
Wzrost
—
Ulubiony klub
—
Ulubiona broń
—
Ulubiona amunicja
—
Filmy 5
Indeks wydajności strzelca Indeks formy tylko dla wybranej dyscypliny. Wyższy = stabilniej i lepszej jakości.
82.9%
Compak Sporting
Średnia celność
Średnia celność we wszystkich ukończonych zawodach w bieżącej zakładce.90.6%
Najlepsza celność
Najlepsza celność w jednych zawodach.93.5%
Najlepszy wynik
Najwyższy wynik bezwzględny.187
Idealne serie
Liczba serii z maksymalną wartością dla formatu zawodów.2
Udział top-10
Udział zawodów, w których strzelec znalazł się w top 10 (kategoria lub klasyfikacja ogólna).16.7%
Stabilność kategorii
Jak stabilna jest główna kategoria w ukończonych zawodach.33.3%
Średnio vs zwycięzca
Średnia względna bliskość do zwycięzcy.91.1%
Postęp i analityka
Metryki dla: Compak Sporting · znormalizowane wg targetów zawodów
Historia zawodów
2026 |2 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. Mistrzostwa Świata - Compak Sporting - Włochy (sierpień 2026) Compak-Sporting20 sie 2026·200 targetów | Ladies | 181/200 | 90.5% | 91.9% | -16 | 78.1% | 13 | 183 |
Serie 1923242424212323 | ||||||||
| 31st European Championship - Compak Sporting - Francja (maj 2026) Compak-Sporting28 maj 2026·200 targetów | Ladies | 187/200 | 93.5% | 93.5% | -13 | 79.8% | 11 | 129 |
Serie 2225232422242324 | ||||||||
22. Mistrzostwa Świata - Compak Sporting - Włochy (sierpień 2026)
Compak-Sporting20 sie 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Ladies/13
Miejsce ogólne
183 (78.1%)
Wynik
181/20090.5%
Vs zwycięzca %
91.9% -16
Serie
31st European Championship - Compak Sporting - Francja (maj 2026)
Compak-Sporting28 maj 2026·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Ladies/11
Miejsce ogólne
129 (79.8%)
Wynik
187/20093.5%
Vs zwycięzca %
93.5% -13
Serie
2025 |2 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025) Compak-Sporting21 sie 2025·200 targetów | lady | 182/200 | 91.0% | 91.0% | -18 | 79.6% | 11 | 166 |
Serie 2124231923252423 | ||||||||
| 30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025) Compak-Sporting17 kwi 2025·200 targetów | lady | 187/200 | 93.5% | 94.0% | -12 | 74.9% | 9 | 144 |
Serie 2224242423242422 | ||||||||
21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025)
Compak-Sporting21 sie 2025·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
lady/11
Miejsce ogólne
166 (79.6%)
Wynik
182/20091.0%
Vs zwycięzca %
91.0% -18
Serie
30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025)
Compak-Sporting17 kwi 2025·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
lady/9
Miejsce ogólne
144 (74.9%)
Wynik
187/20093.5%
Vs zwycięzca %
94.0% -12
Serie
2024 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) Compak-Sporting15 sie 2024·200 targetów | Open | 176/200 | 88.0% | 88.9% | -22 | 58.3% | 331 | 437 |
Serie 2122232123222123 | ||||||||
20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024)
Compak-Sporting15 sie 2024·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/331
Miejsce ogólne
437 (58.3%)
Wynik
176/20088.0%
Vs zwycięzca %
88.9% -22
Serie
2023 |1 zawodów
| Zawody | Kat. | Wynik | % | Vs zwycięzca % | Odległość od zwycięzcy | Percentyl ogólny | Miejsce w kat. | Miejsce ogólne |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023) Compak-Sporting15 cze 2023·200 targetów | Open | 174/200 | 87.0% | 87.4% | -25 | 58.0% | 182 | 253 |
Serie 2219242422242118 | ||||||||
28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023)
Compak-Sporting15 cze 2023·200 targetów
Kat. / Miejsce w kat.
Open/182
Miejsce ogólne
253 (58.0%)
Wynik
174/20087.0%
Vs zwycięzca %
87.4% -25
Serie
Wnioski
Krótkie wnioski z ukończonych zawodów w bieżącej zakładce dyscypliny.
Najsilniejszy region: IIDynamika finiszu: +0.42
Forma się poprawia: +4.3% w ostatnich 5 zawodach.
Szczytowa forma: 31st European Championship - Compak Sporting - Francja (maj 2026) (93.5%).
Najtrudniejsze zawody: 28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023) (87.0%).
Idealne serie (maksimum dla zawodów): 2.
Średnia pośrednia wydajność vs zwycięzca: 91.1%.
Główna kategoria: LADIES (33% zawodów).




