AV
Ūgis
—
Mėgstamas klubas
—
Mėgstamas ginklas
—
Mėgstamos šoviniai
—
Veiksmai
Palaikymas ir dalijimasis
Šaulio našumo indeksas Formos indeksas tik pasirinktai disciplinai. Aukštesnis = stabilesnis ir kokybiškesnis.
61.4%
Compak Sporting
Vidutinis tikslumas
Vidutinis tikslumas visose užbaigytose varžybose dabartinėje skiltyje.57.1%
Geriausias tikslumas
Geriausias tikslumas vienose varžybose.63.5%
Geriausias rezultatas
Aukščiausias absoliutus rezultatas.127
Puikūs raundai
Serijų skaičius su maksimalia varžybų formato verte.0
Top-10 dalis
Varžybų dalis, kuriose šaulys pateko į top 10 (kategorija arba bendras).40.0%
Kategorijos stabilumas
Kaip stabili pagrindinė kategorija užbaigtuose varžybose.100.0%
Vidurkis vs nugalėtojas
Vidutinis santykinis artumas prie nugalėtojo.61.2%
Pažanga ir analitika
Metrikos: Compak Sporting · normalizuota pagal varžybų targetus
Varžybų istorija
2026 |5 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026) Compak-Sporting2026-08-22·200 targetų | E | 120/200 | 60.0% | 65.6% | -63 | 11.7% | 17 | 54 |
Serijos 1317151812191313 | ||||||||
| Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) Compak-Sporting2026-08-01·200 targetų | E | 127/200 | 63.5% | 69.0% | -57 | 18.4% | 6 | 63 |
Serijos 1717141714201216 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Травень 2026) Compak-Sporting2026-05-16·200 targetų | E | 105/200 | 52.5% | 55.0% | -86 | 6.6% | 17 | 86 |
Serijos 121213111314219 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting2026-03-14·200 targetų | E | 98/200 | 49.0% | 51.6% | -92 | 5.9% | 27 | 129 |
Serijos 612201411121013 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Лютий 2026) Compak-Sporting2026-02-21·200 targetų | E | 121/200 | 60.5% | 65.1% | -65 | 13.3% | 7 | 53 |
Serijos 1214151520161514 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026)
Compak-Sporting2026-08-22·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
E/17
Bendra vieta
54 (11.7%)
Rezultatas
120/20060.0%
Vs nugalėtojas %
65.6% -63
Serijos
Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026)
Compak-Sporting2026-08-01·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
E/6
Bendra vieta
63 (18.4%)
Rezultatas
127/20063.5%
Vs nugalėtojas %
69.0% -57
Serijos
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Травень 2026)
Compak-Sporting2026-05-16·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
E/17
Bendra vieta
86 (6.6%)
Rezultatas
105/20052.5%
Vs nugalėtojas %
55.0% -86
Serijos
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting2026-03-14·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
E/27
Bendra vieta
129 (5.9%)
Rezultatas
98/20049.0%
Vs nugalėtojas %
51.6% -92
Serijos
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Лютий 2026)
Compak-Sporting2026-02-21·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
E/7
Bendra vieta
53 (13.3%)
Rezultatas
121/20060.5%
Vs nugalėtojas %
65.1% -65
Serijos
Išvados
Trumpos išvados iš užbaigtų varžybų dabartinėje disciplinos skiltyje.
Stipriausias regionas: UAFinišo dinamika: +0.40
Piko forma: Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) (63.5%).
Sunkiausios varžybos: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) (49.0%).
Puikūs raundai (maksimumas varžyboms): 0.
Vidutinis netiesioginis našumas vs nugalėtojas: 61.2%.
Pagrindinė kategorija: E (100% varžybų).
Dažniausias varžybų regionas: UA.