SS
Výška
—
Oblíbený klub
—
Oblíbená zbraň
—
Oblíbená munice
—
Akce
Podpora a sdílení
Index výkonnosti střelce Index formy pouze pro vybranou disciplínu. Vyšší = stabilnější a kvalitnější.
75.1%
Compak Sporting
Průměrná přesnost
Průměrná přesnost ve všech dokončených soutěžích v aktuální záložce.74.3%
Nejlepší přesnost
Nejlepší přesnost v jedné soutěži.85.0%
Nejlepší skóre
Nejvyšší absolutní skóre.170
Perfektní série
Počet sérií s maximální hodnotou pro formát soutěže.1
Podíl top-10
Podíl soutěží, kde střelec skončil v top 10 (kategorie nebo celkově).100.0%
Stabilita kategorie
Jak stabilní je hlavní kategorie v dokončených soutěžích.57.1%
Průměr vs vítěz
Průměrná relativní blízkost k vítězi.79.0%
Pokrok a analytika
Metriky pro: Compak Sporting · normalizováno podle targetů soutěže
Historie soutěží
2026 |6 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) Compak-Sporting1. 8. 2026·200 targetů | E | 146/200 | 73.0% | 79.3% | -38 | 38.2% | 1 | 48 |
Série 181718192018162016 | ||||||||
| Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) Compak-Sporting25. 7. 2026·200 targetů | D | 146/200 | 73.0% | 76.8% | -44 | 18.5% | 8 | 76 |
Série 2120191816191914 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) Compak-Sporting25. 4. 2026·200 targetů | D | 150/200 | 75.0% | 79.8% | -38 | 34.8% | 8 | 76 |
Série 1620232018212111 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting4. 4. 2026·200 targetů | D | 146/200 | 73.0% | 78.1% | -41 | 20.6% | 2 | 55 |
Série 1816181913202121 | ||||||||
| Комерційний турнір з компак-спортінгу - Кубок "ІБІС" - Полтава (Березень 2026) Compak-Sporting21. 3. 2026·200 targetů | C | 170/200 | 85.0% | 87.6% | -24 | 54.7% | 2 | 30 |
Série 2225201920232120 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting14. 3. 2026·200 targetů | D | 142/200 | 71.0% | 74.7% | -48 | 22.8% | 8 | 106 |
Série 1515171722142121 | ||||||||
Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026)
Compak-Sporting1. 8. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
E/ 1
Celkové místo
48 (38.2%)
Skóre
146/20073.0%
Vs vítěz %
79.3% -38
Série
Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026)
Compak-Sporting25. 7. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
D/8
Celkové místo
76 (18.5%)
Skóre
146/20073.0%
Vs vítěz %
76.8% -44
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026)
Compak-Sporting25. 4. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
D/8
Celkové místo
76 (34.8%)
Skóre
150/20075.0%
Vs vítěz %
79.8% -38
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting4. 4. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
D/ 2
Celkové místo
55 (20.6%)
Skóre
146/20073.0%
Vs vítěz %
78.1% -41
Série
Комерційний турнір з компак-спортінгу - Кубок "ІБІС" - Полтава (Березень 2026)
Compak-Sporting21. 3. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
C/ 2
Celkové místo
30 (54.7%)
Skóre
170/20085.0%
Vs vítěz %
87.6% -24
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting14. 3. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
D/8
Celkové místo
106 (22.8%)
Skóre
142/20071.0%
Vs vítěz %
74.7% -48
Série
2025 |1 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025) Compak29. 11. 2025·200 targetů | C | 140/200 | 70.0% | 76.9% | -42 | 31.3% | 10 | 67 |
Série 1616162021162015 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025)
Compak29. 11. 2025·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
C/10
Celkové místo
67 (31.3%)
Skóre
140/20070.0%
Vs vítěz %
76.9% -42
Série
Závěry
Krátké závěry z dokončených soutěží v aktuální záložce disciplíny.
Nejsilnější region: UADynamika finiše: +0.43
Forma se zlepšuje: +5.3% v posledních 5 soutěžích.
Vrcholný výkon: Комерційний турнір з компак-спортінгу - Кубок "ІБІС" - Полтава (Березень 2026) (85.0%).
Nejtěžší soutěž: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025) (70.0%).
Perfektní série (maximum pro soutěž): 1.
Průměrný nepřímý výkon vs vítěz: 79.0%.
Hlavní kategorie: D (57% soutěží).