Перейти до змісту
HL

Herve LE GUILLOU

2 змаганьКатегорія: SENIOR
Compak Sporting
Зріст
Улюблений клуб
Улюблена рушниця
Улюблені набої
Дії

Увійдіть у профіль, щоб написати повідомлення

Підтримка та поширення
Індекс ефективності стрільця Індекс форми лише для обраної дисципліни. Вищий = стабільніше і якісніше.
75.4%
Compak Sporting
Середня точність
Середня точність у всіх завершених змаганнях поточної вкладки.
84.8%
Найкраща точність
Найкраща точність в одному змаганні.
86.0%
Найкращий результат
Найвищий абсолютний результат.
172
Ідеальні серії
Кількість серій з максимальним значенням для формату змагання.
0
Частка топ-10
Частка змагань, де спортсмен потрапив у топ-10 (категорія або загальний залік).
0.0%
Стабільність категорії
Наскільки стабільна основна категорія у завершених змаганнях.
100.0%
Середнє до переможця
Середня відносна близькість до переможця.
85.4%
Прогрес та аналітика

Метрики для: Compak Sporting · нормалізовано по targets змагання

Історія змагань
2024 |1 змагань
Grand Prix of France - Compak Sporting - France (April 2024)
Compak-Sporting13 квіт. 2024 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Senior/31
Загальне місце
242 (43.0%)
Результат
167/20083.5%
До переможця %
83.9% -32
Серії
1918242121222220
2023 |1 змагань
Grand Prix of France - Compak Sporting - France (June 2023)
Compak-Sporting3 черв. 2023 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Senior/22
Загальне місце
187 (44.8%)
Результат
172/20086.0%
До переможця %
86.9% -26
Серії
1924222320212023
Висновки

Короткі висновки по завершених змаганнях у поточній вкладці дисципліни.

Найсильніший регіон: FRДинаміка фінішу: +1.25
Пік ефективності: Grand Prix of France - Compak Sporting - France (June 2023) (86.0%).
Найскладніше змагання: Grand Prix of France - Compak Sporting - France (April 2024) (83.5%).
Ідеальних серій (максимум для змагання): 0.
Середня непряма ефективність проти переможця: 85.4%.
Основна категорія: SENIOR (100% змагань).
Найчастіший регіон змагань: FR.