
Výška
—
Oblíbený klub
—
Oblíbená zbraň
—
Oblíbená munice
—
Videa 5
Index výkonnosti střelce Index formy pouze pro vybranou disciplínu. Vyšší = stabilnější a kvalitnější.
82.9%
Compak Sporting
Průměrná přesnost
Průměrná přesnost ve všech dokončených soutěžích v aktuální záložce.90.6%
Nejlepší přesnost
Nejlepší přesnost v jedné soutěži.93.5%
Nejlepší skóre
Nejvyšší absolutní skóre.187
Perfektní série
Počet sérií s maximální hodnotou pro formát soutěže.2
Podíl top-10
Podíl soutěží, kde střelec skončil v top 10 (kategorie nebo celkově).16.7%
Stabilita kategorie
Jak stabilní je hlavní kategorie v dokončených soutěžích.33.3%
Průměr vs vítěz
Průměrná relativní blízkost k vítězi.91.1%
Pokrok a analytika
Metriky pro: Compak Sporting · normalizováno podle targetů soutěže
Historie soutěží
2026 |2 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026) Compak-Sporting20. 8. 2026·200 targetů | Ladies | 181/200 | 90.5% | 91.9% | -16 | 78.1% | 13 | 183 |
Série 1923242424212323 | ||||||||
| 31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026) Compak-Sporting28. 5. 2026·200 targetů | Ladies | 187/200 | 93.5% | 93.5% | -13 | 79.8% | 11 | 129 |
Série 2225232422242324 | ||||||||
22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026)
Compak-Sporting20. 8. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Ladies/13
Celkové místo
183 (78.1%)
Skóre
181/20090.5%
Vs vítěz %
91.9% -16
Série
31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026)
Compak-Sporting28. 5. 2026·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Ladies/11
Celkové místo
129 (79.8%)
Skóre
187/20093.5%
Vs vítěz %
93.5% -13
Série
2025 |2 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025) Compak-Sporting21. 8. 2025·200 targetů | lady | 182/200 | 91.0% | 91.0% | -18 | 79.6% | 11 | 166 |
Série 2124231923252423 | ||||||||
| 30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025) Compak-Sporting17. 4. 2025·200 targetů | lady | 187/200 | 93.5% | 94.0% | -12 | 74.9% | 9 | 144 |
Série 2224242423242422 | ||||||||
21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025)
Compak-Sporting21. 8. 2025·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
lady/11
Celkové místo
166 (79.6%)
Skóre
182/20091.0%
Vs vítěz %
91.0% -18
Série
30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025)
Compak-Sporting17. 4. 2025·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
lady/9
Celkové místo
144 (74.9%)
Skóre
187/20093.5%
Vs vítěz %
94.0% -12
Série
2024 |1 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) Compak-Sporting15. 8. 2024·200 targetů | Open | 176/200 | 88.0% | 88.9% | -22 | 58.3% | 331 | 437 |
Série 2122232123222123 | ||||||||
20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024)
Compak-Sporting15. 8. 2024·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Open/331
Celkové místo
437 (58.3%)
Skóre
176/20088.0%
Vs vítěz %
88.9% -22
Série
2023 |1 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023) Compak-Sporting15. 6. 2023·200 targetů | Open | 174/200 | 87.0% | 87.4% | -25 | 58.0% | 182 | 253 |
Série 2219242422242118 | ||||||||
28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023)
Compak-Sporting15. 6. 2023·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Open/182
Celkové místo
253 (58.0%)
Skóre
174/20087.0%
Vs vítěz %
87.4% -25
Série
Závěry
Krátké závěry z dokončených soutěží v aktuální záložce disciplíny.
Nejsilnější region: IIDynamika finiše: +0.42
Forma se zlepšuje: +4.3% v posledních 5 soutěžích.
Vrcholný výkon: 31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026) (93.5%).
Nejtěžší soutěž: 28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023) (87.0%).
Perfektní série (maximum pro soutěž): 2.
Průměrný nepřímý výkon vs vítěz: 91.1%.
Hlavní kategorie: LADIES (33% soutěží).




