
Výška
185 cm
Oblíbený klub
ASAT
Oblíbená zbraň
Rizzini
Br240
Oblíbená munice
Hull
Videa 8
Index výkonnosti střelce Index formy pouze pro vybranou disciplínu. Vyšší = stabilnější a kvalitnější.
86.0%
Compak Sporting
Průměrná přesnost
Průměrná přesnost ve všech dokončených soutěžích v aktuální záložce.88.8%
Nejlepší přesnost
Nejlepší přesnost v jedné soutěži.95.0%
Nejlepší skóre
Nejvyšší absolutní skóre.190
Perfektní série
Počet sérií s maximální hodnotou pro formát soutěže.8
Podíl top-10
Podíl soutěží, kde střelec skončil v top 10 (kategorie nebo celkově).50.0%
Stabilita kategorie
Jak stabilní je hlavní kategorie v dokončených soutěžích.100.0%
Průměr vs vítěz
Průměrná relativní blízkost k vítězi.89.9%
Pokrok a analytika
Metriky pro: Compak Sporting · normalizováno podle targetů soutěže
Historie soutěží
2026 |4 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026) Compak-Sporting20. 8. 2026·200 targetů | Junior | 179/200 | 89.5% | 90.9% | -18 | 73.0% | 20 | 226 |
Série 1921232225222225 | ||||||||
| Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (August 2026) Compak-Sporting1. 8. 2026·200 targetů | Junior | 187/200 | 93.5% | 96.4% | -7 | 82.8% | 1 | 6 |
Série 2423242425232519 | ||||||||
| 31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026) Compak-Sporting28. 5. 2026·200 targetů | Junior | 190/200 | 95.0% | 95.0% | -10 | 88.5% | 2 | 74 |
Série 2523252321242524 | ||||||||
| Grand Prix of Hungary - Compak Sporting (April 2026) Compak-Sporting15. 4. 2026·200 targetů | junior | 173/200 | 86.5% | 88.7% | -22 | 60.0% | 6 | 161 |
Série 2122212422232020 | ||||||||
22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026)
Compak-Sporting20. 8. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Junior/20
Celkové místo
226 (73.0%)
Skóre
179/20089.5%
Vs vítěz %
90.9% -18
Série
Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (August 2026)
Compak-Sporting1. 8. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Junior/ 1
Celkové místo
6 (82.8%)
Skóre
187/20093.5%
Vs vítěz %
96.4% -7
Série
31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026)
Compak-Sporting28. 5. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Junior/ 2
Celkové místo
74 (88.5%)
Skóre
190/20095.0%
Vs vítěz %
95.0% -10
Série
Grand Prix of Hungary - Compak Sporting (April 2026)
Compak-Sporting15. 4. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
junior/6
Celkové místo
161 (60.0%)
Skóre
173/20086.5%
Vs vítěz %
88.7% -22
Série
2025 |2 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025) Compak-Sporting21. 8. 2025·200 targetů | junior | 175/200 | 87.5% | 87.5% | -25 | 62.7% | 35 | 302 |
Série 2120222419232125 | ||||||||
| 30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025) Compak-Sporting17. 4. 2025·200 targetů | junior | 161/200 | 80.5% | 80.9% | -38 | 20.9% | 41 | 451 |
Série 2023191722202119 | ||||||||
21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025)
Compak-Sporting21. 8. 2025·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
junior/35
Celkové místo
302 (62.7%)
Skóre
175/20087.5%
Vs vítěz %
87.5% -25
Série
30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025)
Compak-Sporting17. 4. 2025·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
junior/41
Celkové místo
451 (20.9%)
Skóre
161/20080.5%
Vs vítěz %
80.9% -38
Série
Závěry
Krátké závěry z dokončených soutěží v aktuální záložce disciplíny.
Nejsilnější region: IIDynamika finiše: +0.33
Forma se zlepšuje: +9.9% v posledních 5 soutěžích.
Vrcholný výkon: 31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026) (95.0%).
Nejtěžší soutěž: 30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025) (80.5%).
Perfektní série (maximum pro soutěž): 8.
Průměrný nepřímý výkon vs vítěz: 89.9%.
Hlavní kategorie: JUNIOR (100% soutěží).







