AV
Výška
—
Oblíbený klub
—
Oblíbená zbraň
—
Oblíbená munice
—
Akce
Podpora a sdílení
Index výkonnosti střelce Index formy pouze pro vybranou disciplínu. Vyšší = stabilnější a kvalitnější.
61.4%
Compak Sporting
Průměrná přesnost
Průměrná přesnost ve všech dokončených soutěžích v aktuální záložce.57.1%
Nejlepší přesnost
Nejlepší přesnost v jedné soutěži.63.5%
Nejlepší skóre
Nejvyšší absolutní skóre.127
Perfektní série
Počet sérií s maximální hodnotou pro formát soutěže.0
Podíl top-10
Podíl soutěží, kde střelec skončil v top 10 (kategorie nebo celkově).40.0%
Stabilita kategorie
Jak stabilní je hlavní kategorie v dokončených soutěžích.100.0%
Průměr vs vítěz
Průměrná relativní blízkost k vítězi.61.2%
Pokrok a analytika
Metriky pro: Compak Sporting · normalizováno podle targetů soutěže
Historie soutěží
2026 |5 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026) Compak-Sporting22. 8. 2026·200 targetů | E | 120/200 | 60.0% | 65.6% | -63 | 11.7% | 17 | 54 |
Série 1317151812191313 | ||||||||
| Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) Compak-Sporting1. 8. 2026·200 targetů | E | 127/200 | 63.5% | 69.0% | -57 | 18.4% | 6 | 63 |
Série 1717141714201216 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Травень 2026) Compak-Sporting16. 5. 2026·200 targetů | E | 105/200 | 52.5% | 55.0% | -86 | 6.6% | 17 | 86 |
Série 121213111314219 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting14. 3. 2026·200 targetů | E | 98/200 | 49.0% | 51.6% | -92 | 5.9% | 27 | 129 |
Série 612201411121013 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Лютий 2026) Compak-Sporting21. 2. 2026·200 targetů | E | 121/200 | 60.5% | 65.1% | -65 | 13.3% | 7 | 53 |
Série 1214151520161514 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026)
Compak-Sporting22. 8. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
E/17
Celkové místo
54 (11.7%)
Skóre
120/20060.0%
Vs vítěz %
65.6% -63
Série
Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026)
Compak-Sporting1. 8. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
E/6
Celkové místo
63 (18.4%)
Skóre
127/20063.5%
Vs vítěz %
69.0% -57
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Травень 2026)
Compak-Sporting16. 5. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
E/17
Celkové místo
86 (6.6%)
Skóre
105/20052.5%
Vs vítěz %
55.0% -86
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting14. 3. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
E/27
Celkové místo
129 (5.9%)
Skóre
98/20049.0%
Vs vítěz %
51.6% -92
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Лютий 2026)
Compak-Sporting21. 2. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
E/7
Celkové místo
53 (13.3%)
Skóre
121/20060.5%
Vs vítěz %
65.1% -65
Série
Závěry
Krátké závěry z dokončených soutěží v aktuální záložce disciplíny.
Nejsilnější region: UADynamika finiše: +0.40
Vrcholný výkon: Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) (63.5%).
Nejtěžší soutěž: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) (49.0%).
Perfektní série (maximum pro soutěž): 0.
Průměrný nepřímý výkon vs vítěz: 61.2%.
Hlavní kategorie: E (100% soutěží).
Nejčastější region soutěží: UA.