DL
Wzrost
—
Ulubiony klub
—
Ulubiona broń
—
Ulubiona amunicja
—
Filmy 2
Indeks wydajności strzelca Indeks formy tylko dla wybranej dyscypliny. Wyższy = stabilniej i lepszej jakości.
72.1%
Sporting
Średnia celność
Średnia celność we wszystkich ukończonych zawodach w bieżącej zakładce.79.1%
Najlepsza celność
Najlepsza celność w jednych zawodach.87.0%
Najlepszy wynik
Najwyższy wynik bezwzględny.174
Idealne serie
Liczba serii z maksymalną wartością dla formatu zawodów.1
Udział top-10
Udział zawodów, w których strzelec znalazł się w top 10 (kategoria lub klasyfikacja ogólna).7.7%
Stabilność kategorii
Jak stabilna jest główna kategoria w ukończonych zawodach.92.3%
Średnio vs zwycięzca
Średnia względna bliskość do zwycięzcy.84.2%
Postęp i analityka
Metryki dla: Sporting · znormalizowane wg targetów zawodów
Historia zawodów
2026 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Euro Shooting Cash – 11th Edition - Sporting - France (June 2026) Sporting26 cze 2026·200 targetów | Etranger | 145/200 | 72.5% | 80.6% | -35 | 85.7% | 47 | 112 |
Serie 2118221617211218 | ||||||||
Euro Shooting Cash – 11th Edition - Sporting - France (June 2026)
Sporting26 cze 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Etranger/47
Miejsce ogólne
112 (85.7%)
Wynik
145/20072.5%
Vs zwycięzca %
80.6% -35
Serie
2025 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6th Asia Championship - Sporting - Thailand (January 2025) Sporting7 sty 2025·200 targetów | Open | 159/200 | 79.5% | 86.4% | -25 | 72.0% | 45 | 55 |
Serie 1819252020191919 | ||||||||
6th Asia Championship - Sporting - Thailand (January 2025)
Sporting7 sty 2025·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/45
Miejsce ogólne
55 (72.0%)
Wynik
159/20079.5%
Vs zwycięzca %
86.4% -25
Serie
2024 |2 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Hungary - Sporting - Hungary (April 2024) Sporting26 kwi 2024·200 targetów | Open | 161/200 | 80.5% | 88.0% | -22 | 85.8% | 45 | 52 |
Serie 2218202022182120 | ||||||||
| 5th Asia Championship - Sporting - Thailand (January 2024) Sporting24 sty 2024·200 targetów | Open | 163/200 | 81.5% | 86.7% | -25 | 62.6% | 74 | 90 |
Serie 2119212019212220 | ||||||||
Grand Prix of Hungary - Sporting - Hungary (April 2024)
Sporting26 kwi 2024·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/45
Miejsce ogólne
52 (85.8%)
Wynik
161/20080.5%
Vs zwycięzca %
88.0% -22
Serie
5th Asia Championship - Sporting - Thailand (January 2024)
Sporting24 sty 2024·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/74
Miejsce ogólne
90 (62.6%)
Wynik
163/20081.5%
Vs zwycięzca %
86.7% -25
Serie
2023 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 56th European Championship Finale European Beretta Cup - Sporting - Cyprus (May 2023) Sporting11 maj 2023·200 targetów | Open | 146/200 | 73.0% | 76.0% | -46 | 36.1% | 328 | 458 |
Serie 1619162221162115 | ||||||||
56th European Championship Finale European Beretta Cup - Sporting - Cyprus (May 2023)
Sporting11 maj 2023·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/328
Miejsce ogólne
458 (36.1%)
Wynik
146/20073.0%
Vs zwycięzca %
76.0% -46
Serie
2022 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4th Asia Championship - Sporting - Thailand (November 2022) Sporting16 lis 2022·200 targetów | Open | 166/200 | 83.0% | 88.8% | -21 | 77.7% | 28 | 30 |
Serie 2221182423191821 | ||||||||
4th Asia Championship - Sporting - Thailand (November 2022)
Sporting16 lis 2022·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/28
Miejsce ogólne
30 (77.7%)
Wynik
166/20083.0%
Vs zwycięzca %
88.8% -21
Serie
