AA
Зріст
—
Улюблений клуб
—
Улюблена рушниця
—
Улюблені набої
—
Дії
Підтримка та поширення
Індекс ефективності стрільця Індекс форми лише для обраної дисципліни. Вищий = стабільніше і якісніше.
83.6%
Compak Sporting
Середня точність
Середня точність у всіх завершених змаганнях поточної вкладки.85.1%
Найкраща точність
Найкраща точність в одному змаганні.91.5%
Найкращий результат
Найвищий абсолютний результат.183
Ідеальні серії
Кількість серій з максимальним значенням для формату змагання.2
Частка топ-10
Частка змагань, де спортсмен потрапив у топ-10 (категорія або загальний залік).0.0%
Стабільність категорії
Наскільки стабільна основна категорія у завершених змаганнях.75.0%
Середнє до переможця
Середня відносна близькість до переможця.86.3%
Прогрес та аналітика
Метрики для: Compak Sporting · нормалізовано по targets змагання
Історія змагань
2026 |2 змагань
| Змагання | Кат. | Результат | % | До переможця % | Відрив від переможця | Загальний перцентиль | Місце в кат. | Загальне місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22-й чемпіонат світу - Компак-спортинг - Італія (серпень 2026) Compak-Sporting20 серп. 2026 р.·200 мішеней | Man | 178/200 | 89.0% | 90.4% | -19 | 70.4% | 164 | 247 |
Серії 2322212323232122 | ||||||||
| Grand Prix of Cyprus - Compak Sporting (March 2026) Compak-Sporting28 бер. 2026 р.·200 мішеней | open | 174/200 | 87.0% | 88.8% | -22 | 67.1% | 67 | 79 |
Серії 1924231723222422 | ||||||||
22-й чемпіонат світу - Компак-спортинг - Італія (серпень 2026)
Compak-Sporting20 серп. 2026 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Man/164
Загальне місце
247 (70.4%)
Результат
178/20089.0%
До переможця %
90.4% -19
Серії
Grand Prix of Cyprus - Compak Sporting (March 2026)
Compak-Sporting28 бер. 2026 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
open/67
Загальне місце
79 (67.1%)
Результат
174/20087.0%
До переможця %
88.8% -22
Серії
2025 |1 змагань
| Змагання | Кат. | Результат | % | До переможця % | Відрив від переможця | Загальний перцентиль | Місце в кат. | Загальне місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Abu Dhabi - Compak Sporting - United Arab Emirates (December 2025) Compak-Sporting1 груд. 2025 р.·200 мішеней | Man | 183/200 | 91.5% | 92.4% | -15 | 74.5% | 64 | 85 |
Серії 2220242524232322 | ||||||||
Grand Prix of Abu Dhabi - Compak Sporting - United Arab Emirates (December 2025)
Compak-Sporting1 груд. 2025 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Man/64
Загальне місце
85 (74.5%)
Результат
183/20091.5%
До переможця %
92.4% -15
Серії
2024 |1 змагань
| Змагання | Кат. | Результат | % | До переможця % | Відрив від переможця | Загальний перцентиль | Місце в кат. | Загальне місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) Compak-Sporting15 серп. 2024 р.·200 мішеней | Open | 175/200 | 87.5% | 88.4% | -23 | 55.6% | 349 | 465 |
Серії 1922211924222325 | ||||||||
20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024)
Compak-Sporting15 серп. 2024 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Open/349
Загальне місце
465 (55.6%)
Результат
175/20087.5%
До переможця %
88.4% -23
Серії
2023 |2 змагань
| Змагання | Кат. | Результат | % | До переможця % | Відрив від переможця | Загальний перцентиль | Місце в кат. | Загальне місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19th World Championship Finale World Beretta Cup - Compak Sporting - Greece (September 2023) Compak-Sporting7 вер. 2023 р.·200 мішеней | Open | 183/200 | 91.5% | 92.0% | -16 | 70.8% | 172 | 229 |
Серії 2222232323242323 | ||||||||
| 28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023) Compak-Sporting15 черв. 2023 р.·200 мішеней | Open | 148/200 | 74.0% | 74.4% | -51 | 19.3% | 322 | 485 |
Серії 2214162017192119 | ||||||||
19th World Championship Finale World Beretta Cup - Compak Sporting - Greece (September 2023)
Compak-Sporting7 вер. 2023 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Open/172
Загальне місце
229 (70.8%)
Результат
183/20091.5%
До переможця %
92.0% -16
Серії
28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023)
Compak-Sporting15 черв. 2023 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Open/322
Загальне місце
485 (19.3%)
Результат
148/20074.0%
До переможця %
74.4% -51
Серії
2021 |2 змагань
| Змагання | Кат. | Результат | % | До переможця % | Відрив від переможця | Загальний перцентиль | Місце в кат. | Загальне місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17th World Championship Finale Beretta World Cup - Compak Sporting - Cyprus (September 2021) Compak-Sporting16 вер. 2021 р.·200 мішеней | Open | 163/200 | 81.5% | 81.9% | -36 | 29.5% | 359 | 466 |
Серії 1819232021202121 | ||||||||
| Grand Prix of Cyprus - Compak Sporting - Cyprus (September 2021) Compak-Sporting11 вер. 2021 р.·200 мішеней | Open | 158/200 | 79.0% | 81.9% | -35 | 41.2% | 83 | 111 |
Серії 1823172220201820 | ||||||||
17th World Championship Finale Beretta World Cup - Compak Sporting - Cyprus (September 2021)
Compak-Sporting16 вер. 2021 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Open/359
Загальне місце
466 (29.5%)
Результат
163/20081.5%
До переможця %
81.9% -36
Серії
Grand Prix of Cyprus - Compak Sporting - Cyprus (September 2021)
Compak-Sporting11 вер. 2021 р.·200 мішеней
Кат. / Місце в кат.
Open/83
Загальне місце
111 (41.2%)
Результат
158/20079.0%
До переможця %
81.9% -35
Серії
Висновки
Короткі висновки по завершених змаганнях у поточній вкладці дисципліни.
Найсильніший регіон: IIДинаміка фінішу: +1.19
Форма покращується: +11.1% за останні 5 змагань.
Пік ефективності: Grand Prix of Abu Dhabi - Compak Sporting - United Arab Emirates (December 2025) (91.5%).
Найскладніше змагання: 28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023) (74.0%).
Ідеальних серій (максимум для змагання): 2.
Середня непряма ефективність проти переможця: 86.3%.
Основна категорія: OPEN (75% змагань).