
Зріст
—
Улюблений клуб
—
Улюблена рушниця
—
Улюблені набої
—
Відео 5
Індекс ефективності стрільця Індекс форми лише для обраної дисципліни. Вищий = стабільніше і якісніше.
82.9%
Compak Sporting
Середня точність
Середня точність у всіх завершених змаганнях поточної вкладки.90.6%
Найкраща точність
Найкраща точність в одному змаганні.93.5%
Найкращий результат
Найвищий абсолютний результат.187
Ідеальні серії
Кількість серій з максимальним значенням для формату змагання.2
Частка топ-10
Частка змагань, де спортсмен потрапив у топ-10 (категорія або загальний залік).16.7%
Стабільність категорії
Наскільки стабільна основна категорія у завершених змаганнях.33.3%
Середнє до переможця
Середня відносна близькість до переможця.91.1%
Прогрес та аналітика
Метрики для: Compak Sporting · нормалізовано по targets змагання
Історія змагань
2026 |2 змагань
| Змагання | Кат. | Результат | % | До переможця % | Відрив від переможця | Загальний перцентиль | Місце в кат. | Загальне місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22-й чемпіонат світу - Компак-спортинг - Італія (серпень 2026) Compak-Sporting20 серп. 2026 р.·200 мішеней | Ladies | 181/200 | 90.5% | 91.9% | -16 | 78.1% | 13 | 183 |
Серії 1923242424212323 | ||||||||
| 31-й Чемпіонат Європи з компак-спортінгу - Франція (Травень 2026) Compak-Sporting28 трав. 2026 р.·200 мішеней | Ladies | 187/200 | 93.5% | 93.5% | -13 | 79.8% | 11 | 129 |
Серії 2225232422242324 | ||||||||
22-й чемпіонат світу - Компак-спортинг - Італія (серпень 2026)
Compak-Sporting20 серп. 2026 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Ladies/13
Загальне місце
183 (78.1%)
Результат
181/20090.5%
До переможця %
91.9% -16
Серії
31-й Чемпіонат Європи з компак-спортінгу - Франція (Травень 2026)
Compak-Sporting28 трав. 2026 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Ladies/11
Загальне місце
129 (79.8%)
Результат
187/20093.5%
До переможця %
93.5% -13
Серії
2025 |2 змагань
| Змагання | Кат. | Результат | % | До переможця % | Відрив від переможця | Загальний перцентиль | Місце в кат. | Загальне місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025) Compak-Sporting21 серп. 2025 р.·200 мішеней | lady | 182/200 | 91.0% | 91.0% | -18 | 79.6% | 11 | 166 |
Серії 2124231923252423 | ||||||||
| 30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025) Compak-Sporting17 квіт. 2025 р.·200 мішеней | lady | 187/200 | 93.5% | 94.0% | -12 | 74.9% | 9 | 144 |
Серії 2224242423242422 | ||||||||
21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025)
Compak-Sporting21 серп. 2025 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
lady/11
Загальне місце
166 (79.6%)
Результат
182/20091.0%
До переможця %
91.0% -18
Серії
30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025)
Compak-Sporting17 квіт. 2025 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
lady/9
Загальне місце
144 (74.9%)
Результат
187/20093.5%
До переможця %
94.0% -12
Серії
2024 |1 змагань
| Змагання | Кат. | Результат | % | До переможця % | Відрив від переможця | Загальний перцентиль | Місце в кат. | Загальне місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) Compak-Sporting15 серп. 2024 р.·200 мішеней | Open | 176/200 | 88.0% | 88.9% | -22 | 58.3% | 331 | 437 |
Серії 2122232123222123 | ||||||||
20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024)
Compak-Sporting15 серп. 2024 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Open/331
Загальне місце
437 (58.3%)
Результат
176/20088.0%
До переможця %
88.9% -22
Серії
2023 |1 змагань
| Змагання | Кат. | Результат | % | До переможця % | Відрив від переможця | Загальний перцентиль | Місце в кат. | Загальне місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023) Compak-Sporting15 черв. 2023 р.·200 мішеней | Open | 174/200 | 87.0% | 87.4% | -25 | 58.0% | 182 | 253 |
Серії 2219242422242118 | ||||||||
28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023)
Compak-Sporting15 черв. 2023 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Open/182
Загальне місце
253 (58.0%)
Результат
174/20087.0%
До переможця %
87.4% -25
Серії
Висновки
Короткі висновки по завершених змаганнях у поточній вкладці дисципліни.
Найсильніший регіон: IIДинаміка фінішу: +0.42
Форма покращується: +4.3% за останні 5 змагань.
Пік ефективності: 31-й Чемпіонат Європи з компак-спортінгу - Франція (Травень 2026) (93.5%).
Найскладніше змагання: 28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023) (87.0%).
Ідеальних серій (максимум для змагання): 2.
Середня непряма ефективність проти переможця: 91.1%.
Основна категорія: LADIES (33% змагань).




