Ūgis
—
Mėgstamas klubas
Idźczak Jura Kochcice
Mėgstamas ginklas
Beretta
Beretta 694 Sporting
Mėgstamos šoviniai
—
Veiksmai
Palaikymas ir dalijimasis
Šaulio našumo indeksas Formos indeksas tik pasirinktai disciplinai. Aukštesnis = stabilesnis ir kokybiškesnis.
78.8%
Compak Sporting
Vidutinis tikslumas
Vidutinis tikslumas visose užbaigytose varžybose dabartinėje skiltyje.84.7%
Geriausias tikslumas
Geriausias tikslumas vienose varžybose.87.3%
Geriausias rezultatas
Aukščiausias absoliutus rezultatas.172
Puikūs raundai
Serijų skaičius su maksimalia varžybų formato verte.1
Top-10 dalis
Varžybų dalis, kuriose šaulys pateko į top 10 (kategorija arba bendras).57.1%
Kategorijos stabilumas
Kaip stabili pagrindinė kategorija užbaigtuose varžybose.57.1%
Vidurkis vs nugalėtojas
Vidutinis santykinis artumas prie nugalėtojo.89.9%
Pažanga ir analitika
Metrikos: Compak Sporting · normalizuota pagal varžybų targetus
Varžybų istorija
2026 |5 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| III Puchar Primabiotic - Compak-Sporting (Sierpień 2026) Compak-Sporting2026-08-09·150 targetų | B | 127/150 | 84.7% | 87.6% | -18 | 76.5% | 4 | 24 |
Serijos 182420242120 | ||||||||
| Puchar Beretty - Compak-Sporting (Lipiec 2026) Compak-Sporting2026-07-11·150 targetų | Man | 126/150 | 84.0% | 90.6% | -13 | 91.7% | 9 | 12 |
Serijos 191922212223 | ||||||||
| Puchar Top Hunts TV - Sporting (Czerwiec 2026) Compak-Sporting2026-06-14·150 targetų | Man | 127/150 | 84.7% | 95.5% | -6 | 96.6% | 5 | 5 |
Serijos 222322241422 | ||||||||
| Zawody Strzeleckie - Puchar KL SOWA - Strzelectwo śrutowe (Maj 2026) Compak-Sporting2026-05-30·100 targetų | Man | 86/100 | 86.0% | 88.7% | -11 | 60.3% | 39 | 49 |
Serijos 23232416 | ||||||||
| Mistrzostwa KS Idźczak Jura Kochcice - Compak-Sporting (Maj 2026) Compak-Sporting2026-05-17·150 targetų | B | 131/150 | 87.3% | 97.8% | -3 | 98.4% | 1 | 2 |
Serijos 222324232019 | ||||||||
III Puchar Primabiotic - Compak-Sporting (Sierpień 2026)
Compak-Sporting2026-08-09·150 targetų
Kat. / Vieta kat.
B/4
Bendra vieta
24 (76.5%)
Rezultatas
127/15084.7%
Vs nugalėtojas %
87.6% -18
Serijos
Puchar Beretty - Compak-Sporting (Lipiec 2026)
Compak-Sporting2026-07-11·150 targetų
Kat. / Vieta kat.
Man/9
Bendra vieta
12 (91.7%)
Rezultatas
126/15084.0%
Vs nugalėtojas %
90.6% -13
Serijos
Puchar Top Hunts TV - Sporting (Czerwiec 2026)
Compak-Sporting2026-06-14·150 targetų
Kat. / Vieta kat.
Man/5
Bendra vieta
5 (96.6%)
Rezultatas
127/15084.7%
Vs nugalėtojas %
95.5% -6
Serijos
Zawody Strzeleckie - Puchar KL SOWA - Strzelectwo śrutowe (Maj 2026)
Compak-Sporting2026-05-30·100 targetų
Kat. / Vieta kat.
Man/39
Bendra vieta
49 (60.3%)
Rezultatas
86/10086.0%
Vs nugalėtojas %
88.7% -11
Serijos
Mistrzostwa KS Idźczak Jura Kochcice - Compak-Sporting (Maj 2026)
Compak-Sporting2026-05-17·150 targetų
Kat. / Vieta kat.
B/ 1
Bendra vieta
2
Rezultatas
131/15087.3%
Vs nugalėtojas %
97.8% -3
Serijos
2025 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (August 2025) Compak-Sporting2025-08-09·200 targetų | Man | 172/200 | 86.0% | 86.9% | -26 | 37.8% | 33 | 57 |
Serijos 2123242120202221 | ||||||||
Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (August 2025)
Compak-Sporting2025-08-09·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Man/33
Bendra vieta
57 (37.8%)
Rezultatas
172/20086.0%
Vs nugalėtojas %
86.9% -26
Serijos
2024 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (August 2024) Compak-Sporting2024-08-03·200 targetų | Open | 160/200 | 80.0% | 82.1% | -35 | 42.7% | 70 | 95 |
Serijos 1821182315202025 | ||||||||
Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (August 2024)
Compak-Sporting2024-08-03·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/70
Bendra vieta
95 (42.7%)
Rezultatas
160/20080.0%
Vs nugalėtojas %
82.1% -35
Serijos
Išvados
Trumpos išvados iš užbaigtų varžybų dabartinėje disciplinos skiltyje.
Stipriausias regionas: PLFinišo dinamika: -0.71
Forma gerėja: +2.3% per paskutines 5 varžybas.
Piko forma: Mistrzostwa KS Idźczak Jura Kochcice - Compak-Sporting (Maj 2026) (87.3%).
Sunkiausios varžybos: Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (August 2024) (80.0%).
Puikūs raundai (maksimumas varžyboms): 1.
Vidutinis netiesioginis našumas vs nugalėtojas: 89.9%.
Pagrindinė kategorija: MAN (57% varžybų).