
Ūgis
185 cm
Mėgstamas klubas
ASAT
Mėgstamas ginklas
Rizzini
Br240
Mėgstamos šoviniai
Hull
Vaizdo įrašai 8
Šaulio našumo indeksas Formos indeksas tik pasirinktai disciplinai. Aukštesnis = stabilesnis ir kokybiškesnis.
86.0%
Compak Sporting
Vidutinis tikslumas
Vidutinis tikslumas visose užbaigytose varžybose dabartinėje skiltyje.88.8%
Geriausias tikslumas
Geriausias tikslumas vienose varžybose.95.0%
Geriausias rezultatas
Aukščiausias absoliutus rezultatas.190
Puikūs raundai
Serijų skaičius su maksimalia varžybų formato verte.8
Top-10 dalis
Varžybų dalis, kuriose šaulys pateko į top 10 (kategorija arba bendras).50.0%
Kategorijos stabilumas
Kaip stabili pagrindinė kategorija užbaigtuose varžybose.100.0%
Vidurkis vs nugalėtojas
Vidutinis santykinis artumas prie nugalėtojo.89.9%
Pažanga ir analitika
Metrikos: Compak Sporting · normalizuota pagal varžybų targetus
Varžybų istorija
2026 |4 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026) Compak-Sporting2026-08-20·200 targetų | Junior | 179/200 | 89.5% | 90.9% | -18 | 73.0% | 20 | 226 |
Serijos 1921232225222225 | ||||||||
| Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (August 2026) Compak-Sporting2026-08-01·200 targetų | Junior | 187/200 | 93.5% | 96.4% | -7 | 82.8% | 1 | 6 |
Serijos 2423242425232519 | ||||||||
| 31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026) Compak-Sporting2026-05-28·200 targetų | Junior | 190/200 | 95.0% | 95.0% | -10 | 88.5% | 2 | 74 |
Serijos 2523252321242524 | ||||||||
| Grand Prix of Hungary - Compak Sporting (April 2026) Compak-Sporting2026-04-15·200 targetų | junior | 173/200 | 86.5% | 88.7% | -22 | 60.0% | 6 | 161 |
Serijos 2122212422232020 | ||||||||
22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026)
Compak-Sporting2026-08-20·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Junior/20
Bendra vieta
226 (73.0%)
Rezultatas
179/20089.5%
Vs nugalėtojas %
90.9% -18
Serijos
Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (August 2026)
Compak-Sporting2026-08-01·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Junior/ 1
Bendra vieta
6 (82.8%)
Rezultatas
187/20093.5%
Vs nugalėtojas %
96.4% -7
Serijos
31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026)
Compak-Sporting2026-05-28·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Junior/ 2
Bendra vieta
74 (88.5%)
Rezultatas
190/20095.0%
Vs nugalėtojas %
95.0% -10
Serijos
Grand Prix of Hungary - Compak Sporting (April 2026)
Compak-Sporting2026-04-15·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
junior/6
Bendra vieta
161 (60.0%)
Rezultatas
173/20086.5%
Vs nugalėtojas %
88.7% -22
Serijos
2025 |2 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025) Compak-Sporting2025-08-21·200 targetų | junior | 175/200 | 87.5% | 87.5% | -25 | 62.7% | 35 | 302 |
Serijos 2120222419232125 | ||||||||
| 30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025) Compak-Sporting2025-04-17·200 targetų | junior | 161/200 | 80.5% | 80.9% | -38 | 20.9% | 41 | 451 |
Serijos 2023191722202119 | ||||||||
21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025)
Compak-Sporting2025-08-21·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
junior/35
Bendra vieta
302 (62.7%)
Rezultatas
175/20087.5%
Vs nugalėtojas %
87.5% -25
Serijos
30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025)
Compak-Sporting2025-04-17·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
junior/41
Bendra vieta
451 (20.9%)
Rezultatas
161/20080.5%
Vs nugalėtojas %
80.9% -38
Serijos
Išvados
Trumpos išvados iš užbaigtų varžybų dabartinėje disciplinos skiltyje.
Stipriausias regionas: IIFinišo dinamika: +0.33
Forma gerėja: +9.9% per paskutines 5 varžybas.
Piko forma: 31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026) (95.0%).
Sunkiausios varžybos: 30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025) (80.5%).
Puikūs raundai (maksimumas varžyboms): 8.
Vidutinis netiesioginis našumas vs nugalėtojas: 89.9%.
Pagrindinė kategorija: JUNIOR (100% varžybų).







