VB
Ūgis
—
Mėgstamas klubas
—
Mėgstamas ginklas
Caesar Guerini
Mėgstamos šoviniai
—
Veiksmai
Palaikymas ir dalijimasis
Šaulio našumo indeksas Formos indeksas tik pasirinktai disciplinai. Aukštesnis = stabilesnis ir kokybiškesnis.
80.8%
Compak Sporting
Vidutinis tikslumas
Vidutinis tikslumas visose užbaigytose varžybose dabartinėje skiltyje.81.2%
Geriausias tikslumas
Geriausias tikslumas vienose varžybose.89.5%
Geriausias rezultatas
Aukščiausias absoliutus rezultatas.179
Puikūs raundai
Serijų skaičius su maksimalia varžybų formato verte.2
Top-10 dalis
Varžybų dalis, kuriose šaulys pateko į top 10 (kategorija arba bendras).22.2%
Kategorijos stabilumas
Kaip stabili pagrindinė kategorija užbaigtuose varžybose.100.0%
Vidurkis vs nugalėtojas
Vidutinis santykinis artumas prie nugalėtojo.86.9%
Pažanga ir analitika
Metrikos: Compak Sporting · normalizuota pagal varžybų targetus
Varžybų istorija
2026 |6 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026) Compak-Sporting2026-08-22·200 targetų | A | 155/200 | 77.5% | 84.7% | -28 | 51.7% | 5 | 30 |
Serijos 2223221816191421 | ||||||||
| Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) Compak-Sporting2026-08-01·200 targetų | A | 163/200 | 81.5% | 88.6% | -21 | 65.8% | 15 | 27 |
Serijos 2020222021201921 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) Compak-Sporting2026-04-25·200 targetų | A | 179/200 | 89.5% | 95.2% | -9 | 87.0% | 7 | 16 |
Serijos 2223232221222323 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting2026-04-04·200 targetų | A | 168/200 | 84.0% | 89.8% | -19 | 63.2% | 15 | 26 |
Serijos 2020202123211924 | ||||||||
| Комерційний турнір з компак-спортінгу - Кубок "ІБІС" - Полтава (Березень 2026) Compak-Sporting2026-03-21·200 targetų | A | 177/200 | 88.5% | 91.2% | -17 | 60.9% | 15 | 26 |
Serijos 1921232025202425 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting2026-03-14·200 targetų | A | 172/200 | 86.0% | 90.5% | -18 | 68.4% | 24 | 44 |
Serijos 1921222323212320 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026)
Compak-Sporting2026-08-22·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
A/5
Bendra vieta
30 (51.7%)
Rezultatas
155/20077.5%
Vs nugalėtojas %
84.7% -28
Serijos
Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026)
Compak-Sporting2026-08-01·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
A/15
Bendra vieta
27 (65.8%)
Rezultatas
163/20081.5%
Vs nugalėtojas %
88.6% -21
Serijos
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026)
Compak-Sporting2026-04-25·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
A/7
Bendra vieta
16 (87.0%)
Rezultatas
179/20089.5%
Vs nugalėtojas %
95.2% -9
Serijos
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting2026-04-04·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
A/15
Bendra vieta
26 (63.2%)
Rezultatas
168/20084.0%
Vs nugalėtojas %
89.8% -19
Serijos
Комерційний турнір з компак-спортінгу - Кубок "ІБІС" - Полтава (Березень 2026)
Compak-Sporting2026-03-21·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
A/15
Bendra vieta
26 (60.9%)
Rezultatas
177/20088.5%
Vs nugalėtojas %
91.2% -17
Serijos
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting2026-03-14·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
A/24
Bendra vieta
44 (68.4%)
Rezultatas
172/20086.0%
Vs nugalėtojas %
90.5% -18
Serijos
2025 |3 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025) Compak2025-11-29·200 targetų | A | 119/200 | 59.5% | 65.4% | -63 | 14.6% | 20 | 83 |
Serijos 1112201420111417 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Жовтень 2025) Compak2025-10-18·200 targetų | A | 152/200 | 76.0% | 82.2% | -33 | 44.5% | 27 | 62 |
Serijos 2318182417181618 | ||||||||
| Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025) Compak2025-09-25·200 targetų | A | 176/200 | 88.0% | 94.1% | -11 | 89.3% | 14 | 19 |
Serijos 2221232022222422 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025)
Compak2025-11-29·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
A/20
Bendra vieta
83 (14.6%)
Rezultatas
119/20059.5%
Vs nugalėtojas %
65.4% -63
Serijos
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Жовтень 2025)
Compak2025-10-18·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
A/27
Bendra vieta
62 (44.5%)
Rezultatas
152/20076.0%
Vs nugalėtojas %
82.2% -33
Serijos
Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025)
Compak2025-09-25·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
A/14
Bendra vieta
19 (89.3%)
Rezultatas
176/20088.0%
Vs nugalėtojas %
94.1% -11
Serijos
Išvados
Trumpos išvados iš užbaigtų varžybų dabartinėje disciplinos skiltyje.
Stipriausias regionas: UAFinišo dinamika: +0.56
Forma gerėja: +6.8% per paskutines 5 varžybas.
Piko forma: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) (89.5%).
Sunkiausios varžybos: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025) (59.5%).
Puikūs raundai (maksimumas varžyboms): 2.
Vidutinis netiesioginis našumas vs nugalėtojas: 86.9%.
Pagrindinė kategorija: A (100% varžybų).