Wzrost
—
Ulubiony klub
—
Ulubiona broń
—
Ulubiona amunicja
—
Akcje
Wsparcie i udostępnianie
Indeks wydajności strzelca Indeks formy tylko dla wybranej dyscypliny. Wyższy = stabilniej i lepszej jakości.
60.4%
Compak Sporting
Średnia celność
Średnia celność we wszystkich ukończonych zawodach w bieżącej zakładce.57.0%
Najlepsza celność
Najlepsza celność w jednych zawodach.61.5%
Najlepszy wynik
Najwyższy wynik bezwzględny.123
Idealne serie
Liczba serii z maksymalną wartością dla formatu zawodów.0
Udział top-10
Udział zawodów, w których strzelec znalazł się w top 10 (kategoria lub klasyfikacja ogólna).0.0%
Stabilność kategorii
Jak stabilna jest główna kategoria w ukończonych zawodach.100.0%
Średnio vs zwycięzca
Średnia względna bliskość do zwycięzcy.60.9%
Postęp i analityka
Metryki dla: Compak Sporting · znormalizowane wg targetów zawodów
Historia zawodów
2026 |3 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026) Compak-Sporting22 sie 2026·200 targetów | E | 123/200 | 61.5% | 67.2% | -60 | 16.7% | 15 | 51 |
Serie 1814171412151815 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026) Compak-Sporting6 cze 2026·200 targetów | E | 107/200 | 53.5% | 56.0% | -84 | 7.1% | 29 | 131 |
Serie 161713151612144 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) Compak-Sporting25 kwi 2026·200 targetów | E | 112/200 | 56.0% | 59.6% | -76 | 9.6% | 25 | 105 |
Serie 1715131611141511 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026)
Compak-Sporting22 sie 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
E/15
Miejsce ogólne
51 (16.7%)
Wynik
123/20061.5%
Vs zwycięzca %
67.2% -60
Serie
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026)
Compak-Sporting6 cze 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
E/29
Miejsce ogólne
131 (7.1%)
Wynik
107/20053.5%
Vs zwycięzca %
56.0% -84
Serie
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026)
Compak-Sporting25 kwi 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
E/25
Miejsce ogólne
105 (9.6%)
Wynik
112/20056.0%
Vs zwycięzca %
59.6% -76
Serie
Wnioski
Krótkie wnioski z ukończonych zawodów w bieżącej zakładce dyscypliny.
Najsilniejszy region: UADynamika finiszu: -3.33
Szczytowa forma: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026) (61.5%).
Najtrudniejsze zawody: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026) (53.5%).
Idealne serie (maksimum dla zawodów): 0.
Średnia pośrednia wydajność vs zwycięzca: 60.9%.
Główna kategoria: E (100% zawodów).
Najczęstszy region zawodów: UA.