
Wzrost
—
Ulubiony klub
—
Ulubiona broń
—
Ulubiona amunicja
—
Filmy 6
Indeks wydajności strzelca Indeks formy tylko dla wybranej dyscypliny. Wyższy = stabilniej i lepszej jakości.
73.1%
Compak Sporting
Średnia celność
Średnia celność we wszystkich ukończonych zawodach w bieżącej zakładce.72.1%
Najlepsza celność
Najlepsza celność w jednych zawodach.84.0%
Najlepszy wynik
Najwyższy wynik bezwzględny.168
Idealne serie
Liczba serii z maksymalną wartością dla formatu zawodów.0
Udział top-10
Udział zawodów, w których strzelec znalazł się w top 10 (kategoria lub klasyfikacja ogólna).62.5%
Stabilność kategorii
Jak stabilna jest główna kategoria w ukończonych zawodach.50.0%
Średnio vs zwycięzca
Średnia względna bliskość do zwycięzcy.77.7%
Postęp i analityka
Metryki dla: Compak Sporting · znormalizowane wg targetów zawodów
Historia zawodów
2026 |3 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| III Puchar Primabiotic - Compak-Sporting (Sierpień 2026) Compak-Sporting9 sie 2026·150 targetów | C | 124/150 | 82.7% | 85.5% | -21 | 68.4% | 5 | 32 |
Serie 182220212221 | ||||||||
| II Runda Pucharu Trofeum - Compak-Sporting (Maj 2026) Compak-Sporting9 maj 2026·100 targetów | Senior | 69/100 | 69.0% | 80.2% | -17 | 52.4% | 4 | 21 |
Serie 16191915 | ||||||||
| Parkurowe Zawody Wielkanocne - Polish Compak-Sporting (Kwiecień 2026) Compak-Sporting11 kwi 2026·100 targetów | Senior | 67/100 | 67.0% | 85.9% | -11 | 70.0% | 3 | 16 |
Serie 17201515 | ||||||||
III Puchar Primabiotic - Compak-Sporting (Sierpień 2026)
Compak-Sporting9 sie 2026·150 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
C/5
Miejsce ogólne
32 (68.4%)
Wynik
124/15082.7%
Vs zwycięzca %
85.5% -21
Serie
II Runda Pucharu Trofeum - Compak-Sporting (Maj 2026)
Compak-Sporting9 maj 2026·100 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Senior/4
Miejsce ogólne
21 (52.4%)
Wynik
69/10069.0%
Vs zwycięzca %
80.2% -17
Serie
Parkurowe Zawody Wielkanocne - Polish Compak-Sporting (Kwiecień 2026)
Compak-Sporting11 kwi 2026·100 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Senior/ 3
Miejsce ogólne
16 (70.0%)
Wynik
67/10067.0%
Vs zwycięzca %
85.9% -11
Serie
2025 |2 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Polska (Sierpień 2025) Compak-Sporting9 sie 2025·200 targetów | Veteran | 168/200 | 84.0% | 84.8% | -30 | 30.0% | 3 | 64 |
Serie 2123232220182417 | ||||||||
| Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Polska (lipiec 2025) Compak-Sporting12 lip 2025·200 targetów | Veteran | 142/200 | 71.0% | 73.6% | -51 | 28.3% | 1 | 39 |
Serie 1818222218151712 | ||||||||
Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Polska (Sierpień 2025)
Compak-Sporting9 sie 2025·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Veteran/ 3
Miejsce ogólne
64 (30.0%)
Wynik
168/20084.0%
Vs zwycięzca %
84.8% -30
Serie
Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Polska (lipiec 2025)
Compak-Sporting12 lip 2025·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Veteran/ 1
Miejsce ogólne
39 (28.3%)
Wynik
142/20071.0%
Vs zwycięzca %
73.6% -51
Serie
2017 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23rd European Championship Finale of European Cup - Compak Sporting - Poland (May 2017) Compak-Sporting11 maj 2017·200 targetów | Senior | 139/200 | 69.5% | 70.2% | -59 | 10.3% | 65 | 626 |
Serie 1712191622191519 | ||||||||
23rd European Championship Finale of European Cup - Compak Sporting - Poland (May 2017)
Compak-Sporting11 maj 2017·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Senior/65
Miejsce ogólne
626 (10.3%)
Wynik
139/20069.5%
Vs zwycięzca %
70.2% -59
Serie
2016 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Poland Central Europe Trophy - Compak Sporting - Polska (kwiecień 2016) Compak-Sporting16 kwi 2016·200 targetów | Senior | 138/200 | 69.0% | 72.3% | -53 | 28.4% | 16 | 122 |
Serie 2021171515171815 | ||||||||
Grand Prix of Poland Central Europe Trophy - Compak Sporting - Polska (kwiecień 2016)
Compak-Sporting16 kwi 2016·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Senior/16
Miejsce ogólne
122 (28.4%)
Wynik
138/20069.0%
Vs zwycięzca %
72.3% -53
Serie
2015 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Czech Republic Central European Trophy - Compak Sporting - Czechia (May 2015) Compak-Sporting1 maj 2015·200 targetów | Open | 130/200 | 65.0% | 68.8% | -59 | 13.8% | 44 | 57 |
Serie 620171914201717 | ||||||||
Grand Prix of Czech Republic Central European Trophy - Compak Sporting - Czechia (May 2015)
Compak-Sporting1 maj 2015·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/44
Miejsce ogólne
57 (13.8%)
Wynik
130/20065.0%
Vs zwycięzca %
68.8% -59
Serie
Wnioski
Krótkie wnioski z ukończonych zawodów w bieżącej zakładce dyscypliny.
Najsilniejszy region: IIDynamika finiszu: -0.63
Forma się poprawia: +6.9% w ostatnich 5 zawodach.
Szczytowa forma: Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Polska (Sierpień 2025) (84.0%).
Najtrudniejsze zawody: Grand Prix of Czech Republic Central European Trophy - Compak Sporting - Czechia (May 2015) (65.0%).
Idealne serie (maksimum dla zawodów): 0.
Średnia pośrednia wydajność vs zwycięzca: 77.7%.
Główna kategoria: SENIOR (50% zawodów).