2021 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54th European Championship Finale Beretta European Cup - Sporting - Russia (June 2021) Sporting3 cze 2021·200 targetów | Open | 158/200 | 79.0% | 86.8% | -24 | 76.3% | 65 | 77 |
Serie 2018221720212119 | ||||||||
54th European Championship Finale Beretta European Cup - Sporting - Russia (June 2021)
Sporting3 cze 2021·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/65
Miejsce ogólne
77 (76.3%)
Wynik
158/20079.0%
Vs zwycięzca %
86.8% -24
Serie
2018 |2 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40th World Championship Finale World Cup - Sporting - France (July 2018) Sporting12 lip 2018·200 targetów | Open | 151/200 | 75.5% | 79.1% | -40 | 60.8% | 471 | 660 |
Serie 1920132320202016 | ||||||||
| 51st European Championship Finale European Cup - Sporting - Italy (June 2018) Sporting6 cze 2018·200 targetów | Open | 162/200 | 81.0% | 84.8% | -29 | 76.0% | 158 | 201 |
Serie 2122221918192021 | ||||||||
40th World Championship Finale World Cup - Sporting - France (July 2018)
Sporting12 lip 2018·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/471
Miejsce ogólne
660 (60.8%)
Wynik
151/20075.5%
Vs zwycięzca %
79.1% -40
Serie
51st European Championship Finale European Cup - Sporting - Italy (June 2018)
Sporting6 cze 2018·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/158
Miejsce ogólne
201 (76.0%)
Wynik
162/20081.0%
Vs zwycięzca %
84.8% -29
Serie
2016 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship Finale World Cup - Sporting - Italy (July 2016) Sporting13 lip 2016·200 targetów | Open | 138/200 | 69.0% | 72.3% | -53 | 44.4% | 618 | 836 |
Serie 1716161923181217 | ||||||||
World Championship Finale World Cup - Sporting - Italy (July 2016)
Sporting13 lip 2016·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/618
Miejsce ogólne
836 (44.4%)
Wynik
138/20069.0%
Vs zwycięzca %
72.3% -53
Serie
2012 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Russia - Sporting - Russia (August 2012) Sporting3 sie 2012·200 targetów | Open | 160/200 | 80.0% | 88.4% | -21 | 81.1% | 6 | 11 |
Serie 1121162322191315 | ||||||||
Grand Prix of Russia - Sporting - Russia (August 2012)
Sporting3 sie 2012·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/6
Miejsce ogólne
11 (81.1%)
Wynik
160/20080.0%
Vs zwycięzca %
88.4% -21
Serie
2011 |2 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World championship Finale of World Cup - Sporting - France (July 2011) Sporting14 lip 2011·200 targetów | Open | 173/200 | 86.5% | 87.4% | -25 | 85.6% | 173 | 345 |
Serie 2221232221202123 | ||||||||
| European championship Finale of European Cup - Sporting - Spain (May 2011) Sporting26 maj 2011·200 targetów | Open | 174/200 | 87.0% | 89.7% | -20 | 79.1% | 103 | 205 |
Serie 2221232124192321 | ||||||||
World championship Finale of World Cup - Sporting - France (July 2011)
Sporting14 lip 2011·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/173
Miejsce ogólne
345 (85.6%)
Wynik
173/20086.5%
Vs zwycięzca %
87.4% -25
Serie
European championship Finale of European Cup - Sporting - Spain (May 2011)
Sporting26 maj 2011·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/103
Miejsce ogólne
205 (79.1%)
Wynik
174/20087.0%
Vs zwycięzca %
89.7% -20
Serie
Wnioski
Krótkie wnioski z ukończonych zawodów w bieżącej zakładce dyscypliny.
Najsilniejszy region: IIDynamika finiszu: -0.65
Forma stabilna: zmiany w granicach błędu statystycznego.
Szczytowa forma: European championship Finale of European Cup - Sporting - Spain (May 2011) (87.0%).
Najtrudniejsze zawody: World Championship Finale World Cup - Sporting - Italy (July 2016) (69.0%).
Idealne serie (maksimum dla zawodów): 1.
Średnia pośrednia wydajność vs zwycięzca: 84.2%.
Główna kategoria: OPEN (92% zawodów).

