JR
Magasság
—
Kedvenc klub
—
Kedvenc fegyver
—
Kedvenc lőszer
—
Videók 2
Lövész teljesítményindex Formaindex csak a kiválasztott szakághoz. Magasabb = stabilabb és jobb minőségű.
64.5%
Sporting
Átlagos pontosság
Átlagos pontosság az aktuális fülön lévő befejezett versenyekben.67.0%
Legjobb pontosság
Legjobb pontosság egyetlen versenyben.67.0%
Legjobb eredmény
Legmagasabb abszolút eredmény.134
Tökéletes sorozatok
A versenyformátum maximális értékű sorozatainak száma.0
Top-10 arány
Azon versenyek aránya, ahol a lövész a top 10-ben végzett (kategória vagy összetett).0.0%
Kategória stabilitás
Mennyire stabil a fő kategória a befejezett versenyekben.100.0%
Átlag vs győztes
Átlagos relatív közelség a győzteshez.74.4%
Fejlődés és elemzés
Metrikák: Sporting · normalizálva a verseny targetjeihez
Versenytörténet
2026 |3 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perazzi Cup 2026 - Sporting - Germany (September 2026) Sporting2026. szept. 5.·200 target·Befejezetlen | Senior | 99/200 | 49.5% | 68.8% | -45 | 36.9% | 35 | 148 |
Sorozatok 171518191218 | ||||||||
| Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026 Sporting2026. aug. 15.·200 target | Senior | 134/200 | 67.0% | 74.4% | -46 | 54.5% | 20 | 96 |
Sorozatok 1514161917152315 | ||||||||
| Blaser Cup 2026 - Sporting - Germany (August 2026) Sporting2026. aug. 1.·200 target·Befejezetlen | Senior | 56/200 | 28.0% | 30.4% | -128 | 3.4% | 40 | 171 |
Sorozatok 000012111716 | ||||||||
Perazzi Cup 2026 - Sporting - Germany (September 2026)
Sporting2026. szept. 5.·200 target·Befejezetlen
Kat. / Hely kat.
Senior/35
Összesített hely
148 (36.9%)
Eredmény
99/20049.5%
Vs győztes %
68.8% -45
Sorozatok
Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026
Sporting2026. aug. 15.·200 target
Kat. / Hely kat.
Senior/20
Összesített hely
96 (54.5%)
Eredmény
134/20067.0%
Vs győztes %
74.4% -46
Sorozatok
Blaser Cup 2026 - Sporting - Germany (August 2026)
Sporting2026. aug. 1.·200 target·Befejezetlen
Kat. / Hely kat.
Senior/40
Összesített hely
171 (3.4%)
Eredmény
56/20028.0%
Vs győztes %
30.4% -128
Sorozatok
Következtetések
Rövid következtetések a befejezett versenyekből az aktuális szakág fülön.
Legerősebb régió: DEBefejezés dinamikája: +4.50
Csúcsteljesítmény: Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026 (67.0%).
Legnehezebb verseny: Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026 (67.0%).
Tökéletes sorozatok (maximum a versenyhez): 0.
Átlagos közvetett teljesítmény vs győztes: 74.4%.
Fő kategória: SENIOR (100% verseny).
Leggyakoribb versenyrégió: DE.

