ON
Výška
—
Oblíbený klub
—
Oblíbená zbraň
Caesar Guerini
Oblíbená munice
—
Akce
Podpora a sdílení
Index výkonnosti střelce Index formy pouze pro vybranou disciplínu. Vyšší = stabilnější a kvalitnější.
82.1%
Compak Sporting
Průměrná přesnost
Průměrná přesnost ve všech dokončených soutěžích v aktuální záložce.83.7%
Nejlepší přesnost
Nejlepší přesnost v jedné soutěži.91.0%
Nejlepší skóre
Nejvyšší absolutní skóre.182
Perfektní série
Počet sérií s maximální hodnotou pro formát soutěže.4
Podíl top-10
Podíl soutěží, kde střelec skončil v top 10 (kategorie nebo celkově).44.4%
Stabilita kategorie
Jak stabilní je hlavní kategorie v dokončených soutěžích.55.6%
Průměr vs vítěz
Průměrná relativní blízkost k vítězi.87.6%
Pokrok a analytika
Metriky pro: Compak Sporting · normalizováno podle targetů soutěže
Historie soutěží
2026 |5 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) Compak-Sporting25. 7. 2026·200 targetů | B | 172/200 | 86.0% | 90.5% | -18 | 69.6% | 7 | 29 |
Série 2023212321222022 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026) Compak-Sporting6. 6. 2026·200 targetů | B | 169/200 | 84.5% | 88.5% | -22 | 62.9% | 17 | 53 |
Série 2424202120222117 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) Compak-Sporting25. 4. 2026·200 targetů | B | 176/200 | 88.0% | 93.6% | -12 | 80.9% | 6 | 23 |
Série 2523201920232224 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting4. 4. 2026·200 targetů | B | 174/200 | 87.0% | 93.0% | -13 | 79.4% | 3 | 15 |
Série 202220242123202420 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting14. 3. 2026·200 targetů | B | 182/200 | 91.0% | 95.8% | -8 | 94.1% | 2 | 9 |
Série 2021232222252524 | ||||||||
Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026)
Compak-Sporting25. 7. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
B/7
Celkové místo
29 (69.6%)
Skóre
172/20086.0%
Vs vítěz %
90.5% -18
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026)
Compak-Sporting6. 6. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
B/17
Celkové místo
53 (62.9%)
Skóre
169/20084.5%
Vs vítěz %
88.5% -22
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026)
Compak-Sporting25. 4. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
B/6
Celkové místo
23 (80.9%)
Skóre
176/20088.0%
Vs vítěz %
93.6% -12
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting4. 4. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
B/ 3
Celkové místo
15 (79.4%)
Skóre
174/20087.0%
Vs vítěz %
93.0% -13
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting14. 3. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
B/ 2
Celkové místo
9 (94.1%)
Skóre
182/20091.0%
Vs vítěz %
95.8% -8
Série
2025 |1 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025) Compak25. 9. 2025·200 targetů·Nedokončená | B | 68/200 | 34.0% | 36.4% | -119 | 1.8% | 31 | 166 |
Série 211415180000 | ||||||||
Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025)
Compak25. 9. 2025·200 targetů·Nedokončená
Kat. / Místo v kat.
B/31
Celkové místo
166 (1.8%)
Skóre
68/20034.0%
Vs vítěz %
36.4% -119
Série
2019 |1 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship Finale World Cup - Compak Sporting - Hungary (August 2019) Compak-Sporting21. 8. 2019·200 targetů | Open | 165/200 | 82.5% | 84.2% | -31 | 56.2% | 355 | 470 |
Série 2023221821221623 | ||||||||
World Championship Finale World Cup - Compak Sporting - Hungary (August 2019)
Compak-Sporting21. 8. 2019·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Open/355
Celkové místo
470 (56.2%)
Skóre
165/20082.5%
Vs vítěz %
84.2% -31
Série
2018 |1 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (September 2018) Compak-Sporting8. 9. 2018·200 targetů | Open | 177/200 | 88.5% | 91.7% | -16 | 71.4% | 26 | 35 |
Série 1923232221232323 | ||||||||
Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (September 2018)
Compak-Sporting8. 9. 2018·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Open/26
Celkové místo
35 (71.4%)
Skóre
177/20088.5%
Vs vítěz %
91.7% -16
Série
2016 |2 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European Championship Central Europe Trophy Finale European Cup - Compak Sporting - Hungary (April 2016) Compak-Sporting28. 4. 2016·200 targetů | Open | 144/200 | 72.0% | 73.5% | -52 | 17.7% | 381 | 517 |
Série 1921181820171813 | ||||||||
| Grand Prix of Poland Central Europe Trophy - Compak Sporting - Poland (April 2016) Compak-Sporting16. 4. 2016·200 targetů | Open | 148/200 | 74.0% | 77.5% | -43 | 42.0% | 78 | 99 |
Série 1718152216242016 | ||||||||
European Championship Central Europe Trophy Finale European Cup - Compak Sporting - Hungary (April 2016)
Compak-Sporting28. 4. 2016·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Open/381
Celkové místo
517 (17.7%)
Skóre
144/20072.0%
Vs vítěz %
73.5% -52
Série
Grand Prix of Poland Central Europe Trophy - Compak Sporting - Poland (April 2016)
Compak-Sporting16. 4. 2016·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Open/78
Celkové místo
99 (42.0%)
Skóre
148/20074.0%
Vs vítěz %
77.5% -43
Série
Závěry
Krátké závěry z dokončených soutěží v aktuální záložce disciplíny.
Nejsilnější region: UADynamika finiše: -0.61
Forma se zlepšuje: +8.0% v posledních 5 soutěžích.
Vrcholný výkon: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) (91.0%).
Nejtěžší soutěž: European Championship Central Europe Trophy Finale European Cup - Compak Sporting - Hungary (April 2016) (72.0%).
Perfektní série (maximum pro soutěž): 4.
Průměrný nepřímý výkon vs vítěz: 87.6%.
Hlavní kategorie: B (56% soutěží).