ON
Magasság
—
Kedvenc klub
—
Kedvenc fegyver
Caesar Guerini
Kedvenc lőszer
—
Műveletek
Támogatás és megosztás
Lövész teljesítményindex Formaindex csak a kiválasztott szakághoz. Magasabb = stabilabb és jobb minőségű.
82.1%
Compak Sporting
Átlagos pontosság
Átlagos pontosság az aktuális fülön lévő befejezett versenyekben.83.7%
Legjobb pontosság
Legjobb pontosság egyetlen versenyben.91.0%
Legjobb eredmény
Legmagasabb abszolút eredmény.182
Tökéletes sorozatok
A versenyformátum maximális értékű sorozatainak száma.4
Top-10 arány
Azon versenyek aránya, ahol a lövész a top 10-ben végzett (kategória vagy összetett).44.4%
Kategória stabilitás
Mennyire stabil a fő kategória a befejezett versenyekben.55.6%
Átlag vs győztes
Átlagos relatív közelség a győzteshez.87.6%
Fejlődés és elemzés
Metrikák: Compak Sporting · normalizálva a verseny targetjeihez
Versenytörténet
2026 |5 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) Compak-Sporting2026. júl. 25.·200 target | B | 172/200 | 86.0% | 90.5% | -18 | 69.6% | 7 | 29 |
Sorozatok 2023212321222022 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026) Compak-Sporting2026. jún. 6.·200 target | B | 169/200 | 84.5% | 88.5% | -22 | 62.9% | 17 | 53 |
Sorozatok 2424202120222117 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) Compak-Sporting2026. ápr. 25.·200 target | B | 176/200 | 88.0% | 93.6% | -12 | 80.9% | 6 | 23 |
Sorozatok 2523201920232224 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting2026. ápr. 4.·200 target | B | 174/200 | 87.0% | 93.0% | -13 | 79.4% | 3 | 15 |
Sorozatok 202220242123202420 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting2026. márc. 14.·200 target | B | 182/200 | 91.0% | 95.8% | -8 | 94.1% | 2 | 9 |
Sorozatok 2021232222252524 | ||||||||
Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026)
Compak-Sporting2026. júl. 25.·200 target
Kat. / Hely kat.
B/7
Összesített hely
29 (69.6%)
Eredmény
172/20086.0%
Vs győztes %
90.5% -18
Sorozatok
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026)
Compak-Sporting2026. jún. 6.·200 target
Kat. / Hely kat.
B/17
Összesített hely
53 (62.9%)
Eredmény
169/20084.5%
Vs győztes %
88.5% -22
Sorozatok
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026)
Compak-Sporting2026. ápr. 25.·200 target
Kat. / Hely kat.
B/6
Összesített hely
23 (80.9%)
Eredmény
176/20088.0%
Vs győztes %
93.6% -12
Sorozatok
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting2026. ápr. 4.·200 target
Kat. / Hely kat.
B/ 3
Összesített hely
15 (79.4%)
Eredmény
174/20087.0%
Vs győztes %
93.0% -13
Sorozatok
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting2026. márc. 14.·200 target
Kat. / Hely kat.
B/ 2
Összesített hely
9 (94.1%)
Eredmény
182/20091.0%
Vs győztes %
95.8% -8
Sorozatok
2025 |1 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025) Compak2025. szept. 25.·200 target·Befejezetlen | B | 68/200 | 34.0% | 36.4% | -119 | 1.8% | 31 | 166 |
Sorozatok 211415180000 | ||||||||
Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025)
Compak2025. szept. 25.·200 target·Befejezetlen
Kat. / Hely kat.
B/31
Összesített hely
166 (1.8%)
Eredmény
68/20034.0%
Vs győztes %
36.4% -119
Sorozatok
2019 |1 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Világbajnoki Döntő Világkupa - Compak Sporting - Magyarország (2019. augusztus) Compak-Sporting2019. aug. 21.·200 target | Open | 165/200 | 82.5% | 84.2% | -31 | 56.2% | 355 | 470 |
Sorozatok 2023221821221623 | ||||||||
Világbajnoki Döntő Világkupa - Compak Sporting - Magyarország (2019. augusztus)
Compak-Sporting2019. aug. 21.·200 target
Kat. / Hely kat.
Open/355
Összesített hely
470 (56.2%)
Eredmény
165/20082.5%
Vs győztes %
84.2% -31
Sorozatok
2018 |1 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (September 2018) Compak-Sporting2018. szept. 8.·200 target | Open | 177/200 | 88.5% | 91.7% | -16 | 71.4% | 26 | 35 |
Sorozatok 1923232221232323 | ||||||||
Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (September 2018)
Compak-Sporting2018. szept. 8.·200 target
Kat. / Hely kat.
Open/26
Összesített hely
35 (71.4%)
Eredmény
177/20088.5%
Vs győztes %
91.7% -16
Sorozatok
2016 |2 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Európa-bajnokság Közép-Európa Kupa Döntő Európa Kupa - Compak Sporting - Magyarország (2016. április) Compak-Sporting2016. ápr. 28.·200 target | Open | 144/200 | 72.0% | 73.5% | -52 | 17.7% | 381 | 517 |
Sorozatok 1921181820171813 | ||||||||
| Grand Prix of Poland Central Europe Trophy - Compak Sporting - Poland (April 2016) Compak-Sporting2016. ápr. 16.·200 target | Open | 148/200 | 74.0% | 77.5% | -43 | 42.0% | 78 | 99 |
Sorozatok 1718152216242016 | ||||||||
Európa-bajnokság Közép-Európa Kupa Döntő Európa Kupa - Compak Sporting - Magyarország (2016. április)
Compak-Sporting2016. ápr. 28.·200 target
Kat. / Hely kat.
Open/381
Összesített hely
517 (17.7%)
Eredmény
144/20072.0%
Vs győztes %
73.5% -52
Sorozatok
Grand Prix of Poland Central Europe Trophy - Compak Sporting - Poland (April 2016)
Compak-Sporting2016. ápr. 16.·200 target
Kat. / Hely kat.
Open/78
Összesített hely
99 (42.0%)
Eredmény
148/20074.0%
Vs győztes %
77.5% -43
Sorozatok
Következtetések
Rövid következtetések a befejezett versenyekből az aktuális szakág fülön.
Legerősebb régió: UABefejezés dinamikája: -0.61
A forma javul: +8.0% az utolsó 5 versenyben.
Csúcsteljesítmény: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) (91.0%).
Legnehezebb verseny: Európa-bajnokság Közép-Európa Kupa Döntő Európa Kupa - Compak Sporting - Magyarország (2016. április) (72.0%).
Tökéletes sorozatok (maximum a versenyhez): 4.
Átlagos közvetett teljesítmény vs győztes: 87.6%.
Fő kategória: B (56% verseny).