
Ūgis
—
Mėgstamas klubas
—
Mėgstamas ginklas
Blaser
Mėgstamos šoviniai
—
Veiksmai
Palaikymas ir dalijimasis
Šaulio našumo indeksas Formos indeksas tik pasirinktai disciplinai. Aukštesnis = stabilesnis ir kokybiškesnis.
77.8%
Compak Sporting
Vidutinis tikslumas
Vidutinis tikslumas visose užbaigytose varžybose dabartinėje skiltyje.87.2%
Geriausias tikslumas
Geriausias tikslumas vienose varžybose.92.0%
Geriausias rezultatas
Aukščiausias absoliutus rezultatas.184
Puikūs raundai
Serijų skaičius su maksimalia varžybų formato verte.3
Top-10 dalis
Varžybų dalis, kuriose šaulys pateko į top 10 (kategorija arba bendras).20.0%
Kategorijos stabilumas
Kaip stabili pagrindinė kategorija užbaigtuose varžybose.60.0%
Vidurkis vs nugalėtojas
Vidutinis santykinis artumas prie nugalėtojo.90.8%
Pažanga ir analitika
Metrikos: Compak Sporting · normalizuota pagal varžybų targetus
Varžybų istorija
2026 |2 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) Compak-Sporting2026-07-25·200 targetų | A | 184/200 | 92.0% | 96.8% | -6 | 92.4% | 5 | 8 |
Serijos 2225242420212424 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting2026-04-04·200 targetų | A | 168/200 | 84.0% | 89.8% | -19 | 63.2% | 15 | 26 |
Serijos 2021222118242022 | ||||||||
Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026)
Compak-Sporting2026-07-25·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
A/5
Bendra vieta
8 (92.4%)
Rezultatas
184/20092.0%
Vs nugalėtojas %
96.8% -6
Serijos
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting2026-04-04·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
A/15
Bendra vieta
26 (63.2%)
Rezultatas
168/20084.0%
Vs nugalėtojas %
89.8% -19
Serijos
2025 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025) Compak2025-09-25·200 targetų | A | 175/200 | 87.5% | 93.6% | -12 | 87.5% | 16 | 22 |
Serijos 2522162222212522 | ||||||||
Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025)
Compak2025-09-25·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
A/16
Bendra vieta
22 (87.5%)
Rezultatas
175/20087.5%
Vs nugalėtojas %
93.6% -12
Serijos
2024 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) Compak-Sporting2024-08-15·200 targetų | Open | 164/200 | 82.0% | 82.8% | -34 | 32.4% | 508 | 708 |
Serijos 2319202218192122 | ||||||||
20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024)
Compak-Sporting2024-08-15·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/508
Bendra vieta
708 (32.4%)
Rezultatas
164/20082.0%
Vs nugalėtojas %
82.8% -34
Serijos
2023 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19th World Championship Finale World Beretta Cup - Compak Sporting - Greece (September 2023) Compak-Sporting2023-09-07·200 targetų | Open | 181/200 | 90.5% | 91.0% | -18 | 65.9% | 196 | 267 |
Serijos 2424202322222224 | ||||||||
19th World Championship Finale World Beretta Cup - Compak Sporting - Greece (September 2023)
Compak-Sporting2023-09-07·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/196
Bendra vieta
267 (65.9%)
Rezultatas
181/20090.5%
Vs nugalėtojas %
91.0% -18
Serijos
Išvados
Trumpos išvados iš užbaigtų varžybų dabartinėje disciplinos skiltyje.
Stipriausias regionas: UAFinišo dinamika: +0.10
Piko forma: Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) (92.0%).
Sunkiausios varžybos: 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) (82.0%).
Puikūs raundai (maksimumas varžyboms): 3.
Vidutinis netiesioginis našumas vs nugalėtojas: 90.8%.
Pagrindinė kategorija: A (60% varžybų).
Dažniausias varžybų regionas: UA.