AV
Зріст
—
Улюблений клуб
—
Улюблена рушниця
—
Улюблені набої
—
Дії
Підтримка та поширення
Індекс ефективності стрільця Індекс форми лише для обраної дисципліни. Вищий = стабільніше і якісніше.
61.4%
Compak Sporting
Середня точність
Середня точність у всіх завершених змаганнях поточної вкладки.57.1%
Найкраща точність
Найкраща точність в одному змаганні.63.5%
Найкращий результат
Найвищий абсолютний результат.127
Ідеальні серії
Кількість серій з максимальним значенням для формату змагання.0
Частка топ-10
Частка змагань, де спортсмен потрапив у топ-10 (категорія або загальний залік).40.0%
Стабільність категорії
Наскільки стабільна основна категорія у завершених змаганнях.100.0%
Середнє до переможця
Середня відносна близькість до переможця.61.2%
Прогрес та аналітика
Метрики для: Compak Sporting · нормалізовано по targets змагання
Історія змагань
2026 |5 змагань
| Змагання | Кат. | Результат | % | До переможця % | Відрив від переможця | Загальний перцентиль | Місце в кат. | Загальне місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026) Compak-Sporting22 серп. 2026 р.·200 мішеней | E | 120/200 | 60.0% | 65.6% | -63 | 11.7% | 17 | 54 |
Серії 1317151812191313 | ||||||||
| Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) Compak-Sporting1 серп. 2026 р.·200 мішеней | E | 127/200 | 63.5% | 69.0% | -57 | 18.4% | 6 | 63 |
Серії 1717141714201216 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Травень 2026) Compak-Sporting16 трав. 2026 р.·200 мішеней | E | 105/200 | 52.5% | 55.0% | -86 | 6.6% | 17 | 86 |
Серії 121213111314219 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting14 бер. 2026 р.·200 мішеней | E | 98/200 | 49.0% | 51.6% | -92 | 5.9% | 27 | 129 |
Серії 612201411121013 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Лютий 2026) Compak-Sporting21 лют. 2026 р.·200 мішеней | E | 121/200 | 60.5% | 65.1% | -65 | 13.3% | 7 | 53 |
Серії 1214151520161514 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026)
Compak-Sporting22 серп. 2026 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
E/17
Загальне місце
54 (11.7%)
Результат
120/20060.0%
До переможця %
65.6% -63
Серії
Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026)
Compak-Sporting1 серп. 2026 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
E/6
Загальне місце
63 (18.4%)
Результат
127/20063.5%
До переможця %
69.0% -57
Серії
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Травень 2026)
Compak-Sporting16 трав. 2026 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
E/17
Загальне місце
86 (6.6%)
Результат
105/20052.5%
До переможця %
55.0% -86
Серії
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting14 бер. 2026 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
E/27
Загальне місце
129 (5.9%)
Результат
98/20049.0%
До переможця %
51.6% -92
Серії
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Лютий 2026)
Compak-Sporting21 лют. 2026 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
E/7
Загальне місце
53 (13.3%)
Результат
121/20060.5%
До переможця %
65.1% -65
Серії
Висновки
Короткі висновки по завершених змаганнях у поточній вкладці дисципліни.
Найсильніший регіон: UAДинаміка фінішу: +0.40
Пік ефективності: Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) (63.5%).
Найскладніше змагання: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) (49.0%).
Ідеальних серій (максимум для змагання): 0.
Середня непряма ефективність проти переможця: 61.2%.
Основна категорія: E (100% змагань).
Найчастіший регіон змагань: UA.