
Wzrost
176 cm
Ulubiony klub
SAL
Ulubiona broń
Beretta
Beretta DT11 Sporting Black Edition
Ulubiona amunicja
Gamebore
Filmy 7
Indeks wydajności strzelca Indeks formy tylko dla wybranej dyscypliny. Wyższy = stabilniej i lepszej jakości.
76.3%
Compak Sporting
Średnia celność
Średnia celność we wszystkich ukończonych zawodach w bieżącej zakładce.85.5%
Najlepsza celność
Najlepsza celność w jednych zawodach.89.5%
Najlepszy wynik
Najwyższy wynik bezwzględny.179
Idealne serie
Liczba serii z maksymalną wartością dla formatu zawodów.4
Udział top-10
Udział zawodów, w których strzelec znalazł się w top 10 (kategoria lub klasyfikacja ogólna).10.0%
Stabilność kategorii
Jak stabilna jest główna kategoria w ukończonych zawodach.80.0%
Średnio vs zwycięzca
Średnia względna bliskość do zwycięzcy.87.8%
Postęp i analityka
Metryki dla: Compak Sporting · znormalizowane wg targetów zawodów
Historia zawodów
2026 |3 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. Mistrzostwa Świata - Compak Sporting - Włochy (sierpień 2026) Compak-Sporting20 sie 2026·200 targetów | Senior | 157/200 | 78.5% | 79.7% | -40 | 26.9% | 121 | 609 |
Serie 1421231723231521 | ||||||||
| GAMEBORE GRAND PRIX 2026 – Compak Sporting Compak-Sporting18 lip 2026·200 targetów | Senior | 166/200 | 83.0% | 86.5% | -26 | 74.1% | 4 | 29 |
Serie 2121232318212217 | ||||||||
| Grand Prix of Hungary - Compak Sporting (Kwiecień 2026) Compak-Sporting15 kwi 2026·200 targetów | open | 178/200 | 89.0% | 91.3% | -17 | 72.2% | 91 | 112 |
Serie 2022212523212323 | ||||||||
22. Mistrzostwa Świata - Compak Sporting - Włochy (sierpień 2026)
Compak-Sporting20 sie 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Senior/121
Miejsce ogólne
609 (26.9%)
Wynik
157/20078.5%
Vs zwycięzca %
79.7% -40
Serie
GAMEBORE GRAND PRIX 2026 – Compak Sporting
Compak-Sporting18 lip 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Senior/4
Miejsce ogólne
29 (74.1%)
Wynik
166/20083.0%
Vs zwycięzca %
86.5% -26
Serie
Grand Prix of Hungary - Compak Sporting (Kwiecień 2026)
Compak-Sporting15 kwi 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
open/91
Miejsce ogólne
112 (72.2%)
Wynik
178/20089.0%
Vs zwycięzca %
91.3% -17
Serie
2024 |2 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) Compak-Sporting15 sie 2024·200 targetów | Open | 168/200 | 84.0% | 84.8% | -30 | 40.0% | 460 | 629 |
Serie 2023201819212225 | ||||||||
| Grand Prix of Hungary - Compak Sporting - Hungary (April 2024) Compak-Sporting23 kwi 2024·200 targetów | Open | 179/200 | 89.5% | 92.3% | -15 | 87.8% | 32 | 35 |
Serie 2522222324192420 | ||||||||
20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024)
Compak-Sporting15 sie 2024·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/460
Miejsce ogólne
629 (40.0%)
Wynik
168/20084.0%
Vs zwycięzca %
84.8% -30
Serie
Grand Prix of Hungary - Compak Sporting - Hungary (April 2024)
Compak-Sporting23 kwi 2024·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/32
Miejsce ogólne
35 (87.8%)
Wynik
179/20089.5%
Vs zwycięzca %
92.3% -15
Serie
2023 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Hungary - Compak Sporting - Hungary (April 2023) Compak-Sporting25 kwi 2023·200 targetów | Open | 172/200 | 86.0% | 86.9% | -26 | 60.4% | 71 | 92 |
Serie 1725222121222420 | ||||||||
Grand Prix of Hungary - Compak Sporting - Hungary (April 2023)
Compak-Sporting25 kwi 2023·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/71
Miejsce ogólne
92 (60.4%)
Wynik
172/20086.0%
Vs zwycięzca %
86.9% -26
Serie
2021 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Hungary - Compak Sporting - Hungary (May 2021) Compak-Sporting25 maj 2021·200 targetów | Open | 163/200 | 81.5% | 84.9% | -29 | 71.7% | 32 | 35 |
Serie 2222222020202116 | ||||||||
Grand Prix of Hungary - Compak Sporting - Hungary (May 2021)
Compak-Sporting25 maj 2021·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/32
Miejsce ogólne
35 (71.7%)
Wynik
163/20081.5%
Vs zwycięzca %
84.9% -29
Serie
2019 |2 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Austria - Compak Sporting - Austria (May 2019) Compak-Sporting17 maj 2019·200 targetów | Open | 178/200 | 89.0% | 92.2% | -15 | 78.9% | 21 | 24 |
Serie 2123222422212322 | ||||||||
| Africa Championship Africa Cup - Compak Sporting - South Africa (March 2019) Compak-Sporting23 mar 2019·200 targetów | Open | 175/200 | 87.5% | 89.7% | -20 | 74.5% | 44 | 56 |
Serie 2423231722232221 | ||||||||
Grand Prix of Austria - Compak Sporting - Austria (May 2019)
Compak-Sporting17 maj 2019·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/21
Miejsce ogólne
24 (78.9%)
Wynik
178/20089.0%
Vs zwycięzca %
92.2% -15
Serie
Africa Championship Africa Cup - Compak Sporting - South Africa (March 2019)
Compak-Sporting23 mar 2019·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/44
Miejsce ogólne
56 (74.5%)
Wynik
175/20087.5%
Vs zwycięzca %
89.7% -20
Serie
2017 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Austria Finale Central Europe Trophy - Compak Sporting - Austria (June 2017) Compak-Sporting3 cze 2017·200 targetów | Open | 175/200 | 87.5% | 90.2% | -19 | 82.5% | 27 | 31 |
Serie 2124222221202223 | ||||||||
Grand Prix of Austria Finale Central Europe Trophy - Compak Sporting - Austria (June 2017)
Compak-Sporting3 cze 2017·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/27
Miejsce ogólne
31 (82.5%)
Wynik
175/20087.5%
Vs zwycięzca %
90.2% -19
Serie
Wnioski
Krótkie wnioski z ukończonych zawodów w bieżącej zakładce dyscypliny.
Najsilniejszy region: IIDynamika finiszu: -0.25
Forma spada: -1.5% w ostatnich 5 zawodach.
Szczytowa forma: Grand Prix of Hungary - Compak Sporting - Hungary (April 2024) (89.5%).
Najtrudniejsze zawody: 22. Mistrzostwa Świata - Compak Sporting - Włochy (sierpień 2026) (78.5%).
Idealne serie (maksimum dla zawodów): 4.
Średnia pośrednia wydajność vs zwycięzca: 87.8%.
Główna kategoria: OPEN (80% zawodów).






