JR
Ūgis
—
Mėgstamas klubas
—
Mėgstamas ginklas
—
Mėgstamos šoviniai
—
Vaizdo įrašai 2
Šaulio našumo indeksas Formos indeksas tik pasirinktai disciplinai. Aukštesnis = stabilesnis ir kokybiškesnis.
64.5%
Sporting
Vidutinis tikslumas
Vidutinis tikslumas visose užbaigytose varžybose dabartinėje skiltyje.67.0%
Geriausias tikslumas
Geriausias tikslumas vienose varžybose.67.0%
Geriausias rezultatas
Aukščiausias absoliutus rezultatas.134
Puikūs raundai
Serijų skaičius su maksimalia varžybų formato verte.0
Top-10 dalis
Varžybų dalis, kuriose šaulys pateko į top 10 (kategorija arba bendras).0.0%
Kategorijos stabilumas
Kaip stabili pagrindinė kategorija užbaigtuose varžybose.100.0%
Vidurkis vs nugalėtojas
Vidutinis santykinis artumas prie nugalėtojo.74.4%
Pažanga ir analitika
Metrikos: Sporting · normalizuota pagal varžybų targetus
Varžybų istorija
2026 |3 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perazzi Cup 2026 - Sporting - Germany (September 2026) Sporting2026-09-05·200 targetų·Nebaigta | Senior | 99/200 | 49.5% | 68.8% | -45 | 36.9% | 35 | 148 |
Serijos 171518191218 | ||||||||
| Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026 Sporting2026-08-15·200 targetų | Senior | 134/200 | 67.0% | 74.4% | -46 | 54.5% | 20 | 96 |
Serijos 1514161917152315 | ||||||||
| Blaser Cup 2026 - Sporting - Germany (August 2026) Sporting2026-08-01·200 targetų·Nebaigta | Senior | 56/200 | 28.0% | 30.4% | -128 | 3.4% | 40 | 171 |
Serijos 000012111716 | ||||||||
Perazzi Cup 2026 - Sporting - Germany (September 2026)
Sporting2026-09-05·200 targetų·Nebaigta
Kat. / Vieta kat.
Senior/35
Bendra vieta
148 (36.9%)
Rezultatas
99/20049.5%
Vs nugalėtojas %
68.8% -45
Serijos
Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026
Sporting2026-08-15·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Senior/20
Bendra vieta
96 (54.5%)
Rezultatas
134/20067.0%
Vs nugalėtojas %
74.4% -46
Serijos
Blaser Cup 2026 - Sporting - Germany (August 2026)
Sporting2026-08-01·200 targetų·Nebaigta
Kat. / Vieta kat.
Senior/40
Bendra vieta
171 (3.4%)
Rezultatas
56/20028.0%
Vs nugalėtojas %
30.4% -128
Serijos
Išvados
Trumpos išvados iš užbaigtų varžybų dabartinėje disciplinos skiltyje.
Stipriausias regionas: DEFinišo dinamika: +4.50
Piko forma: Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026 (67.0%).
Sunkiausios varžybos: Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026 (67.0%).
Puikūs raundai (maksimumas varžyboms): 0.
Vidutinis netiesioginis našumas vs nugalėtojas: 74.4%.
Pagrindinė kategorija: SENIOR (100% varžybų).
Dažniausias varžybų regionas: DE.

