SS
Ūgis
—
Mėgstamas klubas
—
Mėgstamas ginklas
—
Mėgstamos šoviniai
—
Veiksmai
Palaikymas ir dalijimasis
Šaulio našumo indeksas Formos indeksas tik pasirinktai disciplinai. Aukštesnis = stabilesnis ir kokybiškesnis.
75.1%
Compak Sporting
Vidutinis tikslumas
Vidutinis tikslumas visose užbaigytose varžybose dabartinėje skiltyje.74.3%
Geriausias tikslumas
Geriausias tikslumas vienose varžybose.85.0%
Geriausias rezultatas
Aukščiausias absoliutus rezultatas.170
Puikūs raundai
Serijų skaičius su maksimalia varžybų formato verte.1
Top-10 dalis
Varžybų dalis, kuriose šaulys pateko į top 10 (kategorija arba bendras).100.0%
Kategorijos stabilumas
Kaip stabili pagrindinė kategorija užbaigtuose varžybose.57.1%
Vidurkis vs nugalėtojas
Vidutinis santykinis artumas prie nugalėtojo.79.0%
Pažanga ir analitika
Metrikos: Compak Sporting · normalizuota pagal varžybų targetus
Varžybų istorija
2026 |6 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) Compak-Sporting2026-08-01·200 targetų | E | 146/200 | 73.0% | 79.3% | -38 | 38.2% | 1 | 48 |
Serijos 181718192018162016 | ||||||||
| Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) Compak-Sporting2026-07-25·200 targetų | D | 146/200 | 73.0% | 76.8% | -44 | 18.5% | 8 | 76 |
Serijos 2120191816191914 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) Compak-Sporting2026-04-25·200 targetų | D | 150/200 | 75.0% | 79.8% | -38 | 34.8% | 8 | 76 |
Serijos 1620232018212111 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting2026-04-04·200 targetų | D | 146/200 | 73.0% | 78.1% | -41 | 20.6% | 2 | 55 |
Serijos 1816181913202121 | ||||||||
| Комерційний турнір з компак-спортінгу - Кубок "ІБІС" - Полтава (Березень 2026) Compak-Sporting2026-03-21·200 targetų | C | 170/200 | 85.0% | 87.6% | -24 | 54.7% | 2 | 30 |
Serijos 2225201920232120 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting2026-03-14·200 targetų | D | 142/200 | 71.0% | 74.7% | -48 | 22.8% | 8 | 106 |
Serijos 1515171722142121 | ||||||||
Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026)
Compak-Sporting2026-08-01·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
E/ 1
Bendra vieta
48 (38.2%)
Rezultatas
146/20073.0%
Vs nugalėtojas %
79.3% -38
Serijos
Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026)
Compak-Sporting2026-07-25·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
D/8
Bendra vieta
76 (18.5%)
Rezultatas
146/20073.0%
Vs nugalėtojas %
76.8% -44
Serijos
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026)
Compak-Sporting2026-04-25·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
D/8
Bendra vieta
76 (34.8%)
Rezultatas
150/20075.0%
Vs nugalėtojas %
79.8% -38
Serijos
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting2026-04-04·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
D/ 2
Bendra vieta
55 (20.6%)
Rezultatas
146/20073.0%
Vs nugalėtojas %
78.1% -41
Serijos
Комерційний турнір з компак-спортінгу - Кубок "ІБІС" - Полтава (Березень 2026)
Compak-Sporting2026-03-21·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
C/ 2
Bendra vieta
30 (54.7%)
Rezultatas
170/20085.0%
Vs nugalėtojas %
87.6% -24
Serijos
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting2026-03-14·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
D/8
Bendra vieta
106 (22.8%)
Rezultatas
142/20071.0%
Vs nugalėtojas %
74.7% -48
Serijos
2025 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025) Compak2025-11-29·200 targetų | C | 140/200 | 70.0% | 76.9% | -42 | 31.3% | 10 | 67 |
Serijos 1616162021162015 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025)
Compak2025-11-29·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
C/10
Bendra vieta
67 (31.3%)
Rezultatas
140/20070.0%
Vs nugalėtojas %
76.9% -42
Serijos
Išvados
Trumpos išvados iš užbaigtų varžybų dabartinėje disciplinos skiltyje.
Stipriausias regionas: UAFinišo dinamika: +0.43
Forma gerėja: +5.3% per paskutines 5 varžybas.
Piko forma: Комерційний турнір з компак-спортінгу - Кубок "ІБІС" - Полтава (Березень 2026) (85.0%).
Sunkiausios varžybos: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025) (70.0%).
Puikūs raundai (maksimumas varžyboms): 1.
Vidutinis netiesioginis našumas vs nugalėtojas: 79.0%.
Pagrindinė kategorija: D (57% varžybų).