TK
Výška
—
Oblíbený klub
—
Oblíbená zbraň
—
Oblíbená munice
—
Akce
Podpora a sdílení
Index výkonnosti střelce Index formy pouze pro vybranou disciplínu. Vyšší = stabilnější a kvalitnější.
80.0%
Compak Sporting
Průměrná přesnost
Průměrná přesnost ve všech dokončených soutěžích v aktuální záložce.91.7%
Nejlepší přesnost
Nejlepší přesnost v jedné soutěži.95.5%
Nejlepší skóre
Nejvyšší absolutní skóre.191
Perfektní série
Počet sérií s maximální hodnotou pro formát soutěže.7
Podíl top-10
Podíl soutěží, kde střelec skončil v top 10 (kategorie nebo celkově).28.6%
Stabilita kategorie
Jak stabilní je hlavní kategorie v dokončených soutěžích.57.1%
Průměr vs vítěz
Průměrná relativní blízkost k vítězi.92.9%
Pokrok a analytika
Metriky pro: Compak Sporting · normalizováno podle targetů soutěže
Historie soutěží
2025 |3 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025) Compak-Sporting21. 8. 2025·200 targetů | junior | 181/200 | 90.5% | 90.5% | -19 | 76.5% | 21 | 191 |
Série 2224231822252225 | ||||||||
| Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (July 2025) Compak-Sporting12. 7. 2025·200 targetů | Junior | 191/200 | 95.5% | 99.0% | -2 | 96.2% | 1 | 3 |
Série 2424232524232424 | ||||||||
| 30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025) Compak-Sporting17. 4. 2025·200 targetů | junior | 191/200 | 95.5% | 96.0% | -8 | 88.0% | 7 | 69 |
Série 2424252423242423 | ||||||||
21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025)
Compak-Sporting21. 8. 2025·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
junior/21
Celkové místo
191 (76.5%)
Skóre
181/20090.5%
Vs vítěz %
90.5% -19
Série
Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (July 2025)
Compak-Sporting12. 7. 2025·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Junior/ 1
Celkové místo
3
Skóre
191/20095.5%
Vs vítěz %
99.0% -2
Série
30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025)
Compak-Sporting17. 4. 2025·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
junior/7
Celkové místo
69 (88.0%)
Skóre
191/20095.5%
Vs vítěz %
96.0% -8
Série
2024 |3 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) Compak-Sporting15. 8. 2024·200 targetů | Open | 178/200 | 89.0% | 89.9% | -20 | 64.1% | 288 | 376 |
Série 2021252224252219 | ||||||||
| Grand Prix of Denmark - Compak Sporting - Denmark (June 2024) Compak-Sporting7. 6. 2024·200 targetů | Open | 177/200 | 88.5% | 90.3% | -19 | 77.8% | 54 | 66 |
Série 2222222223192324 | ||||||||
| 29th European Championship Finale European Cup Beretta - Compak Sporting - Portugal (May 2024) Compak-Sporting9. 5. 2024·200 targetů | Open | 187/200 | 93.5% | 94.0% | -12 | 78.6% | 116 | 154 |
Série 2322242425232323 | ||||||||
20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024)
Compak-Sporting15. 8. 2024·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Open/288
Celkové místo
376 (64.1%)
Skóre
178/20089.0%
Vs vítěz %
89.9% -20
Série
Grand Prix of Denmark - Compak Sporting - Denmark (June 2024)
Compak-Sporting7. 6. 2024·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Open/54
Celkové místo
66 (77.8%)
Skóre
177/20088.5%
Vs vítěz %
90.3% -19
Série
29th European Championship Finale European Cup Beretta - Compak Sporting - Portugal (May 2024)
Compak-Sporting9. 5. 2024·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Open/116
Celkové místo
154 (78.6%)
Skóre
187/20093.5%
Vs vítěz %
94.0% -12
Série
2022 |1 soutěží
| Soutěž | Kat. | Skóre | % | Vs vítěz % | Odstup od vítěze | Celkový percentil | Místo v kat. | Celkové místo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Denmark - Compak Sporting - Denmark (July 2022) Compak-Sporting2. 7. 2022·200 targetů | Open | 179/200 | 89.5% | 90.9% | -18 | 70.9% | 64 | 81 |
Série 2321231923232423 | ||||||||
Grand Prix of Denmark - Compak Sporting - Denmark (July 2022)
Compak-Sporting2. 7. 2022·200 targetů
Kat. / Místo v kat.
Open/64
Celkové místo
81 (70.9%)
Skóre
179/20089.5%
Vs vítěz %
90.9% -18
Série
Závěry
Krátké závěry z dokončených soutěží v aktuální záložce disciplíny.
Nejsilnější region: IIDynamika finiše: +0.50
Forma je stabilní: změny v rámci statistické odchylky.
Vrcholný výkon: Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (July 2025) (95.5%).
Nejtěžší soutěž: Grand Prix of Denmark - Compak Sporting - Denmark (June 2024) (88.5%).
Perfektní série (maximum pro soutěž): 7.
Průměrný nepřímý výkon vs vítěz: 92.9%.
Hlavní kategorie: OPEN (57% soutěží).