
Magasság
185 cm
Kedvenc klub
ASAT
Kedvenc fegyver
Rizzini
Br240
Kedvenc lőszer
Hull
Videók 8
Lövész teljesítményindex Formaindex csak a kiválasztott szakághoz. Magasabb = stabilabb és jobb minőségű.
86.0%
Compak Sporting
Átlagos pontosság
Átlagos pontosság az aktuális fülön lévő befejezett versenyekben.88.8%
Legjobb pontosság
Legjobb pontosság egyetlen versenyben.95.0%
Legjobb eredmény
Legmagasabb abszolút eredmény.190
Tökéletes sorozatok
A versenyformátum maximális értékű sorozatainak száma.8
Top-10 arány
Azon versenyek aránya, ahol a lövész a top 10-ben végzett (kategória vagy összetett).50.0%
Kategória stabilitás
Mennyire stabil a fő kategória a befejezett versenyekben.100.0%
Átlag vs győztes
Átlagos relatív közelség a győzteshez.89.9%
Fejlődés és elemzés
Metrikák: Compak Sporting · normalizálva a verseny targetjeihez
Versenytörténet
2026 |4 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026) Compak-Sporting2026. aug. 20.·200 target | Junior | 179/200 | 89.5% | 90.9% | -18 | 73.0% | 20 | 226 |
Sorozatok 1921232225222225 | ||||||||
| Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (August 2026) Compak-Sporting2026. aug. 1.·200 target | Junior | 187/200 | 93.5% | 96.4% | -7 | 82.8% | 1 | 6 |
Sorozatok 2423242425232519 | ||||||||
| 31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026) Compak-Sporting2026. máj. 28.·200 target | Junior | 190/200 | 95.0% | 95.0% | -10 | 88.5% | 2 | 74 |
Sorozatok 2523252321242524 | ||||||||
| Magyar Nagydíj - Compak Sporting (2026. április) Compak-Sporting2026. ápr. 15.·200 target | junior | 173/200 | 86.5% | 88.7% | -22 | 60.0% | 6 | 161 |
Sorozatok 2122212422232020 | ||||||||
22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026)
Compak-Sporting2026. aug. 20.·200 target
Kat. / Hely kat.
Junior/20
Összesített hely
226 (73.0%)
Eredmény
179/20089.5%
Vs győztes %
90.9% -18
Sorozatok
Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (August 2026)
Compak-Sporting2026. aug. 1.·200 target
Kat. / Hely kat.
Junior/ 1
Összesített hely
6 (82.8%)
Eredmény
187/20093.5%
Vs győztes %
96.4% -7
Sorozatok
31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026)
Compak-Sporting2026. máj. 28.·200 target
Kat. / Hely kat.
Junior/ 2
Összesített hely
74 (88.5%)
Eredmény
190/20095.0%
Vs győztes %
95.0% -10
Sorozatok
Magyar Nagydíj - Compak Sporting (2026. április)
Compak-Sporting2026. ápr. 15.·200 target
Kat. / Hely kat.
junior/6
Összesített hely
161 (60.0%)
Eredmény
173/20086.5%
Vs győztes %
88.7% -22
Sorozatok
2025 |2 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025) Compak-Sporting2025. aug. 21.·200 target | junior | 175/200 | 87.5% | 87.5% | -25 | 62.7% | 35 | 302 |
Sorozatok 2120222419232125 | ||||||||
| 30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025) Compak-Sporting2025. ápr. 17.·200 target | junior | 161/200 | 80.5% | 80.9% | -38 | 20.9% | 41 | 451 |
Sorozatok 2023191722202119 | ||||||||
21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025)
Compak-Sporting2025. aug. 21.·200 target
Kat. / Hely kat.
junior/35
Összesített hely
302 (62.7%)
Eredmény
175/20087.5%
Vs győztes %
87.5% -25
Sorozatok
30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025)
Compak-Sporting2025. ápr. 17.·200 target
Kat. / Hely kat.
junior/41
Összesített hely
451 (20.9%)
Eredmény
161/20080.5%
Vs győztes %
80.9% -38
Sorozatok
Következtetések
Rövid következtetések a befejezett versenyekből az aktuális szakág fülön.
Legerősebb régió: IIBefejezés dinamikája: +0.33
A forma javul: +9.9% az utolsó 5 versenyben.
Csúcsteljesítmény: 31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026) (95.0%).
Legnehezebb verseny: 30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025) (80.5%).
Tökéletes sorozatok (maximum a versenyhez): 8.
Átlagos közvetett teljesítmény vs győztes: 89.9%.
Fő kategória: JUNIOR (100% verseny).







