Ūgis
—
Mėgstamas klubas
—
Mėgstamas ginklas
Beretta
Beretta 682 Gold E
Mėgstamos šoviniai
—
Veiksmai
Palaikymas ir dalijimasis
Šaulio našumo indeksas Formos indeksas tik pasirinktai disciplinai. Aukštesnis = stabilesnis ir kokybiškesnis.
55.4%
Compak Sporting
Vidutinis tikslumas
Vidutinis tikslumas visose užbaigytose varžybose dabartinėje skiltyje.48.8%
Geriausias tikslumas
Geriausias tikslumas vienose varžybose.55.5%
Geriausias rezultatas
Aukščiausias absoliutus rezultatas.111
Puikūs raundai
Serijų skaičius su maksimalia varžybų formato verte.0
Top-10 dalis
Varžybų dalis, kuriose šaulys pateko į top 10 (kategorija arba bendras).0.0%
Kategorijos stabilumas
Kaip stabili pagrindinė kategorija užbaigtuose varžybose.100.0%
Vidurkis vs nugalėtojas
Vidutinis santykinis artumas prie nugalėtojo.52.3%
Pažanga ir analitika
Metrikos: Compak Sporting · normalizuota pagal varžybų targetus
Varžybų istorija
2026 |3 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026) Compak-Sporting2026-08-22·200 targetų | E | 104/200 | 52.0% | 56.8% | -79 | 3.3% | 20 | 59 |
Serijos 162113139111011 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) Compak-Sporting2026-04-25·200 targetų | E | 111/200 | 55.5% | 59.0% | -77 | 8.7% | 26 | 106 |
Serijos 2014121314101513 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting2026-03-14·200 targetų | E | 78/200 | 39.0% | 41.1% | -112 | 2.9% | 30 | 133 |
Serijos 7101081261114 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026)
Compak-Sporting2026-08-22·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
E/20
Bendra vieta
59 (3.3%)
Rezultatas
104/20052.0%
Vs nugalėtojas %
56.8% -79
Serijos
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026)
Compak-Sporting2026-04-25·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
E/26
Bendra vieta
106 (8.7%)
Rezultatas
111/20055.5%
Vs nugalėtojas %
59.0% -77
Serijos
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting2026-03-14·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
E/30
Bendra vieta
133 (2.9%)
Rezultatas
78/20039.0%
Vs nugalėtojas %
41.1% -112
Serijos
Išvados
Trumpos išvados iš užbaigtų varžybų dabartinėje disciplinos skiltyje.
Stipriausias regionas: UAFinišo dinamika: -2.33
Piko forma: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) (55.5%).
Sunkiausios varžybos: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) (39.0%).
Puikūs raundai (maksimumas varžyboms): 0.
Vidutinis netiesioginis našumas vs nugalėtojas: 52.3%.
Pagrindinė kategorija: E (100% varžybų).
Dažniausias varžybų regionas: UA.