Зріст
—
Улюблений клуб
—
Улюблена рушниця
—
Улюблені набої
—
Дії
Підтримка та поширення
Індекс ефективності стрільця Індекс форми лише для обраної дисципліни. Вищий = стабільніше і якісніше.
75.8%
Compak Sporting
Середня точність
Середня точність у всіх завершених змаганнях поточної вкладки.78.6%
Найкраща точність
Найкраща точність в одному змаганні.82.5%
Найкращий результат
Найвищий абсолютний результат.165
Ідеальні серії
Кількість серій з максимальним значенням для формату змагання.0
Частка топ-10
Частка змагань, де спортсмен потрапив у топ-10 (категорія або загальний залік).75.0%
Стабільність категорії
Наскільки стабільна основна категорія у завершених змаганнях.87.5%
Середнє до переможця
Середня відносна близькість до переможця.83.5%
Прогрес та аналітика
Метрики для: Compak Sporting · нормалізовано по targets змагання
Історія змагань
2026 |5 змагань
| Змагання | Кат. | Результат | % | До переможця % | Відрив від переможця | Загальний перцентиль | Місце в кат. | Загальне місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) Compak-Sporting25 лип. 2026 р.·200 мішеней | C | 158/200 | 79.0% | 83.2% | -32 | 37.0% | 7 | 59 |
Серії 2219212218201818 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026) Compak-Sporting6 черв. 2026 р.·200 мішеней | C | 164/200 | 82.0% | 85.9% | -27 | 50.7% | 5 | 70 |
Серії 2221221822212018 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Травень 2026) Compak-Sporting16 трав. 2026 р.·200 мішеней | C | 156/200 | 78.0% | 81.7% | -35 | 48.4% | 8 | 48 |
Серії 1921171921181823 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) Compak-Sporting25 квіт. 2026 р.·200 мішеней | C | 152/200 | 76.0% | 80.9% | -36 | 36.5% | 12 | 74 |
Серії 2118221315172323 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting4 квіт. 2026 р.·200 мішеней | C | 165/200 | 82.5% | 88.2% | -22 | 52.9% | 5 | 33 |
Серії 2121202222211820 | ||||||||
Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026)
Compak-Sporting25 лип. 2026 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
C/7
Загальне місце
59 (37.0%)
Результат
158/20079.0%
До переможця %
83.2% -32
Серії
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026)
Compak-Sporting6 черв. 2026 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
C/5
Загальне місце
70 (50.7%)
Результат
164/20082.0%
До переможця %
85.9% -27
Серії
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Травень 2026)
Compak-Sporting16 трав. 2026 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
C/8
Загальне місце
48 (48.4%)
Результат
156/20078.0%
До переможця %
81.7% -35
Серії
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026)
Compak-Sporting25 квіт. 2026 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
C/12
Загальне місце
74 (36.5%)
Результат
152/20076.0%
До переможця %
80.9% -36
Серії
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting4 квіт. 2026 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
C/5
Загальне місце
33 (52.9%)
Результат
165/20082.5%
До переможця %
88.2% -22
Серії
2025 |3 змагань
| Змагання | Кат. | Результат | % | До переможця % | Відрив від переможця | Загальний перцентиль | Місце в кат. | Загальне місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Турнір з компак-спортінгу - Вогні нового 2026 року - Вінниця (Грудень 2025) Compak-Sporting27 груд. 2025 р.·100 мішеней | B | 77/100 | 77.0% | 82.8% | -16 | 55.3% | 1 | 18 |
Серії 16221623 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Жовтень 2025) Compak18 жовт. 2025 р.·200 мішеней | C | 155/200 | 77.5% | 83.8% | -30 | 50.9% | 6 | 55 |
Серії 2019232015191623 | ||||||||
| Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025) Compak25 вер. 2025 р.·200 мішеней | C | 153/200 | 76.5% | 81.8% | -34 | 41.7% | 15 | 99 |
Серії 2019181917192120 | ||||||||
Турнір з компак-спортінгу - Вогні нового 2026 року - Вінниця (Грудень 2025)
Compak-Sporting27 груд. 2025 р.·100 мішеней
Кат. / Місце в кат.
B/ 1
Загальне місце
18 (55.3%)
Результат
77/10077.0%
До переможця %
82.8% -16
Серії
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Жовтень 2025)
Compak18 жовт. 2025 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
C/6
Загальне місце
55 (50.9%)
Результат
155/20077.5%
До переможця %
83.8% -30
Серії
Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025)
Compak25 вер. 2025 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
C/15
Загальне місце
99 (41.7%)
Результат
153/20076.5%
До переможця %
81.8% -34
Серії
Висновки
Короткі висновки по завершених змаганнях у поточній вкладці дисципліни.
Найсильніший регіон: UAДинаміка фінішу: -0.19
Форма покращується: +2.5% за останні 5 змагань.
Пік ефективності: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) (82.5%).
Найскладніше змагання: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) (76.0%).
Ідеальних серій (максимум для змагання): 0.
Середня непряма ефективність проти переможця: 83.5%.
Основна категорія: C (88% змагань).