
Зріст
—
Улюблений клуб
—
Улюблена рушниця
Blaser
Улюблені набої
—
Дії
Підтримка та поширення
Індекс ефективності стрільця Індекс форми лише для обраної дисципліни. Вищий = стабільніше і якісніше.
77.8%
Compak Sporting
Середня точність
Середня точність у всіх завершених змаганнях поточної вкладки.87.2%
Найкраща точність
Найкраща точність в одному змаганні.92.0%
Найкращий результат
Найвищий абсолютний результат.184
Ідеальні серії
Кількість серій з максимальним значенням для формату змагання.3
Частка топ-10
Частка змагань, де спортсмен потрапив у топ-10 (категорія або загальний залік).20.0%
Стабільність категорії
Наскільки стабільна основна категорія у завершених змаганнях.60.0%
Середнє до переможця
Середня відносна близькість до переможця.90.8%
Прогрес та аналітика
Метрики для: Compak Sporting · нормалізовано по targets змагання
Історія змагань
2026 |2 змагань
| Змагання | Кат. | Результат | % | До переможця % | Відрив від переможця | Загальний перцентиль | Місце в кат. | Загальне місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) Compak-Sporting25 лип. 2026 р.·200 мішеней | A | 184/200 | 92.0% | 96.8% | -6 | 92.4% | 5 | 8 |
Серії 2225242420212424 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting4 квіт. 2026 р.·200 мішеней | A | 168/200 | 84.0% | 89.8% | -19 | 63.2% | 15 | 26 |
Серії 2021222118242022 | ||||||||
Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026)
Compak-Sporting25 лип. 2026 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
A/5
Загальне місце
8 (92.4%)
Результат
184/20092.0%
До переможця %
96.8% -6
Серії
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting4 квіт. 2026 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
A/15
Загальне місце
26 (63.2%)
Результат
168/20084.0%
До переможця %
89.8% -19
Серії
2025 |1 змагань
| Змагання | Кат. | Результат | % | До переможця % | Відрив від переможця | Загальний перцентиль | Місце в кат. | Загальне місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025) Compak25 вер. 2025 р.·200 мішеней | A | 175/200 | 87.5% | 93.6% | -12 | 87.5% | 16 | 22 |
Серії 2522162222212522 | ||||||||
Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025)
Compak25 вер. 2025 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
A/16
Загальне місце
22 (87.5%)
Результат
175/20087.5%
До переможця %
93.6% -12
Серії
2024 |1 змагань
| Змагання | Кат. | Результат | % | До переможця % | Відрив від переможця | Загальний перцентиль | Місце в кат. | Загальне місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) Compak-Sporting15 серп. 2024 р.·200 мішеней | Open | 164/200 | 82.0% | 82.8% | -34 | 32.4% | 508 | 708 |
Серії 2319202218192122 | ||||||||
20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024)
Compak-Sporting15 серп. 2024 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Open/508
Загальне місце
708 (32.4%)
Результат
164/20082.0%
До переможця %
82.8% -34
Серії
2023 |1 змагань
| Змагання | Кат. | Результат | % | До переможця % | Відрив від переможця | Загальний перцентиль | Місце в кат. | Загальне місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19th World Championship Finale World Beretta Cup - Compak Sporting - Greece (September 2023) Compak-Sporting7 вер. 2023 р.·200 мішеней | Open | 181/200 | 90.5% | 91.0% | -18 | 65.9% | 196 | 267 |
Серії 2424202322222224 | ||||||||
19th World Championship Finale World Beretta Cup - Compak Sporting - Greece (September 2023)
Compak-Sporting7 вер. 2023 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Open/196
Загальне місце
267 (65.9%)
Результат
181/20090.5%
До переможця %
91.0% -18
Серії
Висновки
Короткі висновки по завершених змаганнях у поточній вкладці дисципліни.
Найсильніший регіон: UAДинаміка фінішу: +0.10
Пік ефективності: Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) (92.0%).
Найскладніше змагання: 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) (82.0%).
Ідеальних серій (максимум для змагання): 3.
Середня непряма ефективність проти переможця: 90.8%.
Основна категорія: A (60% змагань).
Найчастіший регіон змагань: UA.