MF
Ma Theresa FLOIRENDO
S.C.A.P.
12 varžybosPagrindinė: OPENDabartinė: Ladies
SportingCompak Sporting
Ūgis
—
Mėgstamas klubas
—
Mėgstamas ginklas
—
Mėgstamos šoviniai
—
Veiksmai
Palaikymas ir dalijimasis
Vaizdo įrašai 6
Šaulio našumo indeksas Formos indeksas tik pasirinktai disciplinai. Aukštesnis = stabilesnis ir kokybiškesnis.
57.5%
Sporting
Vidutinis tikslumas
Vidutinis tikslumas visose užbaigytose varžybose dabartinėje skiltyje.51.3%
Geriausias tikslumas
Geriausias tikslumas vienose varžybose.66.0%
Geriausias rezultatas
Aukščiausias absoliutus rezultatas.132
Puikūs raundai
Serijų skaičius su maksimalia varžybų formato verte.0
Top-10 dalis
Varžybų dalis, kuriose šaulys pateko į top 10 (kategorija arba bendras).0.0%
Kategorijos stabilumas
Kaip stabili pagrindinė kategorija užbaigtuose varžybose.75.0%
Vidurkis vs nugalėtojas
Vidutinis santykinis artumas prie nugalėtojo.54.5%
Pažanga ir analitika
Metrikos: Sporting · normalizuota pagal varžybų targetus
Varžybų istorija
2026 |2 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perazzi Cup 2026 - Sporting - Germany (September 2026) Sporting2026-09-05·200 targetų·Nebaigta | Ladies II | 46/200 | 23.0% | 46.5% | -53 | 5.2% | 5 | 221 |
Serijos 10101016 | ||||||||
| 7th Asia Championship - Sporting - Thailand (January 2026) Sporting2026-01-13·200 targetų | Ladies | 132/200 | 66.0% | 70.2% | -56 | 15.7% | 12 | 87 |
Serijos 1913201715181812 | ||||||||
Perazzi Cup 2026 - Sporting - Germany (September 2026)
Sporting2026-09-05·200 targetų·Nebaigta
Kat. / Vieta kat.
Ladies II/5
Bendra vieta
221 (5.2%)
Rezultatas
46/20023.0%
Vs nugalėtojas %
46.5% -53
Serijos
7th Asia Championship - Sporting - Thailand (January 2026)
Sporting2026-01-13·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Ladies/12
Bendra vieta
87 (15.7%)
Rezultatas
132/20066.0%
Vs nugalėtojas %
70.2% -56
Serijos
2025 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6th Asia Championship - Sporting - Thailand (January 2025) Sporting2025-01-07·200 targetų | Open | 115/200 | 57.5% | 62.5% | -69 | 10.4% | 125 | 174 |
Serijos 1314141416151514 | ||||||||
6th Asia Championship - Sporting - Thailand (January 2025)
Sporting2025-01-07·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/125
Bendra vieta
174 (10.4%)
Rezultatas
115/20057.5%
Vs nugalėtojas %
62.5% -69
Serijos
2024 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5th Asia Championship - Sporting - Thailand (January 2024) Sporting2024-01-24·200 targetų·Nebaigta | Open | 0/200 | 0.0% | 0.0% | -188 | 1.7% | 172 | 235 |
Serijos 00000000 | ||||||||
5th Asia Championship - Sporting - Thailand (January 2024)
Sporting2024-01-24·200 targetų·Nebaigta
Kat. / Vieta kat.
Open/172
Bendra vieta
235 (1.7%)
Rezultatas
0/2000.0%
Vs nugalėtojas %
0.0% -188
Serijos
2020 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3rd Asia Championship - Sporting - Thailand (January 2020) Sporting2020-01-08·200 targetų | Open | 96/200 | 48.0% | 50.5% | -94 | 8.8% | 91 | 125 |
Serijos 121391113131213 | ||||||||
3rd Asia Championship - Sporting - Thailand (January 2020)
Sporting2020-01-08·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/91
Bendra vieta
125 (8.8%)
Rezultatas
96/20048.0%
Vs nugalėtojas %
50.5% -94
Serijos
2019 |1 varžybų
| Varžybos | Kat. | Rezultatas | % | Vs nugalėtojas % | Atotrūkis nuo nugalėtojo | Bendras percentilis | Vieta kat. | Bendra vieta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2nd Asia Championship - Sporting - Thailand (January 2019) Sporting2019-01-10·200 targetų | Open | 67/200 | 33.5% | 34.7% | -126 | 10.7% | 72 | 101 |
Serijos 71088101194 | ||||||||
2nd Asia Championship - Sporting - Thailand (January 2019)
Sporting2019-01-10·200 targetų
Kat. / Vieta kat.
Open/72
Bendra vieta
101 (10.7%)
Rezultatas
67/20033.5%
Vs nugalėtojas %
34.7% -126
Serijos
Išvados
Trumpos išvados iš užbaigtų varžybų dabartinėje disciplinos skiltyje.
Stipriausias regionas: IIFinišo dinamika: -0.50
Piko forma: 7th Asia Championship - Sporting - Thailand (January 2026) (66.0%).
Sunkiausios varžybos: 2nd Asia Championship - Sporting - Thailand (January 2019) (33.5%).
Puikūs raundai (maksimumas varžyboms): 0.
Vidutinis netiesioginis našumas vs nugalėtojas: 54.5%.
Pagrindinė kategorija: OPEN (75% varžybų).
Dažniausias varžybų regionas: II.





