JR
Výška
—
Oblíbený klub
—
Oblíbená zbraň
—
Oblíbená munice
—
Videa 2
Index výkonnosti střelce Index formy pouze pro vybranou disciplínu. Vyšší = stabilnější a kvalitnější.
64.5%
Sporting
Průměrná přesnost
Průměrná přesnost ve všech dokončených soutěžích v aktuální záložce.67.0%
Nejlepší přesnost
Nejlepší přesnost v jedné soutěži.67.0%
Nejlepší skóre
Nejvyšší absolutní skóre.134
Perfektní série
Počet sérií s maximální hodnotou pro formát soutěže.0
Podíl top-10
Podíl soutěží, kde střelec skončil v top 10 (kategorie nebo celkově).0.0%
Stabilita kategorie
Jak stabilní je hlavní kategorie v dokončených soutěžích.100.0%
Průměr vs vítěz
Průměrná relativní blízkost k vítězi.74.4%
Pokrok a analytika
Metriky pro: Sporting · normalizováno podle targetů soutěže
Historie soutěží
2026 |3 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perazzi Cup 2026 - Sporting - Germany (September 2026) Sporting5. 9. 2026·200 targetů·Nedokončená | Senior | 99/200 | 49.5% | 68.8% | -45 | 36.9% | 35 | 148 |
Série 171518191218 | ||||||||
| Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026 Sporting15. 8. 2026·200 targetů | Senior | 134/200 | 67.0% | 74.4% | -46 | 54.5% | 20 | 96 |
Série 1514161917152315 | ||||||||
| Blaser Cup 2026 - Sporting - Germany (August 2026) Sporting1. 8. 2026·200 targetů·Nedokončená | Senior | 56/200 | 28.0% | 30.4% | -128 | 3.4% | 40 | 171 |
Série 000012111716 | ||||||||
Perazzi Cup 2026 - Sporting - Germany (September 2026)
Sporting5. 9. 2026·200 targetů·Nedokončená
Kat. / Místo v kat.
Senior/35
Celkové místo
148 (36.9%)
Skóre
99/20049.5%
Vs vítěz %
68.8% -45
Série
Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026
Sporting15. 8. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Senior/20
Celkové místo
96 (54.5%)
Skóre
134/20067.0%
Vs vítěz %
74.4% -46
Série
Blaser Cup 2026 - Sporting - Germany (August 2026)
Sporting1. 8. 2026·200 targetů·Nedokončená
Kat. / Místo v kat.
Senior/40
Celkové místo
171 (3.4%)
Skóre
56/20028.0%
Vs vítěz %
30.4% -128
Série
Závěry
Krátké závěry z dokončených soutěží v aktuální záložce disciplíny.
Nejsilnější region: DEDynamika finiše: +4.50
Vrcholný výkon: Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026 (67.0%).
Nejtěžší soutěž: Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026 (67.0%).
Perfektní série (maximum pro soutěž): 0.
Průměrný nepřímý výkon vs vítěz: 74.4%.
Hlavní kategorie: SENIOR (100% soutěží).
Nejčastější region soutěží: DE.

