
Wzrost
—
Ulubiony klub
—
Ulubiona broń
Blaser
Ulubiona amunicja
—
Akcje
Wsparcie i udostępnianie
Indeks wydajności strzelca Indeks formy tylko dla wybranej dyscypliny. Wyższy = stabilniej i lepszej jakości.
77.8%
Compak Sporting
Średnia celność
Średnia celność we wszystkich ukończonych zawodach w bieżącej zakładce.87.2%
Najlepsza celność
Najlepsza celność w jednych zawodach.92.0%
Najlepszy wynik
Najwyższy wynik bezwzględny.184
Idealne serie
Liczba serii z maksymalną wartością dla formatu zawodów.3
Udział top-10
Udział zawodów, w których strzelec znalazł się w top 10 (kategoria lub klasyfikacja ogólna).20.0%
Stabilność kategorii
Jak stabilna jest główna kategoria w ukończonych zawodach.60.0%
Średnio vs zwycięzca
Średnia względna bliskość do zwycięzcy.90.8%
Postęp i analityka
Metryki dla: Compak Sporting · znormalizowane wg targetów zawodów
Historia zawodów
2026 |2 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) Compak-Sporting25 lip 2026·200 targetów | A | 184/200 | 92.0% | 96.8% | -6 | 92.4% | 5 | 8 |
Serie 2225242420212424 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting4 kwi 2026·200 targetów | A | 168/200 | 84.0% | 89.8% | -19 | 63.2% | 15 | 26 |
Serie 2021222118242022 | ||||||||
Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026)
Compak-Sporting25 lip 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
A/5
Miejsce ogólne
8 (92.4%)
Wynik
184/20092.0%
Vs zwycięzca %
96.8% -6
Serie
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting4 kwi 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
A/15
Miejsce ogólne
26 (63.2%)
Wynik
168/20084.0%
Vs zwycięzca %
89.8% -19
Serie
2025 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025) Compak25 wrz 2025·200 targetów | A | 175/200 | 87.5% | 93.6% | -12 | 87.5% | 16 | 22 |
Serie 2522162222212522 | ||||||||
Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025)
Compak25 wrz 2025·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
A/16
Miejsce ogólne
22 (87.5%)
Wynik
175/20087.5%
Vs zwycięzca %
93.6% -12
Serie
2024 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) Compak-Sporting15 sie 2024·200 targetów | Open | 164/200 | 82.0% | 82.8% | -34 | 32.4% | 508 | 708 |
Serie 2319202218192122 | ||||||||
20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024)
Compak-Sporting15 sie 2024·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/508
Miejsce ogólne
708 (32.4%)
Wynik
164/20082.0%
Vs zwycięzca %
82.8% -34
Serie
2023 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19th World Championship Finale World Beretta Cup - Compak Sporting - Greece (September 2023) Compak-Sporting7 wrz 2023·200 targetów | Open | 181/200 | 90.5% | 91.0% | -18 | 65.9% | 196 | 267 |
Serie 2424202322222224 | ||||||||
19th World Championship Finale World Beretta Cup - Compak Sporting - Greece (September 2023)
Compak-Sporting7 wrz 2023·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/196
Miejsce ogólne
267 (65.9%)
Wynik
181/20090.5%
Vs zwycięzca %
91.0% -18
Serie
Wnioski
Krótkie wnioski z ukończonych zawodów w bieżącej zakładce dyscypliny.
Najsilniejszy region: UADynamika finiszu: +0.10
Szczytowa forma: Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) (92.0%).
Najtrudniejsze zawody: 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) (82.0%).
Idealne serie (maksimum dla zawodów): 3.
Średnia pośrednia wydajność vs zwycięzca: 90.8%.
Główna kategoria: A (60% zawodów).
Najczęstszy region zawodów: UA.