
Magasság
—
Kedvenc klub
—
Kedvenc fegyver
Blaser
Kedvenc lőszer
—
Műveletek
Támogatás és megosztás
Lövész teljesítményindex Formaindex csak a kiválasztott szakághoz. Magasabb = stabilabb és jobb minőségű.
77.8%
Compak Sporting
Átlagos pontosság
Átlagos pontosság az aktuális fülön lévő befejezett versenyekben.87.2%
Legjobb pontosság
Legjobb pontosság egyetlen versenyben.92.0%
Legjobb eredmény
Legmagasabb abszolút eredmény.184
Tökéletes sorozatok
A versenyformátum maximális értékű sorozatainak száma.3
Top-10 arány
Azon versenyek aránya, ahol a lövész a top 10-ben végzett (kategória vagy összetett).20.0%
Kategória stabilitás
Mennyire stabil a fő kategória a befejezett versenyekben.60.0%
Átlag vs győztes
Átlagos relatív közelség a győzteshez.90.8%
Fejlődés és elemzés
Metrikák: Compak Sporting · normalizálva a verseny targetjeihez
Versenytörténet
2026 |2 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) Compak-Sporting2026. júl. 25.·200 target | A | 184/200 | 92.0% | 96.8% | -6 | 92.4% | 5 | 8 |
Sorozatok 2225242420212424 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting2026. ápr. 4.·200 target | A | 168/200 | 84.0% | 89.8% | -19 | 63.2% | 15 | 26 |
Sorozatok 2021222118242022 | ||||||||
Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026)
Compak-Sporting2026. júl. 25.·200 target
Kat. / Hely kat.
A/5
Összesített hely
8 (92.4%)
Eredmény
184/20092.0%
Vs győztes %
96.8% -6
Sorozatok
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting2026. ápr. 4.·200 target
Kat. / Hely kat.
A/15
Összesített hely
26 (63.2%)
Eredmény
168/20084.0%
Vs győztes %
89.8% -19
Sorozatok
2025 |1 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025) Compak2025. szept. 25.·200 target | A | 175/200 | 87.5% | 93.6% | -12 | 87.5% | 16 | 22 |
Sorozatok 2522162222212522 | ||||||||
Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025)
Compak2025. szept. 25.·200 target
Kat. / Hely kat.
A/16
Összesített hely
22 (87.5%)
Eredmény
175/20087.5%
Vs győztes %
93.6% -12
Sorozatok
2024 |1 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. Világbajnoki Döntő Beretta Világkupa - Compak Sporting - Magyarország (2024. augusztus) Compak-Sporting2024. aug. 15.·200 target | Open | 164/200 | 82.0% | 82.8% | -34 | 32.4% | 508 | 708 |
Sorozatok 2319202218192122 | ||||||||
20. Világbajnoki Döntő Beretta Világkupa - Compak Sporting - Magyarország (2024. augusztus)
Compak-Sporting2024. aug. 15.·200 target
Kat. / Hely kat.
Open/508
Összesített hely
708 (32.4%)
Eredmény
164/20082.0%
Vs győztes %
82.8% -34
Sorozatok
2023 |1 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19th World Championship Finale World Beretta Cup - Compak Sporting - Greece (September 2023) Compak-Sporting2023. szept. 7.·200 target | Open | 181/200 | 90.5% | 91.0% | -18 | 65.9% | 196 | 267 |
Sorozatok 2424202322222224 | ||||||||
19th World Championship Finale World Beretta Cup - Compak Sporting - Greece (September 2023)
Compak-Sporting2023. szept. 7.·200 target
Kat. / Hely kat.
Open/196
Összesített hely
267 (65.9%)
Eredmény
181/20090.5%
Vs győztes %
91.0% -18
Sorozatok
Következtetések
Rövid következtetések a befejezett versenyekből az aktuális szakág fülön.
Legerősebb régió: UABefejezés dinamikája: +0.10
Csúcsteljesítmény: Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) (92.0%).
Legnehezebb verseny: 20. Világbajnoki Döntő Beretta Világkupa - Compak Sporting - Magyarország (2024. augusztus) (82.0%).
Tökéletes sorozatok (maximum a versenyhez): 3.
Átlagos közvetett teljesítmény vs győztes: 90.8%.
Fő kategória: A (60% verseny).
Leggyakoribb versenyrégió: UA.