
Magasság
—
Kedvenc klub
—
Kedvenc fegyver
—
Kedvenc lőszer
—
Videók 5
Lövész teljesítményindex Formaindex csak a kiválasztott szakághoz. Magasabb = stabilabb és jobb minőségű.
82.9%
Compak Sporting
Átlagos pontosság
Átlagos pontosság az aktuális fülön lévő befejezett versenyekben.90.6%
Legjobb pontosság
Legjobb pontosság egyetlen versenyben.93.5%
Legjobb eredmény
Legmagasabb abszolút eredmény.187
Tökéletes sorozatok
A versenyformátum maximális értékű sorozatainak száma.2
Top-10 arány
Azon versenyek aránya, ahol a lövész a top 10-ben végzett (kategória vagy összetett).16.7%
Kategória stabilitás
Mennyire stabil a fő kategória a befejezett versenyekben.33.3%
Átlag vs győztes
Átlagos relatív közelség a győzteshez.91.1%
Fejlődés és elemzés
Metrikák: Compak Sporting · normalizálva a verseny targetjeihez
Versenytörténet
2026 |2 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026) Compak-Sporting2026. aug. 20.·200 target | Ladies | 181/200 | 90.5% | 91.9% | -16 | 78.1% | 13 | 183 |
Sorozatok 1923242424212323 | ||||||||
| 31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026) Compak-Sporting2026. máj. 28.·200 target | Ladies | 187/200 | 93.5% | 93.5% | -13 | 79.8% | 11 | 129 |
Sorozatok 2225232422242324 | ||||||||
22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026)
Compak-Sporting2026. aug. 20.·200 target
Kat. / Hely kat.
Ladies/13
Összesített hely
183 (78.1%)
Eredmény
181/20090.5%
Vs győztes %
91.9% -16
Sorozatok
31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026)
Compak-Sporting2026. máj. 28.·200 target
Kat. / Hely kat.
Ladies/11
Összesített hely
129 (79.8%)
Eredmény
187/20093.5%
Vs győztes %
93.5% -13
Sorozatok
2025 |2 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025) Compak-Sporting2025. aug. 21.·200 target | lady | 182/200 | 91.0% | 91.0% | -18 | 79.6% | 11 | 166 |
Sorozatok 2124231923252423 | ||||||||
| 30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025) Compak-Sporting2025. ápr. 17.·200 target | lady | 187/200 | 93.5% | 94.0% | -12 | 74.9% | 9 | 144 |
Sorozatok 2224242423242422 | ||||||||
21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025)
Compak-Sporting2025. aug. 21.·200 target
Kat. / Hely kat.
lady/11
Összesített hely
166 (79.6%)
Eredmény
182/20091.0%
Vs győztes %
91.0% -18
Sorozatok
30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025)
Compak-Sporting2025. ápr. 17.·200 target
Kat. / Hely kat.
lady/9
Összesített hely
144 (74.9%)
Eredmény
187/20093.5%
Vs győztes %
94.0% -12
Sorozatok
2024 |1 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. Világbajnoki Döntő Beretta Világkupa - Compak Sporting - Magyarország (2024. augusztus) Compak-Sporting2024. aug. 15.·200 target | Open | 176/200 | 88.0% | 88.9% | -22 | 58.3% | 331 | 437 |
Sorozatok 2122232123222123 | ||||||||
20. Világbajnoki Döntő Beretta Világkupa - Compak Sporting - Magyarország (2024. augusztus)
Compak-Sporting2024. aug. 15.·200 target
Kat. / Hely kat.
Open/331
Összesített hely
437 (58.3%)
Eredmény
176/20088.0%
Vs győztes %
88.9% -22
Sorozatok
2023 |1 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023) Compak-Sporting2023. jún. 15.·200 target | Open | 174/200 | 87.0% | 87.4% | -25 | 58.0% | 182 | 253 |
Sorozatok 2219242422242118 | ||||||||
28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023)
Compak-Sporting2023. jún. 15.·200 target
Kat. / Hely kat.
Open/182
Összesített hely
253 (58.0%)
Eredmény
174/20087.0%
Vs győztes %
87.4% -25
Sorozatok
Következtetések
Rövid következtetések a befejezett versenyekből az aktuális szakág fülön.
Legerősebb régió: IIBefejezés dinamikája: +0.42
A forma javul: +4.3% az utolsó 5 versenyben.
Csúcsteljesítmény: 31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026) (93.5%).
Legnehezebb verseny: 28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023) (87.0%).
Tökéletes sorozatok (maximum a versenyhez): 2.
Átlagos közvetett teljesítmény vs győztes: 91.1%.
Fő kategória: LADIES (33% verseny).




