GJ
Georgios JORDANIDIS
S.S.S.F.
23 varžybosPagrindinė: OPENDabartinė: Senior
SportingCompak Sporting
Ūgis
—
Mėgstamas klubas
—
Mėgstamas ginklas
—
Mėgstamos šoviniai
—
Veiksmai
Palaikymas ir dalijimasis
Vaizdo įrašai 3
Šaulio našumo indeksas Formos indeksas tik pasirinktai disciplinai. Aukštesnis = stabilesnis ir kokybiškesnis.
72.2%
Sporting
Vidutinis tikslumas
Vidutinis tikslumas visose užbaigytose varžybose dabartinėje skiltyje.76.5%
Geriausias tikslumas
Geriausias tikslumas vienose varžybose.83.5%
Geriausias rezultatas
Aukščiausias absoliutus rezultatas.167
Puikūs raundai
Serijų skaičius su maksimalia varžybų formato verte.2
Top-10 dalis
Varžybų dalis, kuriose šaulys pateko į top 10 (kategorija arba bendras).0.0%
Kategorijos stabilumas
Kaip stabili pagrindinė kategorija užbaigtuose varžybose.56.3%
Vidurkis vs nugalėtojas
Vidutinis santykinis artumas prie nugalėtojo.80.4%
Pažanga ir analitika
Metrikos: Sporting · normalizuota pagal varžybų targetus
Varžybų istorija
2026 |3 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 48th World Championship - Sporting - Portugal (July 2026) Sporting2026-07-16·200 targetų | Senior | 152/200 | 76.0% | 81.3% | -35 | 65.0% | 54 | 292 |
Serijos 2017172222211815 | ||||||||
| 59th European Championship - Sporting - Italy (April 2026) Sporting2026-04-30·200 targetų | open | 163/200 | 81.5% | 84.5% | -30 | 75.5% | 153 | 214 |
Serijos 2322201918231919 | ||||||||
| Grand Prix of Hungary - Sporting (April 2026) Sporting2026-04-18·200 targetų | open | 167/200 | 83.5% | 88.4% | -22 | 87.8% | 48 | 59 |
Serijos 2123212021192121 | ||||||||
48th World Championship - Sporting - Portugal (July 2026)
Sporting2026-07-16·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Senior/54
Bendra vieta
292 (65.0%)
Rezultatas
152/20076.0%
Vs nugalėtojas %
81.3% -35
Serijos
59th European Championship - Sporting - Italy (April 2026)
Sporting2026-04-30·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
open/153
Bendra vieta
214 (75.5%)
Rezultatas
163/20081.5%
Vs nugalėtojas %
84.5% -30
Serijos
Grand Prix of Hungary - Sporting (April 2026)
Sporting2026-04-18·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
open/48
Bendra vieta
59 (87.8%)
Rezultatas
167/20083.5%
Vs nugalėtojas %
88.4% -22
Serijos
2024 |2 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Hungary - Sporting - Hungary (April 2024) Sporting2024-04-26·200 targetų | Senior | 147/200 | 73.5% | 80.3% | -36 | 63.6% | 17 | 132 |
Serijos 1816161717212121 | ||||||||
| 57th European Championship Finale European Cup - Sporting - Spain (April 2024) Sporting2024-04-04·200 targetų | Senior | 159/200 | 79.5% | 84.6% | -29 | 78.7% | 36 | 249 |
Serijos 2122191818191923 | ||||||||
Grand Prix of Hungary - Sporting - Hungary (April 2024)
Sporting2024-04-26·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Senior/17
Bendra vieta
132 (63.6%)
Rezultatas
147/20073.5%
Vs nugalėtojas %
80.3% -36
Serijos
57th European Championship Finale European Cup - Sporting - Spain (April 2024)
Sporting2024-04-04·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Senior/36
Bendra vieta
249 (78.7%)
Rezultatas
159/20079.5%
Vs nugalėtojas %
84.6% -29
Serijos
2023 |2 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45th World Championship World Beretta Cup Final - Sporting - Hungary (July 2023) Sporting2023-07-13·200 targetų | Senior | 145/200 | 72.5% | 78.0% | -41 | 58.3% | 88 | 1097 |
Serijos 2216211515211817 | ||||||||
| 56th European Championship Finale European Beretta Cup - Sporting - Cyprus (May 2023) Sporting2023-05-11·200 targetų | Senior | 157/200 | 78.5% | 81.8% | -35 | 56.8% | 36 | 310 |
Serijos 1918152021212320 | ||||||||
45th World Championship World Beretta Cup Final - Sporting - Hungary (July 2023)
Sporting2023-07-13·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Senior/88
Bendra vieta
1097 (58.3%)
Rezultatas
145/20072.5%
Vs nugalėtojas %
78.0% -41
Serijos
56th European Championship Finale European Beretta Cup - Sporting - Cyprus (May 2023)
Sporting2023-05-11·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Senior/36
Bendra vieta
310 (56.8%)
Rezultatas
157/20078.5%
Vs nugalėtojas %
81.8% -35
Serijos
2022 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44th World Championship Finale Beretta World Cup - Sporting - Italy (July 2022) Sporting2022-07-14·200 targetų | Senior | 164/200 | 82.0% | 84.1% | -31 | 62.5% | 74 | 543 |
Serijos 2020172125182320 | ||||||||
44th World Championship Finale Beretta World Cup - Sporting - Italy (July 2022)
