ON
Wzrost
—
Ulubiony klub
—
Ulubiona broń
Caesar Guerini
Ulubiona amunicja
—
Akcje
Wsparcie i udostępnianie
Indeks wydajności strzelca Indeks formy tylko dla wybranej dyscypliny. Wyższy = stabilniej i lepszej jakości.
82.1%
Compak Sporting
Średnia celność
Średnia celność we wszystkich ukończonych zawodach w bieżącej zakładce.83.7%
Najlepsza celność
Najlepsza celność w jednych zawodach.91.0%
Najlepszy wynik
Najwyższy wynik bezwzględny.182
Idealne serie
Liczba serii z maksymalną wartością dla formatu zawodów.4
Udział top-10
Udział zawodów, w których strzelec znalazł się w top 10 (kategoria lub klasyfikacja ogólna).44.4%
Stabilność kategorii
Jak stabilna jest główna kategoria w ukończonych zawodach.55.6%
Średnio vs zwycięzca
Średnia względna bliskość do zwycięzcy.87.6%
Postęp i analityka
Metryki dla: Compak Sporting · znormalizowane wg targetów zawodów
Historia zawodów
2026 |5 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) Compak-Sporting25 lip 2026·200 targetów | B | 172/200 | 86.0% | 90.5% | -18 | 69.6% | 7 | 29 |
Serie 2023212321222022 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026) Compak-Sporting6 cze 2026·200 targetów | B | 169/200 | 84.5% | 88.5% | -22 | 62.9% | 17 | 53 |
Serie 2424202120222117 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) Compak-Sporting25 kwi 2026·200 targetów | B | 176/200 | 88.0% | 93.6% | -12 | 80.9% | 6 | 23 |
Serie 2523201920232224 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting4 kwi 2026·200 targetów | B | 174/200 | 87.0% | 93.0% | -13 | 79.4% | 3 | 15 |
Serie 202220242123202420 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting14 mar 2026·200 targetów | B | 182/200 | 91.0% | 95.8% | -8 | 94.1% | 2 | 9 |
Serie 2021232222252524 | ||||||||
Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026)
Compak-Sporting25 lip 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
B/7
Miejsce ogólne
29 (69.6%)
Wynik
172/20086.0%
Vs zwycięzca %
90.5% -18
Serie
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026)
Compak-Sporting6 cze 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
B/17
Miejsce ogólne
53 (62.9%)
Wynik
169/20084.5%
Vs zwycięzca %
88.5% -22
Serie
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026)
Compak-Sporting25 kwi 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
B/6
Miejsce ogólne
23 (80.9%)
Wynik
176/20088.0%
Vs zwycięzca %
93.6% -12
Serie
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting4 kwi 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
B/ 3
Miejsce ogólne
15 (79.4%)
Wynik
174/20087.0%
Vs zwycięzca %
93.0% -13
Serie
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting14 mar 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
B/ 2
Miejsce ogólne
9 (94.1%)
Wynik
182/20091.0%
Vs zwycięzca %
95.8% -8
Serie
2025 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025) Compak25 wrz 2025·200 targetów·Nieukończone | B | 68/200 | 34.0% | 36.4% | -119 | 1.8% | 31 | 166 |
Serie 211415180000 | ||||||||
Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025)
Compak25 wrz 2025·200 targetów·Nieukończone
Kat. / Miejsce w kat.
B/31
Miejsce ogólne
166 (1.8%)
Wynik
68/20034.0%
Vs zwycięzca %
36.4% -119
Serie
2019 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship Finale World Cup - Compak Sporting - Hungary (August 2019) Compak-Sporting21 sie 2019·200 targetów | Open | 165/200 | 82.5% | 84.2% | -31 | 56.2% | 355 | 470 |
Serie 2023221821221623 | ||||||||
World Championship Finale World Cup - Compak Sporting - Hungary (August 2019)
Compak-Sporting21 sie 2019·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/355
Miejsce ogólne
470 (56.2%)
Wynik
165/20082.5%
Vs zwycięzca %
84.2% -31
Serie
2018 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (September 2018) Compak-Sporting8 wrz 2018·200 targetów | Open | 177/200 | 88.5% | 91.7% | -16 | 71.4% | 26 | 35 |
Serie 1923232221232323 | ||||||||
Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (September 2018)
Compak-Sporting8 wrz 2018·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/26
Miejsce ogólne
35 (71.4%)
Wynik
177/20088.5%
Vs zwycięzca %
91.7% -16
Serie
2016 |2 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European Championship Central Europe Trophy Finale European Cup - Compak Sporting - Hungary (April 2016) Compak-Sporting28 kwi 2016·200 targetów | Open | 144/200 | 72.0% | 73.5% | -52 | 17.7% | 381 | 517 |
Serie 1921181820171813 | ||||||||
| Grand Prix of Poland Central Europe Trophy - Compak Sporting - Polska (kwiecień 2016) Compak-Sporting16 kwi 2016·200 targetów | Open | 148/200 | 74.0% | 77.5% | -43 | 42.0% | 78 | 99 |
Serie 1718152216242016 | ||||||||
European Championship Central Europe Trophy Finale European Cup - Compak Sporting - Hungary (April 2016)
Compak-Sporting28 kwi 2016·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/381
Miejsce ogólne
517 (17.7%)
Wynik
144/20072.0%
Vs zwycięzca %
73.5% -52
Serie
Grand Prix of Poland Central Europe Trophy - Compak Sporting - Polska (kwiecień 2016)
Compak-Sporting16 kwi 2016·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/78
Miejsce ogólne
99 (42.0%)
Wynik
148/20074.0%
Vs zwycięzca %
77.5% -43
Serie
Wnioski
Krótkie wnioski z ukończonych zawodów w bieżącej zakładce dyscypliny.
Najsilniejszy region: UADynamika finiszu: -0.61
Forma się poprawia: +8.0% w ostatnich 5 zawodach.
Szczytowa forma: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) (91.0%).
Najtrudniejsze zawody: European Championship Central Europe Trophy Finale European Cup - Compak Sporting - Hungary (April 2016) (72.0%).
Idealne serie (maksimum dla zawodów): 4.
Średnia pośrednia wydajność vs zwycięzca: 87.6%.
Główna kategoria: B (56% zawodów).