JR
Wzrost
—
Ulubiony klub
—
Ulubiona broń
—
Ulubiona amunicja
—
Filmy 2
Indeks wydajności strzelca Indeks formy tylko dla wybranej dyscypliny. Wyższy = stabilniej i lepszej jakości.
64.5%
Sporting
Średnia celność
Średnia celność we wszystkich ukończonych zawodach w bieżącej zakładce.67.0%
Najlepsza celność
Najlepsza celność w jednych zawodach.67.0%
Najlepszy wynik
Najwyższy wynik bezwzględny.134
Idealne serie
Liczba serii z maksymalną wartością dla formatu zawodów.0
Udział top-10
Udział zawodów, w których strzelec znalazł się w top 10 (kategoria lub klasyfikacja ogólna).0.0%
Stabilność kategorii
Jak stabilna jest główna kategoria w ukończonych zawodach.100.0%
Średnio vs zwycięzca
Średnia względna bliskość do zwycięzcy.74.4%
Postęp i analityka
Metryki dla: Sporting · znormalizowane wg targetów zawodów
Historia zawodów
2026 |3 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perazzi Cup 2026 - Sporting - Germany (September 2026) Sporting5 wrz 2026·200 targetów·Nieukończone | Senior | 99/200 | 49.5% | 68.8% | -45 | 36.9% | 35 | 148 |
Serie 171518191218 | ||||||||
| Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026 Sporting15 sie 2026·200 targetów | Senior | 134/200 | 67.0% | 74.4% | -46 | 54.5% | 20 | 96 |
Serie 1514161917152315 | ||||||||
| Blaser Cup 2026 - Sporting - Germany (August 2026) Sporting1 sie 2026·200 targetów·Nieukończone | Senior | 56/200 | 28.0% | 30.4% | -128 | 3.4% | 40 | 171 |
Serie 000012111716 | ||||||||
Perazzi Cup 2026 - Sporting - Germany (September 2026)
Sporting5 wrz 2026·200 targetów·Nieukończone
Kat. / Miejsce w kat.
Senior/35
Miejsce ogólne
148 (36.9%)
Wynik
99/20049.5%
Vs zwycięzca %
68.8% -45
Serie
Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026
Sporting15 sie 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Senior/20
Miejsce ogólne
96 (54.5%)
Wynik
134/20067.0%
Vs zwycięzca %
74.4% -46
Serie
Blaser Cup 2026 - Sporting - Germany (August 2026)
Sporting1 sie 2026·200 targetów·Nieukończone
Kat. / Miejsce w kat.
Senior/40
Miejsce ogólne
171 (3.4%)
Wynik
56/20028.0%
Vs zwycięzca %
30.4% -128
Serie
Wnioski
Krótkie wnioski z ukończonych zawodów w bieżącej zakładce dyscypliny.
Najsilniejszy region: DEDynamika finiszu: +4.50
Szczytowa forma: Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026 (67.0%).
Najtrudniejsze zawody: Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026 (67.0%).
Idealne serie (maksimum dla zawodów): 0.
Średnia pośrednia wydajność vs zwycięzca: 74.4%.
Główna kategoria: SENIOR (100% zawodów).
Najczęstszy region zawodów: DE.

