
Výška
—
Oblíbený klub
—
Oblíbená zbraň
Blaser
Oblíbená munice
—
Akce
Podpora a sdílení
Index výkonnosti střelce Index formy pouze pro vybranou disciplínu. Vyšší = stabilnější a kvalitnější.
77.8%
Compak Sporting
Průměrná přesnost
Průměrná přesnost ve všech dokončených soutěžích v aktuální záložce.87.2%
Nejlepší přesnost
Nejlepší přesnost v jedné soutěži.92.0%
Nejlepší skóre
Nejvyšší absolutní skóre.184
Perfektní série
Počet sérií s maximální hodnotou pro formát soutěže.3
Podíl top-10
Podíl soutěží, kde střelec skončil v top 10 (kategorie nebo celkově).20.0%
Stabilita kategorie
Jak stabilní je hlavní kategorie v dokončených soutěžích.60.0%
Průměr vs vítěz
Průměrná relativní blízkost k vítězi.90.8%
Pokrok a analytika
Metriky pro: Compak Sporting · normalizováno podle targetů soutěže
Historie soutěží
2026 |2 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) Compak-Sporting25. 7. 2026·200 targetů | A | 184/200 | 92.0% | 96.8% | -6 | 92.4% | 5 | 8 |
Série 2225242420212424 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting4. 4. 2026·200 targetů | A | 168/200 | 84.0% | 89.8% | -19 | 63.2% | 15 | 26 |
Série 2021222118242022 | ||||||||
Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026)
Compak-Sporting25. 7. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
A/5
Celkové místo
8 (92.4%)
Skóre
184/20092.0%
Vs vítěz %
96.8% -6
Série
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting4. 4. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
A/15
Celkové místo
26 (63.2%)
Skóre
168/20084.0%
Vs vítěz %
89.8% -19
Série
2025 |1 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025) Compak25. 9. 2025·200 targetů | A | 175/200 | 87.5% | 93.6% | -12 | 87.5% | 16 | 22 |
Série 2522162222212522 | ||||||||
Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025)
Compak25. 9. 2025·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
A/16
Celkové místo
22 (87.5%)
Skóre
175/20087.5%
Vs vítěz %
93.6% -12
Série
2024 |1 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) Compak-Sporting15. 8. 2024·200 targetů | Open | 164/200 | 82.0% | 82.8% | -34 | 32.4% | 508 | 708 |
Série 2319202218192122 | ||||||||
20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024)
Compak-Sporting15. 8. 2024·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Open/508
Celkové místo
708 (32.4%)
Skóre
164/20082.0%
Vs vítěz %
82.8% -34
Série
2023 |1 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19th World Championship Finale World Beretta Cup - Compak Sporting - Greece (September 2023) Compak-Sporting7. 9. 2023·200 targetů | Open | 181/200 | 90.5% | 91.0% | -18 | 65.9% | 196 | 267 |
Série 2424202322222224 | ||||||||
19th World Championship Finale World Beretta Cup - Compak Sporting - Greece (September 2023)
Compak-Sporting7. 9. 2023·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Open/196
Celkové místo
267 (65.9%)
Skóre
181/20090.5%
Vs vítěz %
91.0% -18
Série
Závěry
Krátké závěry z dokončených soutěží v aktuální záložce disciplíny.
Nejsilnější region: UADynamika finiše: +0.10
Vrcholný výkon: Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) (92.0%).
Nejtěžší soutěž: 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) (82.0%).
Perfektní série (maximum pro soutěž): 3.
Průměrný nepřímý výkon vs vítěz: 90.8%.
Hlavní kategorie: A (60% soutěží).
Nejčastější region soutěží: UA.