
Ūgis
—
Mėgstamas klubas
—
Mėgstamas ginklas
—
Mėgstamos šoviniai
—
Vaizdo įrašai 5
Šaulio našumo indeksas Formos indeksas tik pasirinktai disciplinai. Aukštesnis = stabilesnis ir kokybiškesnis.
82.9%
Compak Sporting
Vidutinis tikslumas
Vidutinis tikslumas visose užbaigytose varžybose dabartinėje skiltyje.90.6%
Geriausias tikslumas
Geriausias tikslumas vienose varžybose.93.5%
Geriausias rezultatas
Aukščiausias absoliutus rezultatas.187
Puikūs raundai
Serijų skaičius su maksimalia varžybų formato verte.2
Top-10 dalis
Varžybų dalis, kuriose šaulys pateko į top 10 (kategorija arba bendras).16.7%
Kategorijos stabilumas
Kaip stabili pagrindinė kategorija užbaigtuose varžybose.33.3%
Vidurkis vs nugalėtojas
Vidutinis santykinis artumas prie nugalėtojo.91.1%
Pažanga ir analitika
Metrikos: Compak Sporting · normalizuota pagal varžybų targetus
Varžybų istorija
2026 |2 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026) Compak-Sporting2026-08-20·200 targetų | Ladies | 181/200 | 90.5% | 91.9% | -16 | 78.1% | 13 | 183 |
Serijos 1923242424212323 | ||||||||
| 31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026) Compak-Sporting2026-05-28·200 targetų | Ladies | 187/200 | 93.5% | 93.5% | -13 | 79.8% | 11 | 129 |
Serijos 2225232422242324 | ||||||||
22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026)
Compak-Sporting2026-08-20·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Ladies/13
Bendra vieta
183 (78.1%)
Rezultatas
181/20090.5%
Vs nugalėtojas %
91.9% -16
Serijos
31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026)
Compak-Sporting2026-05-28·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Ladies/11
Bendra vieta
129 (79.8%)
Rezultatas
187/20093.5%
Vs nugalėtojas %
93.5% -13
Serijos
2025 |2 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025) Compak-Sporting2025-08-21·200 targetų | lady | 182/200 | 91.0% | 91.0% | -18 | 79.6% | 11 | 166 |
Serijos 2124231923252423 | ||||||||
| 30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025) Compak-Sporting2025-04-17·200 targetų | lady | 187/200 | 93.5% | 94.0% | -12 | 74.9% | 9 | 144 |
Serijos 2224242423242422 | ||||||||
21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025)
Compak-Sporting2025-08-21·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
lady/11
Bendra vieta
166 (79.6%)
Rezultatas
182/20091.0%
Vs nugalėtojas %
91.0% -18
Serijos
30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025)
Compak-Sporting2025-04-17·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
lady/9
Bendra vieta
144 (74.9%)
Rezultatas
187/20093.5%
Vs nugalėtojas %
94.0% -12
Serijos
2024 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) Compak-Sporting2024-08-15·200 targetų | Open | 176/200 | 88.0% | 88.9% | -22 | 58.3% | 331 | 437 |
Serijos 2122232123222123 | ||||||||
20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024)
Compak-Sporting2024-08-15·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/331
Bendra vieta
437 (58.3%)
Rezultatas
176/20088.0%
Vs nugalėtojas %
88.9% -22
Serijos
2023 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023) Compak-Sporting2023-06-15·200 targetų | Open | 174/200 | 87.0% | 87.4% | -25 | 58.0% | 182 | 253 |
Serijos 2219242422242118 | ||||||||
28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023)
Compak-Sporting2023-06-15·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/182
Bendra vieta
253 (58.0%)
Rezultatas
174/20087.0%
Vs nugalėtojas %
87.4% -25
Serijos
Išvados
Trumpos išvados iš užbaigtų varžybų dabartinėje disciplinos skiltyje.
Stipriausias regionas: IIFinišo dinamika: +0.42
Forma gerėja: +4.3% per paskutines 5 varžybas.
Piko forma: 31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026) (93.5%).
Sunkiausios varžybos: 28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023) (87.0%).
Puikūs raundai (maksimumas varžyboms): 2.
Vidutinis netiesioginis našumas vs nugalėtojas: 91.1%.
Pagrindinė kategorija: LADIES (33% varžybų).




