Перейти до змісту
JS

Jüri SUVOROV

9 змаганьКатегорія: OPEN
Compak Sporting
Зріст
Улюблений клуб
Улюблена рушниця
Улюблені набої
Дії

Увійдіть у профіль, щоб написати повідомлення

Підтримка та поширення
Індекс ефективності стрільця Індекс форми лише для обраної дисципліни. Вищий = стабільніше і якісніше.
71.0%
Compak Sporting
Середня точність
Середня точність у всіх завершених змаганнях поточної вкладки.
75.9%
Найкраща точність
Найкраща точність в одному змаганні.
85.5%
Найкращий результат
Найвищий абсолютний результат.
171
Ідеальні серії
Кількість серій з максимальним значенням для формату змагання.
1
Частка топ-10
Частка змагань, де спортсмен потрапив у топ-10 (категорія або загальний залік).
11.1%
Стабільність категорії
Наскільки стабільна основна категорія у завершених змаганнях.
88.9%
Середнє до переможця
Середня відносна близькість до переможця.
77.8%
Прогрес та аналітика

Метрики для: Compak Sporting · нормалізовано по targets змагання

Історія змагань
2026 |1 змагань
Grand Prix of Latvia - Compak Sporting - Latvia (May 2026)
Compak-Sporting16 трав. 2026 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
open/74
Загальне місце
95 (39.7%)
Результат
154/20077.0%
До переможця %
79.8% -39
Серії
1719202122191917
2024 |3 змагань
Grand Prix of Latvia - Compak Sporting - Latvia (July 2024)
Compak-Sporting27 лип. 2024 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Open/83
Загальне місце
113 (19.4%)
Результат
145/20072.5%
До переможця %
75.5% -47
Серії
1919191617172018
Grand Prix of Estonia - Compak Sporting - Estonia (July 2024)
Compak-Sporting20 лип. 2024 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Open/98
Загальне місце
139 (21.6%)
Результат
152/20076.0%
До переможця %
77.2% -45
Серії
1717212018192020
Grand Prix of Lithuania - Compak Sporting - Lithuania (April 2024)
Compak-Sporting20 квіт. 2024 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Senior/5
Загальне місце
65 (69.4%)
Результат
171/20085.5%
До переможця %
87.7% -24
Серії
2520232115222223
2023 |2 змагань
Grand Prix of Estonia - Compak Sporting - Estonia (August 2023)
Compak-Sporting19 серп. 2023 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Open/115
Загальне місце
162 (12.5%)
Результат
143/20071.5%
До переможця %
73.0% -53
Серії
1915202020191911
Grand Prix of Latvia - Compak Sporting - Latvia (July 2023)
Compak-Sporting1 лип. 2023 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Open/86
Загальне місце
117 (14.1%)
Результат
140/20070.0%
До переможця %
71.8% -55
Серії
1418241715161719
2022 |3 змагань
Grand Prix of Estonia - Compak Sporting - Estonia (June 2022)
Compak-Sporting4 черв. 2022 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Open/122
Загальне місце
162 (19.1%)
Результат
153/20076.5%
До переможця %
78.1% -43
Серії
1518192219221919
Grand Prix of Latvia - Compak Sporting - Latvia (May 2022)
Compak-Sporting28 трав. 2022 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Open/99
Загальне місце
123 (16.4%)
Результат
148/20074.0%
До переможця %
75.5% -48
Серії
1813221818231620
Grand Prix of Lithuania - Compak Sporting - Lithuania (April 2022)
Compak-Sporting23 квіт. 2022 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Open/98
Загальне місце
121 (30.2%)
Результат
161/20080.5%
До переможця %
81.7% -36
Серії
2421182318191721
Висновки

Короткі висновки по завершених змаганнях у поточній вкладці дисципліни.

Найсильніший регіон: IIДинаміка фінішу: +0.50
Форма покращується: +1.3% за останні 5 змагань.
Пік ефективності: Grand Prix of Lithuania - Compak Sporting - Lithuania (April 2024) (85.5%).
Найскладніше змагання: Grand Prix of Latvia - Compak Sporting - Latvia (July 2023) (70.0%).
Ідеальних серій (максимум для змагання): 1.
Середня непряма ефективність проти переможця: 77.8%.
Основна категорія: OPEN (89% змагань).