VB
Magasság
—
Kedvenc klub
—
Kedvenc fegyver
Caesar Guerini
Kedvenc lőszer
—
Műveletek
Támogatás és megosztás
Lövész teljesítményindex Formaindex csak a kiválasztott szakághoz. Magasabb = stabilabb és jobb minőségű.
80.8%
Compak Sporting
Átlagos pontosság
Átlagos pontosság az aktuális fülön lévő befejezett versenyekben.81.2%
Legjobb pontosság
Legjobb pontosság egyetlen versenyben.89.5%
Legjobb eredmény
Legmagasabb abszolút eredmény.179
Tökéletes sorozatok
A versenyformátum maximális értékű sorozatainak száma.2
Top-10 arány
Azon versenyek aránya, ahol a lövész a top 10-ben végzett (kategória vagy összetett).22.2%
Kategória stabilitás
Mennyire stabil a fő kategória a befejezett versenyekben.100.0%
Átlag vs győztes
Átlagos relatív közelség a győzteshez.86.9%
Fejlődés és elemzés
Metrikák: Compak Sporting · normalizálva a verseny targetjeihez
Versenytörténet
2026 |6 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026) Compak-Sporting2026. aug. 22.·200 target | A | 155/200 | 77.5% | 84.7% | -28 | 51.7% | 5 | 30 |
Sorozatok 2223221816191421 | ||||||||
| Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) Compak-Sporting2026. aug. 1.·200 target | A | 163/200 | 81.5% | 88.6% | -21 | 65.8% | 15 | 27 |
Sorozatok 2020222021201921 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) Compak-Sporting2026. ápr. 25.·200 target | A | 179/200 | 89.5% | 95.2% | -9 | 87.0% | 7 | 16 |
Sorozatok 2223232221222323 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting2026. ápr. 4.·200 target | A | 168/200 | 84.0% | 89.8% | -19 | 63.2% | 15 | 26 |
Sorozatok 2020202123211924 | ||||||||
| Комерційний турнір з компак-спортінгу - Кубок "ІБІС" - Полтава (Березень 2026) Compak-Sporting2026. márc. 21.·200 target | A | 177/200 | 88.5% | 91.2% | -17 | 60.9% | 15 | 26 |
Sorozatok 1921232025202425 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting2026. márc. 14.·200 target | A | 172/200 | 86.0% | 90.5% | -18 | 68.4% | 24 | 44 |
Sorozatok 1921222323212320 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026)
Compak-Sporting2026. aug. 22.·200 target
Kat. / Hely kat.
A/5
Összesített hely
30 (51.7%)
Eredmény
155/20077.5%
Vs győztes %
84.7% -28
Sorozatok
Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026)
Compak-Sporting2026. aug. 1.·200 target
Kat. / Hely kat.
A/15
Összesített hely
27 (65.8%)
Eredmény
163/20081.5%
Vs győztes %
88.6% -21
Sorozatok
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026)
Compak-Sporting2026. ápr. 25.·200 target
Kat. / Hely kat.
A/7
Összesített hely
16 (87.0%)
Eredmény
179/20089.5%
Vs győztes %
95.2% -9
Sorozatok
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting2026. ápr. 4.·200 target
Kat. / Hely kat.
A/15
Összesített hely
26 (63.2%)
Eredmény
168/20084.0%
Vs győztes %
89.8% -19
Sorozatok
Комерційний турнір з компак-спортінгу - Кубок "ІБІС" - Полтава (Березень 2026)
Compak-Sporting2026. márc. 21.·200 target
Kat. / Hely kat.
A/15
Összesített hely
26 (60.9%)
Eredmény
177/20088.5%
Vs győztes %
91.2% -17
Sorozatok
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting2026. márc. 14.·200 target
Kat. / Hely kat.
A/24
Összesített hely
44 (68.4%)
Eredmény
172/20086.0%
Vs győztes %
90.5% -18
Sorozatok
2025 |3 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025) Compak2025. nov. 29.·200 target | A | 119/200 | 59.5% | 65.4% | -63 | 14.6% | 20 | 83 |
Sorozatok 1112201420111417 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Жовтень 2025) Compak2025. okt. 18.·200 target | A | 152/200 | 76.0% | 82.2% | -33 | 44.5% | 27 | 62 |
Sorozatok 2318182417181618 | ||||||||
| Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025) Compak2025. szept. 25.·200 target | A | 176/200 | 88.0% | 94.1% | -11 | 89.3% | 14 | 19 |
Sorozatok 2221232022222422 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025)
Compak2025. nov. 29.·200 target
Kat. / Hely kat.
A/20
Összesített hely
83 (14.6%)
Eredmény
119/20059.5%
Vs győztes %
65.4% -63
Sorozatok
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Жовтень 2025)
Compak2025. okt. 18.·200 target
Kat. / Hely kat.
A/27
Összesített hely
62 (44.5%)
Eredmény
152/20076.0%
Vs győztes %
82.2% -33
Sorozatok
Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025)
Compak2025. szept. 25.·200 target
Kat. / Hely kat.
A/14
Összesített hely
19 (89.3%)
Eredmény
176/20088.0%
Vs győztes %
94.1% -11
Sorozatok
Következtetések
Rövid következtetések a befejezett versenyekből az aktuális szakág fülön.
Legerősebb régió: UABefejezés dinamikája: +0.56
A forma javul: +6.8% az utolsó 5 versenyben.
Csúcsteljesítmény: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) (89.5%).
Legnehezebb verseny: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025) (59.5%).
Tökéletes sorozatok (maximum a versenyhez): 2.
Átlagos közvetett teljesítmény vs győztes: 86.9%.
Fő kategória: A (100% verseny).