AV
Wzrost
—
Ulubiony klub
—
Ulubiona broń
—
Ulubiona amunicja
—
Akcje
Wsparcie i udostępnianie
Indeks wydajności strzelca Indeks formy tylko dla wybranej dyscypliny. Wyższy = stabilniej i lepszej jakości.
61.4%
Compak Sporting
Średnia celność
Średnia celność we wszystkich ukończonych zawodach w bieżącej zakładce.57.1%
Najlepsza celność
Najlepsza celność w jednych zawodach.63.5%
Najlepszy wynik
Najwyższy wynik bezwzględny.127
Idealne serie
Liczba serii z maksymalną wartością dla formatu zawodów.0
Udział top-10
Udział zawodów, w których strzelec znalazł się w top 10 (kategoria lub klasyfikacja ogólna).40.0%
Stabilność kategorii
Jak stabilna jest główna kategoria w ukończonych zawodach.100.0%
Średnio vs zwycięzca
Średnia względna bliskość do zwycięzcy.61.2%
Postęp i analityka
Metryki dla: Compak Sporting · znormalizowane wg targetów zawodów
Historia zawodów
2026 |5 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026) Compak-Sporting22 sie 2026·200 targetów | E | 120/200 | 60.0% | 65.6% | -63 | 11.7% | 17 | 54 |
Serie 1317151812191313 | ||||||||
| Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) Compak-Sporting1 sie 2026·200 targetów | E | 127/200 | 63.5% | 69.0% | -57 | 18.4% | 6 | 63 |
Serie 1717141714201216 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Травень 2026) Compak-Sporting16 maj 2026·200 targetów | E | 105/200 | 52.5% | 55.0% | -86 | 6.6% | 17 | 86 |
Serie 121213111314219 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting14 mar 2026·200 targetów | E | 98/200 | 49.0% | 51.6% | -92 | 5.9% | 27 | 129 |
Serie 612201411121013 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Лютий 2026) Compak-Sporting21 lut 2026·200 targetów | E | 121/200 | 60.5% | 65.1% | -65 | 13.3% | 7 | 53 |
Serie 1214151520161514 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026)
Compak-Sporting22 sie 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
E/17
Miejsce ogólne
54 (11.7%)
Wynik
120/20060.0%
Vs zwycięzca %
65.6% -63
Serie
Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026)
Compak-Sporting1 sie 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
E/6
Miejsce ogólne
63 (18.4%)
Wynik
127/20063.5%
Vs zwycięzca %
69.0% -57
Serie
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Травень 2026)
Compak-Sporting16 maj 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
E/17
Miejsce ogólne
86 (6.6%)
Wynik
105/20052.5%
Vs zwycięzca %
55.0% -86
Serie
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting14 mar 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
E/27
Miejsce ogólne
129 (5.9%)
Wynik
98/20049.0%
Vs zwycięzca %
51.6% -92
Serie
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Лютий 2026)
Compak-Sporting21 lut 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
E/7
Miejsce ogólne
53 (13.3%)
Wynik
121/20060.5%
Vs zwycięzca %
65.1% -65
Serie
Wnioski
Krótkie wnioski z ukończonych zawodów w bieżącej zakładce dyscypliny.
Najsilniejszy region: UADynamika finiszu: +0.40
Szczytowa forma: Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) (63.5%).
Najtrudniejsze zawody: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) (49.0%).
Idealne serie (maksimum dla zawodów): 0.
Średnia pośrednia wydajność vs zwycięzca: 61.2%.
Główna kategoria: E (100% zawodów).
Najczęstszy region zawodów: UA.