ON
Ūgis
—
Mėgstamas klubas
—
Mėgstamas ginklas
Caesar Guerini
Mėgstamos šoviniai
—
Veiksmai
Palaikymas ir dalijimasis
Šaulio našumo indeksas Formos indeksas tik pasirinktai disciplinai. Aukštesnis = stabilesnis ir kokybiškesnis.
82.1%
Compak Sporting
Vidutinis tikslumas
Vidutinis tikslumas visose užbaigytose varžybose dabartinėje skiltyje.83.7%
Geriausias tikslumas
Geriausias tikslumas vienose varžybose.91.0%
Geriausias rezultatas
Aukščiausias absoliutus rezultatas.182
Puikūs raundai
Serijų skaičius su maksimalia varžybų formato verte.4
Top-10 dalis
Varžybų dalis, kuriose šaulys pateko į top 10 (kategorija arba bendras).44.4%
Kategorijos stabilumas
Kaip stabili pagrindinė kategorija užbaigtuose varžybose.55.6%
Vidurkis vs nugalėtojas
Vidutinis santykinis artumas prie nugalėtojo.87.6%
Pažanga ir analitika
Metrikos: Compak Sporting · normalizuota pagal varžybų targetus
Varžybų istorija
2026 |5 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) Compak-Sporting2026-07-25·200 targetų | B | 172/200 | 86.0% | 90.5% | -18 | 69.6% | 7 | 29 |
Serijos 2023212321222022 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026) Compak-Sporting2026-06-06·200 targetų | B | 169/200 | 84.5% | 88.5% | -22 | 62.9% | 17 | 53 |
Serijos 2424202120222117 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) Compak-Sporting2026-04-25·200 targetų | B | 176/200 | 88.0% | 93.6% | -12 | 80.9% | 6 | 23 |
Serijos 2523201920232224 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting2026-04-04·200 targetų | B | 174/200 | 87.0% | 93.0% | -13 | 79.4% | 3 | 15 |
Serijos 202220242123202420 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting2026-03-14·200 targetų | B | 182/200 | 91.0% | 95.8% | -8 | 94.1% | 2 | 9 |
Serijos 2021232222252524 | ||||||||
Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026)
Compak-Sporting2026-07-25·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
B/7
Bendra vieta
29 (69.6%)
Rezultatas
172/20086.0%
Vs nugalėtojas %
90.5% -18
Serijos
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026)
Compak-Sporting2026-06-06·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
B/17
Bendra vieta
53 (62.9%)
Rezultatas
169/20084.5%
Vs nugalėtojas %
88.5% -22
Serijos
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026)
Compak-Sporting2026-04-25·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
B/6
Bendra vieta
23 (80.9%)
Rezultatas
176/20088.0%
Vs nugalėtojas %
93.6% -12
Serijos
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting2026-04-04·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
B/ 3
Bendra vieta
15 (79.4%)
Rezultatas
174/20087.0%
Vs nugalėtojas %
93.0% -13
Serijos
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting2026-03-14·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
B/ 2
Bendra vieta
9 (94.1%)
Rezultatas
182/20091.0%
Vs nugalėtojas %
95.8% -8
Serijos
2025 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025) Compak2025-09-25·200 targetų·Nebaigta | B | 68/200 | 34.0% | 36.4% | -119 | 1.8% | 31 | 166 |
Serijos 211415180000 | ||||||||
Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025)
Compak2025-09-25·200 targetų·Nebaigta
Kat. / Vieta kat.
B/31
Bendra vieta
166 (1.8%)
Rezultatas
68/20034.0%
Vs nugalėtojas %
36.4% -119
Serijos
2019 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship Finale World Cup - Compak Sporting - Hungary (August 2019) Compak-Sporting2019-08-21·200 targetų | Open | 165/200 | 82.5% | 84.2% | -31 | 56.2% | 355 | 470 |
Serijos 2023221821221623 | ||||||||
World Championship Finale World Cup - Compak Sporting - Hungary (August 2019)
Compak-Sporting2019-08-21·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/355
Bendra vieta
470 (56.2%)
Rezultatas
165/20082.5%
Vs nugalėtojas %
84.2% -31
Serijos
2018 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (September 2018) Compak-Sporting2018-09-08·200 targetų | Open | 177/200 | 88.5% | 91.7% | -16 | 71.4% | 26 | 35 |
Serijos 1923232221232323 | ||||||||
Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (September 2018)
Compak-Sporting2018-09-08·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/26
Bendra vieta
35 (71.4%)
Rezultatas
177/20088.5%
Vs nugalėtojas %
91.7% -16
Serijos
2016 |2 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European Championship Central Europe Trophy Finale European Cup - Compak Sporting - Hungary (April 2016) Compak-Sporting2016-04-28·200 targetų | Open | 144/200 | 72.0% | 73.5% | -52 | 17.7% | 381 | 517 |
Serijos 1921181820171813 | ||||||||
| Grand Prix of Poland Central Europe Trophy - Compak Sporting - Poland (April 2016) Compak-Sporting2016-04-16·200 targetų | Open | 148/200 | 74.0% | 77.5% | -43 | 42.0% | 78 | 99 |
Serijos 1718152216242016 | ||||||||
European Championship Central Europe Trophy Finale European Cup - Compak Sporting - Hungary (April 2016)
Compak-Sporting2016-04-28·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/381
Bendra vieta
517 (17.7%)
Rezultatas
144/20072.0%
Vs nugalėtojas %
73.5% -52
Serijos
Grand Prix of Poland Central Europe Trophy - Compak Sporting - Poland (April 2016)
Compak-Sporting2016-04-16·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/78
Bendra vieta
99 (42.0%)
Rezultatas
148/20074.0%
Vs nugalėtojas %
77.5% -43
Serijos
Išvados
Trumpos išvados iš užbaigtų varžybų dabartinėje disciplinos skiltyje.
Stipriausias regionas: UAFinišo dinamika: -0.61
Forma gerėja: +8.0% per paskutines 5 varžybas.
Piko forma: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) (91.0%).
Sunkiausios varžybos: European Championship Central Europe Trophy Finale European Cup - Compak Sporting - Hungary (April 2016) (72.0%).
Puikūs raundai (maksimumas varžyboms): 4.
Vidutinis netiesioginis našumas vs nugalėtojas: 87.6%.
Pagrindinė kategorija: B (56% varžybų).