Výška
—
Oblíbený klub
—
Oblíbená zbraň
—
Oblíbená munice
—
Akce
Podpora a sdílení
Index výkonnosti střelce Index formy pouze pro vybranou disciplínu. Vyšší = stabilnější a kvalitnější.
75.8%
Compak Sporting
Průměrná přesnost
Průměrná přesnost ve všech dokončených soutěžích v aktuální záložce.78.6%
Nejlepší přesnost
Nejlepší přesnost v jedné soutěži.82.5%
Nejlepší skóre
Nejvyšší absolutní skóre.165
Perfektní série
Počet sérií s maximální hodnotou pro formát soutěže.0
Podíl top-10
Podíl soutěží, kde střelec skončil v top 10 (kategorie nebo celkově).75.0%
Stabilita kategorie
Jak stabilní je hlavní kategorie v dokončených soutěžích.87.5%
Průměr vs vítěz
Průměrná relativní blízkost k vítězi.83.5%
Pokrok a analytika
Metriky pro: Compak Sporting · normalizováno podle targetů soutěže
Historie soutěží
2026 |5 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) Compak-Sporting25. 7. 2026·200 targetů | C | 158/200 | 79.0% | 83.2% | -32 | 37.0% | 7 | 59 |
Série 2219212218201818 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026) Compak-Sporting6. 6. 2026·200 targetů | C | 164/200 | 82.0% | 85.9% | -27 | 50.7% | 5 | 70 |
Série 2221221822212018 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Травень 2026) Compak-Sporting16. 5. 2026·200 targetů | C | 156/200 | 78.0% | 81.7% | -35 | 48.4% | 8 | 48 |
Série 1921171921181823 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) Compak-Sporting25. 4. 2026·200 targetů | C | 152/200 | 76.0% | 80.9% | -36 | 36.5% | 12 | 74 |
Série 2118221315172323 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting4. 4. 2026·200 targetů | C | 165/200 | 82.5% | 88.2% | -22 | 52.9% | 5 | 33 |
Série 2121202222211820 | ||||||||
Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026)
Compak-Sporting25. 7. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
C/7
Celkové místo
59 (37.0%)
Skóre
158/20079.0%
Vs vítěz %
83.2% -32
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026)
Compak-Sporting6. 6. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
C/5
Celkové místo
70 (50.7%)
Skóre
164/20082.0%
Vs vítěz %
85.9% -27
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Травень 2026)
Compak-Sporting16. 5. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
C/8
Celkové místo
48 (48.4%)
Skóre
156/20078.0%
Vs vítěz %
81.7% -35
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026)
Compak-Sporting25. 4. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
C/12
Celkové místo
74 (36.5%)
Skóre
152/20076.0%
Vs vítěz %
80.9% -36
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting4. 4. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
C/5
Celkové místo
33 (52.9%)
Skóre
165/20082.5%
Vs vítěz %
88.2% -22
Série
2025 |3 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Турнір з компак-спортінгу - Вогні нового 2026 року - Вінниця (Грудень 2025) Compak-Sporting27. 12. 2025·100 targetů | B | 77/100 | 77.0% | 82.8% | -16 | 55.3% | 1 | 18 |
Série 16221623 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Жовтень 2025) Compak18. 10. 2025·200 targetů | C | 155/200 | 77.5% | 83.8% | -30 | 50.9% | 6 | 55 |
Série 2019232015191623 | ||||||||
| Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025) Compak25. 9. 2025·200 targetů | C | 153/200 | 76.5% | 81.8% | -34 | 41.7% | 15 | 99 |
Série 2019181917192120 | ||||||||
Турнір з компак-спортінгу - Вогні нового 2026 року - Вінниця (Грудень 2025)
Compak-Sporting27. 12. 2025·100 targetů
Kat. / Místo v kat.
B/ 1
Celkové místo
18 (55.3%)
Skóre
77/10077.0%
Vs vítěz %
82.8% -16
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Жовтень 2025)
Compak18. 10. 2025·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
C/6
Celkové místo
55 (50.9%)
Skóre
155/20077.5%
Vs vítěz %
83.8% -30
Série
Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025)
Compak25. 9. 2025·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
C/15
Celkové místo
99 (41.7%)
Skóre
153/20076.5%
Vs vítěz %
81.8% -34
Série
Závěry
Krátké závěry z dokončených soutěží v aktuální záložce disciplíny.
Nejsilnější region: UADynamika finiše: -0.19
Forma se zlepšuje: +2.5% v posledních 5 soutěžích.
Vrcholný výkon: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) (82.5%).
Nejtěžší soutěž: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) (76.0%).
Perfektní série (maximum pro soutěž): 0.
Průměrný nepřímý výkon vs vítěz: 83.5%.
Hlavní kategorie: C (88% soutěží).