Magasság
—
Kedvenc klub
Idźczak Jura Kochcice
Kedvenc fegyver
Beretta
Beretta 694 Sporting
Kedvenc lőszer
—
Műveletek
Támogatás és megosztás
Lövész teljesítményindex Formaindex csak a kiválasztott szakághoz. Magasabb = stabilabb és jobb minőségű.
78.8%
Compak Sporting
Átlagos pontosság
Átlagos pontosság az aktuális fülön lévő befejezett versenyekben.84.7%
Legjobb pontosság
Legjobb pontosság egyetlen versenyben.87.3%
Legjobb eredmény
Legmagasabb abszolút eredmény.172
Tökéletes sorozatok
A versenyformátum maximális értékű sorozatainak száma.1
Top-10 arány
Azon versenyek aránya, ahol a lövész a top 10-ben végzett (kategória vagy összetett).57.1%
Kategória stabilitás
Mennyire stabil a fő kategória a befejezett versenyekben.57.1%
Átlag vs győztes
Átlagos relatív közelség a győzteshez.89.9%
Fejlődés és elemzés
Metrikák: Compak Sporting · normalizálva a verseny targetjeihez
Versenytörténet
2026 |5 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| III Puchar Primabiotic - Compak-Sporting (Sierpień 2026) Compak-Sporting2026. aug. 9.·150 target | B | 127/150 | 84.7% | 87.6% | -18 | 76.5% | 4 | 24 |
Sorozatok 182420242120 | ||||||||
| Puchar Beretty - Compak-Sporting (Lipiec 2026) Compak-Sporting2026. júl. 11.·150 target | Man | 126/150 | 84.0% | 90.6% | -13 | 91.7% | 9 | 12 |
Sorozatok 191922212223 | ||||||||
| Puchar Top Hunts TV - Sporting (Czerwiec 2026) Compak-Sporting2026. jún. 14.·150 target | Man | 127/150 | 84.7% | 95.5% | -6 | 96.6% | 5 | 5 |
Sorozatok 222322241422 | ||||||||
| Zawody Strzeleckie - Puchar KL SOWA - Strzelectwo śrutowe (Maj 2026) Compak-Sporting2026. máj. 30.·100 target | Man | 86/100 | 86.0% | 88.7% | -11 | 60.3% | 39 | 49 |
Sorozatok 23232416 | ||||||||
| Mistrzostwa KS Idźczak Jura Kochcice - Compak-Sporting (Maj 2026) Compak-Sporting2026. máj. 17.·150 target | B | 131/150 | 87.3% | 97.8% | -3 | 98.4% | 1 | 2 |
Sorozatok 222324232019 | ||||||||
III Puchar Primabiotic - Compak-Sporting (Sierpień 2026)
Compak-Sporting2026. aug. 9.·150 target
Kat. / Hely kat.
B/4
Összesített hely
24 (76.5%)
Eredmény
127/15084.7%
Vs győztes %
87.6% -18
Sorozatok
Puchar Beretty - Compak-Sporting (Lipiec 2026)
Compak-Sporting2026. júl. 11.·150 target
Kat. / Hely kat.
Man/9
Összesített hely
12 (91.7%)
Eredmény
126/15084.0%
Vs győztes %
90.6% -13
Sorozatok
Puchar Top Hunts TV - Sporting (Czerwiec 2026)
Compak-Sporting2026. jún. 14.·150 target
Kat. / Hely kat.
Man/5
Összesített hely
5 (96.6%)
Eredmény
127/15084.7%
Vs győztes %
95.5% -6
Sorozatok
Zawody Strzeleckie - Puchar KL SOWA - Strzelectwo śrutowe (Maj 2026)
Compak-Sporting2026. máj. 30.·100 target
Kat. / Hely kat.
Man/39
Összesített hely
49 (60.3%)
Eredmény
86/10086.0%
Vs győztes %
88.7% -11
Sorozatok
Mistrzostwa KS Idźczak Jura Kochcice - Compak-Sporting (Maj 2026)
Compak-Sporting2026. máj. 17.·150 target
Kat. / Hely kat.
B/ 1
Összesített hely
2
Eredmény
131/15087.3%
Vs győztes %
97.8% -3
Sorozatok
2025 |1 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (August 2025) Compak-Sporting2025. aug. 9.·200 target | Man | 172/200 | 86.0% | 86.9% | -26 | 37.8% | 33 | 57 |
Sorozatok 2123242120202221 | ||||||||
Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (August 2025)
Compak-Sporting2025. aug. 9.·200 target
Kat. / Hely kat.
Man/33
Összesített hely
57 (37.8%)
Eredmény
172/20086.0%
Vs győztes %
86.9% -26
Sorozatok
2024 |1 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (August 2024) Compak-Sporting2024. aug. 3.·200 target | Open | 160/200 | 80.0% | 82.1% | -35 | 42.7% | 70 | 95 |
Sorozatok 1821182315202025 | ||||||||
Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (August 2024)
Compak-Sporting2024. aug. 3.·200 target
Kat. / Hely kat.
Open/70
Összesített hely
95 (42.7%)
Eredmény
160/20080.0%
Vs győztes %
82.1% -35
Sorozatok
Következtetések
Rövid következtetések a befejezett versenyekből az aktuális szakág fülön.
Legerősebb régió: PLBefejezés dinamikája: -0.71
A forma javul: +2.3% az utolsó 5 versenyben.
Csúcsteljesítmény: Mistrzostwa KS Idźczak Jura Kochcice - Compak-Sporting (Maj 2026) (87.3%).
Legnehezebb verseny: Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (August 2024) (80.0%).
Tökéletes sorozatok (maximum a versenyhez): 1.
Átlagos közvetett teljesítmény vs győztes: 89.9%.
Fő kategória: MAN (57% verseny).