Sporting2022-07-14·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Senior/74
Bendra vieta
543 (62.5%)
Rezultatas
164/20082.0%
Vs nugalėtojas %
84.1% -31
Serijos
2021 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43th World Championship Finale Beretta World Cup - Sporting - Hungary (July 2021) Sporting2021-07-15·200 targetų | Senior | 164/200 | 82.0% | 86.3% | -26 | 82.3% | 18 | 172 |
Serijos 1424182123202519 | ||||||||
43th World Championship Finale Beretta World Cup - Sporting - Hungary (July 2021)
Sporting2021-07-15·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Senior/18
Bendra vieta
172 (82.3%)
Rezultatas
164/20082.0%
Vs nugalėtojas %
86.3% -26
Serijos
2017 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39th World Championship Finale of World Cup - Sporting - Hungary (July 2017) Sporting2017-07-05·200 targetų | Open | 151/200 | 75.5% | 78.2% | -42 | 61.8% | 393 | 531 |
Serijos 1920201819221716 | ||||||||
39th World Championship Finale of World Cup - Sporting - Hungary (July 2017)
Sporting2017-07-05·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/393
Bendra vieta
531 (61.8%)
Rezultatas
151/20075.5%
Vs nugalėtojas %
78.2% -42
Serijos
2016 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship Finale World Cup - Sporting - Italy (July 2016) Sporting2016-07-13·200 targetų | Open | 156/200 | 78.0% | 81.7% | -35 | 75.9% | 281 | 363 |
Serijos 2118181720192023 | ||||||||
World Championship Finale World Cup - Sporting - Italy (July 2016)
Sporting2016-07-13·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/281
Bendra vieta
363 (75.9%)
Rezultatas
156/20078.0%
Vs nugalėtojas %
81.7% -35
Serijos
2015 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European Championship Finale of European Cup - Sporting - Hungary (June 2015) Sporting2015-06-03·200 targetų | Open | 158/200 | 79.0% | 81.4% | -36 | 55.3% | 344 | 454 |
Serijos 1919192217202319 | ||||||||
European Championship Finale of European Cup - Sporting - Hungary (June 2015)
Sporting2015-06-03·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/344
Bendra vieta
454 (55.3%)
Rezultatas
158/20079.0%
Vs nugalėtojas %
81.4% -36
Serijos
2014 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European Championship Finale European Cup - Sporting - Cyprus (May 2014) Sporting2014-05-29·200 targetų | Open | 135/200 | 67.5% | 73.4% | -49 | 31.7% | 350 | 489 |
Serijos 2014171318162215 | ||||||||
European Championship Finale European Cup - Sporting - Cyprus (May 2014)
Sporting2014-05-29·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/350
Bendra vieta
489 (31.7%)
Rezultatas
135/20067.5%
Vs nugalėtojas %
73.4% -49
Serijos
2013 |2 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship Finale of World Cup - Sporting - Spain (July 2013) Sporting2013-07-11·200 targetų | Open | 142/200 | 71.0% | 73.2% | -52 | 27.6% | 590 | 848 |
Serijos 2118151814171821 | ||||||||
| European Championship Finale of European Cup - Sporting - Czechia (May 2013) Sporting2013-05-22·200 targetų | Open | 149/200 | 74.5% | 78.0% | -42 | 53.2% | 414 | 550 |
Serijos 2120201715181622 | ||||||||
World Championship Finale of World Cup - Sporting - Spain (July 2013)
Sporting2013-07-11·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/590
Bendra vieta
848 (27.6%)
Rezultatas
142/20071.0%
Vs nugalėtojas %
73.2% -52
Serijos
European Championship Finale of European Cup - Sporting - Czechia (May 2013)
Sporting2013-05-22·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/414
Bendra vieta
550 (53.2%)
Rezultatas
149/20074.5%
Vs nugalėtojas %
78.0% -42
Serijos
2012 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European Championship Finale of European Cup - Sporting - Portugal (June 2012) Sporting2012-06-20·200 targetų | Open | 139/200 | 69.5% | 71.3% | -56 | 12.7% | 578 | 1155 |
Serijos 2015181222171718 | ||||||||
European Championship Finale of European Cup - Sporting - Portugal (June 2012)
Sporting2012-06-20·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/578
Bendra vieta
1155 (12.7%)
Rezultatas
139/20069.5%
Vs nugalėtojas %
71.3% -56
Serijos
Išvados
Trumpos išvados iš užbaigtų varžybų dabartinėje disciplinos skiltyje.
Stipriausias regionas: IIFinišo dinamika: +0.25
Forma stabili: pokyčiai statistinės paklaidos ribose.
Piko forma: Grand Prix of Hungary - Sporting (April 2026) (83.5%).
Sunkiausios varžybos: European Championship Finale European Cup - Sporting - Cyprus (May 2014) (67.5%).
Puikūs raundai (maksimumas varžyboms): 2.
Vidutinis netiesioginis našumas vs nugalėtojas: 80.4%.
Pagrindinė kategorija: OPEN (56% varžybų).


