AV
Magasság
—
Kedvenc klub
—
Kedvenc fegyver
—
Kedvenc lőszer
—
Műveletek
Támogatás és megosztás
Lövész teljesítményindex Formaindex csak a kiválasztott szakághoz. Magasabb = stabilabb és jobb minőségű.
61.4%
Compak Sporting
Átlagos pontosság
Átlagos pontosság az aktuális fülön lévő befejezett versenyekben.57.1%
Legjobb pontosság
Legjobb pontosság egyetlen versenyben.63.5%
Legjobb eredmény
Legmagasabb abszolút eredmény.127
Tökéletes sorozatok
A versenyformátum maximális értékű sorozatainak száma.0
Top-10 arány
Azon versenyek aránya, ahol a lövész a top 10-ben végzett (kategória vagy összetett).40.0%
Kategória stabilitás
Mennyire stabil a fő kategória a befejezett versenyekben.100.0%
Átlag vs győztes
Átlagos relatív közelség a győzteshez.61.2%
Fejlődés és elemzés
Metrikák: Compak Sporting · normalizálva a verseny targetjeihez
Versenytörténet
2026 |5 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026) Compak-Sporting2026. aug. 22.·200 target | E | 120/200 | 60.0% | 65.6% | -63 | 11.7% | 17 | 54 |
Sorozatok 1317151812191313 | ||||||||
| Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) Compak-Sporting2026. aug. 1.·200 target | E | 127/200 | 63.5% | 69.0% | -57 | 18.4% | 6 | 63 |
Sorozatok 1717141714201216 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Травень 2026) Compak-Sporting2026. máj. 16.·200 target | E | 105/200 | 52.5% | 55.0% | -86 | 6.6% | 17 | 86 |
Sorozatok 121213111314219 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting2026. márc. 14.·200 target | E | 98/200 | 49.0% | 51.6% | -92 | 5.9% | 27 | 129 |
Sorozatok 612201411121013 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Лютий 2026) Compak-Sporting2026. febr. 21.·200 target | E | 121/200 | 60.5% | 65.1% | -65 | 13.3% | 7 | 53 |
Sorozatok 1214151520161514 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026)
Compak-Sporting2026. aug. 22.·200 target
Kat. / Hely kat.
E/17
Összesített hely
54 (11.7%)
Eredmény
120/20060.0%
Vs győztes %
65.6% -63
Sorozatok
Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026)
Compak-Sporting2026. aug. 1.·200 target
Kat. / Hely kat.
E/6
Összesített hely
63 (18.4%)
Eredmény
127/20063.5%
Vs győztes %
69.0% -57
Sorozatok
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Травень 2026)
Compak-Sporting2026. máj. 16.·200 target
Kat. / Hely kat.
E/17
Összesített hely
86 (6.6%)
Eredmény
105/20052.5%
Vs győztes %
55.0% -86
Sorozatok
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting2026. márc. 14.·200 target
Kat. / Hely kat.
E/27
Összesített hely
129 (5.9%)
Eredmény
98/20049.0%
Vs győztes %
51.6% -92
Sorozatok
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Лютий 2026)
Compak-Sporting2026. febr. 21.·200 target
Kat. / Hely kat.
E/7
Összesített hely
53 (13.3%)
Eredmény
121/20060.5%
Vs győztes %
65.1% -65
Sorozatok
Következtetések
Rövid következtetések a befejezett versenyekből az aktuális szakág fülön.
Legerősebb régió: UABefejezés dinamikája: +0.40
Csúcsteljesítmény: Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) (63.5%).
Legnehezebb verseny: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) (49.0%).
Tökéletes sorozatok (maximum a versenyhez): 0.
Átlagos közvetett teljesítmény vs győztes: 61.2%.
Fő kategória: E (100% verseny).
Leggyakoribb versenyrégió: UA.