
Leszek CHELSTOWSKI
Z.S.P.
11 versenyFő kategória: SENIORJelenlegi: C
Compak SportingSporting
Magasság
—
Kedvenc klub
—
Kedvenc fegyver
—
Kedvenc lőszer
—
Videók 6
Lövész teljesítményindex Formaindex csak a kiválasztott szakághoz. Magasabb = stabilabb és jobb minőségű.
73.1%
Compak Sporting
Átlagos pontosság
Átlagos pontosság az aktuális fülön lévő befejezett versenyekben.72.1%
Legjobb pontosság
Legjobb pontosság egyetlen versenyben.84.0%
Legjobb eredmény
Legmagasabb abszolút eredmény.168
Tökéletes sorozatok
A versenyformátum maximális értékű sorozatainak száma.0
Top-10 arány
Azon versenyek aránya, ahol a lövész a top 10-ben végzett (kategória vagy összetett).62.5%
Kategória stabilitás
Mennyire stabil a fő kategória a befejezett versenyekben.50.0%
Átlag vs győztes
Átlagos relatív közelség a győzteshez.77.7%
Fejlődés és elemzés
Metrikák: Compak Sporting · normalizálva a verseny targetjeihez
Versenytörténet
2026 |3 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| III Puchar Primabiotic - Compak-Sporting (Sierpień 2026) Compak-Sporting2026. aug. 9.·150 target | C | 124/150 | 82.7% | 85.5% | -21 | 68.4% | 5 | 32 |
Sorozatok 182220212221 | ||||||||
| II Runda Pucharu Trofeum - Compak-Sporting (Maj 2026) Compak-Sporting2026. máj. 9.·100 target | Senior | 69/100 | 69.0% | 80.2% | -17 | 52.4% | 4 | 21 |
Sorozatok 16191915 | ||||||||
| Parkurowe Zawody Wielkanocne - Compak-Sporting - Polska (Kwiecień 2026) Compak-Sporting2026. ápr. 11.·100 target | Senior | 67/100 | 67.0% | 85.9% | -11 | 70.0% | 3 | 16 |
Sorozatok 17201515 | ||||||||
III Puchar Primabiotic - Compak-Sporting (Sierpień 2026)
Compak-Sporting2026. aug. 9.·150 target
Kat. / Hely kat.
C/5
Összesített hely
32 (68.4%)
Eredmény
124/15082.7%
Vs győztes %
85.5% -21
Sorozatok
II Runda Pucharu Trofeum - Compak-Sporting (Maj 2026)
Compak-Sporting2026. máj. 9.·100 target
Kat. / Hely kat.
Senior/4
Összesített hely
21 (52.4%)
Eredmény
69/10069.0%
Vs győztes %
80.2% -17
Sorozatok
Parkurowe Zawody Wielkanocne - Compak-Sporting - Polska (Kwiecień 2026)
Compak-Sporting2026. ápr. 11.·100 target
Kat. / Hely kat.
Senior/ 3
Összesített hely
16 (70.0%)
Eredmény
67/10067.0%
Vs győztes %
85.9% -11
Sorozatok
2025 |2 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (August 2025) Compak-Sporting2025. aug. 9.·200 target | Veteran | 168/200 | 84.0% | 84.8% | -30 | 30.0% | 3 | 64 |
Sorozatok 2123232220182417 | ||||||||
| Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (July 2025) Compak-Sporting2025. júl. 12.·200 target | Veteran | 142/200 | 71.0% | 73.6% | -51 | 28.3% | 1 | 39 |
Sorozatok 1818222218151712 | ||||||||
Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (August 2025)
Compak-Sporting2025. aug. 9.·200 target
Kat. / Hely kat.
Veteran/ 3
Összesített hely
64 (30.0%)
Eredmény
168/20084.0%
Vs győztes %
84.8% -30
Sorozatok
Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (July 2025)
Compak-Sporting2025. júl. 12.·200 target
Kat. / Hely kat.
Veteran/ 1
Összesített hely
39 (28.3%)
Eredmény
142/20071.0%
Vs győztes %
73.6% -51
Sorozatok
2017 |1 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23rd European Championship Finale of European Cup - Compak Sporting - Poland (May 2017) Compak-Sporting2017. máj. 11.·200 target | Senior | 139/200 | 69.5% | 70.2% | -59 | 10.3% | 65 | 626 |
Sorozatok 1712191622191519 | ||||||||
23rd European Championship Finale of European Cup - Compak Sporting - Poland (May 2017)
Compak-Sporting2017. máj. 11.·200 target
Kat. / Hely kat.
Senior/65
Összesített hely
626 (10.3%)
Eredmény
139/20069.5%
Vs győztes %
70.2% -59
Sorozatok
2016 |1 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Poland Central Europe Trophy - Compak Sporting - Poland (April 2016) Compak-Sporting2016. ápr. 16.·200 target | Senior | 138/200 | 69.0% | 72.3% | -53 | 28.4% | 16 | 122 |
Sorozatok 2021171515171815 | ||||||||
Grand Prix of Poland Central Europe Trophy - Compak Sporting - Poland (April 2016)
Compak-Sporting2016. ápr. 16.·200 target
Kat. / Hely kat.
Senior/16
Összesített hely
122 (28.4%)
Eredmény
138/20069.0%
Vs győztes %
72.3% -53
Sorozatok
2015 |1 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Czech Republic Central European Trophy - Compak Sporting - Czechia (May 2015) Compak-Sporting2015. máj. 1.·200 target | Open | 130/200 | 65.0% | 68.8% | -59 | 13.8% | 44 | 57 |
Sorozatok 620171914201717 | ||||||||
Grand Prix of Czech Republic Central European Trophy - Compak Sporting - Czechia (May 2015)
Compak-Sporting2015. máj. 1.·200 target
Kat. / Hely kat.
Open/44
Összesített hely
57 (13.8%)
Eredmény
130/20065.0%
Vs győztes %
68.8% -59
Sorozatok
Következtetések
Rövid következtetések a befejezett versenyekből az aktuális szakág fülön.
Legerősebb régió: IIBefejezés dinamikája: -0.63
A forma javul: +6.9% az utolsó 5 versenyben.
Csúcsteljesítmény: Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (August 2025) (84.0%).
Legnehezebb verseny: Grand Prix of Czech Republic Central European Trophy - Compak Sporting - Czechia (May 2015) (65.0%).
Tökéletes sorozatok (maximum a versenyhez): 0.
Átlagos közvetett teljesítmény vs győztes: 77.7%.
Fő kategória: SENIOR (50% verseny).





