VB
Výška
—
Oblíbený klub
—
Oblíbená zbraň
Caesar Guerini
Oblíbená munice
—
Akce
Podpora a sdílení
Index výkonnosti střelce Index formy pouze pro vybranou disciplínu. Vyšší = stabilnější a kvalitnější.
80.8%
Compak Sporting
Průměrná přesnost
Průměrná přesnost ve všech dokončených soutěžích v aktuální záložce.81.2%
Nejlepší přesnost
Nejlepší přesnost v jedné soutěži.89.5%
Nejlepší skóre
Nejvyšší absolutní skóre.179
Perfektní série
Počet sérií s maximální hodnotou pro formát soutěže.2
Podíl top-10
Podíl soutěží, kde střelec skončil v top 10 (kategorie nebo celkově).22.2%
Stabilita kategorie
Jak stabilní je hlavní kategorie v dokončených soutěžích.100.0%
Průměr vs vítěz
Průměrná relativní blízkost k vítězi.86.9%
Pokrok a analytika
Metriky pro: Compak Sporting · normalizováno podle targetů soutěže
Historie soutěží
2026 |6 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026) Compak-Sporting22. 8. 2026·200 targetů | A | 155/200 | 77.5% | 84.7% | -28 | 51.7% | 5 | 30 |
Série 2223221816191421 | ||||||||
| Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) Compak-Sporting1. 8. 2026·200 targetů | A | 163/200 | 81.5% | 88.6% | -21 | 65.8% | 15 | 27 |
Série 2020222021201921 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) Compak-Sporting25. 4. 2026·200 targetů | A | 179/200 | 89.5% | 95.2% | -9 | 87.0% | 7 | 16 |
Série 2223232221222323 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting4. 4. 2026·200 targetů | A | 168/200 | 84.0% | 89.8% | -19 | 63.2% | 15 | 26 |
Série 2020202123211924 | ||||||||
| Комерційний турнір з компак-спортінгу - Кубок "ІБІС" - Полтава (Березень 2026) Compak-Sporting21. 3. 2026·200 targetů | A | 177/200 | 88.5% | 91.2% | -17 | 60.9% | 15 | 26 |
Série 1921232025202425 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting14. 3. 2026·200 targetů | A | 172/200 | 86.0% | 90.5% | -18 | 68.4% | 24 | 44 |
Série 1921222323212320 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026)
Compak-Sporting22. 8. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
A/5
Celkové místo
30 (51.7%)
Skóre
155/20077.5%
Vs vítěz %
84.7% -28
Série
Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026)
Compak-Sporting1. 8. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
A/15
Celkové místo
27 (65.8%)
Skóre
163/20081.5%
Vs vítěz %
88.6% -21
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026)
Compak-Sporting25. 4. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
A/7
Celkové místo
16 (87.0%)
Skóre
179/20089.5%
Vs vítěz %
95.2% -9
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting4. 4. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
A/15
Celkové místo
26 (63.2%)
Skóre
168/20084.0%
Vs vítěz %
89.8% -19
Série
Комерційний турнір з компак-спортінгу - Кубок "ІБІС" - Полтава (Березень 2026)
Compak-Sporting21. 3. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
A/15
Celkové místo
26 (60.9%)
Skóre
177/20088.5%
Vs vítěz %
91.2% -17
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting14. 3. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
A/24
Celkové místo
44 (68.4%)
Skóre
172/20086.0%
Vs vítěz %
90.5% -18
Série
2025 |3 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025) Compak29. 11. 2025·200 targetů | A | 119/200 | 59.5% | 65.4% | -63 | 14.6% | 20 | 83 |
Série 1112201420111417 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Жовтень 2025) Compak18. 10. 2025·200 targetů | A | 152/200 | 76.0% | 82.2% | -33 | 44.5% | 27 | 62 |
Série 2318182417181618 | ||||||||
| Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025) Compak25. 9. 2025·200 targetů | A | 176/200 | 88.0% | 94.1% | -11 | 89.3% | 14 | 19 |
Série 2221232022222422 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025)
Compak29. 11. 2025·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
A/20
Celkové místo
83 (14.6%)
Skóre
119/20059.5%
Vs vítěz %
65.4% -63
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Жовтень 2025)
Compak18. 10. 2025·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
A/27
Celkové místo
62 (44.5%)
Skóre
152/20076.0%
Vs vítěz %
82.2% -33
Série
Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025)
Compak25. 9. 2025·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
A/14
Celkové místo
19 (89.3%)
Skóre
176/20088.0%
Vs vítěz %
94.1% -11
Série
Závěry
Krátké závěry z dokončených soutěží v aktuální záložce disciplíny.
Nejsilnější region: UADynamika finiše: +0.56
Forma se zlepšuje: +6.8% v posledních 5 soutěžích.
Vrcholný výkon: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) (89.5%).
Nejtěžší soutěž: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025) (59.5%).
Perfektní série (maximum pro soutěž): 2.
Průměrný nepřímý výkon vs vítěz: 86.9%.
Hlavní kategorie: A (100% soutěží).