AA
Magasság
—
Kedvenc klub
—
Kedvenc fegyver
—
Kedvenc lőszer
—
Műveletek
Támogatás és megosztás
Lövész teljesítményindex Formaindex csak a kiválasztott szakághoz. Magasabb = stabilabb és jobb minőségű.
83.6%
Compak Sporting
Átlagos pontosság
Átlagos pontosság az aktuális fülön lévő befejezett versenyekben.85.1%
Legjobb pontosság
Legjobb pontosság egyetlen versenyben.91.5%
Legjobb eredmény
Legmagasabb abszolút eredmény.183
Tökéletes sorozatok
A versenyformátum maximális értékű sorozatainak száma.2
Top-10 arány
Azon versenyek aránya, ahol a lövész a top 10-ben végzett (kategória vagy összetett).0.0%
Kategória stabilitás
Mennyire stabil a fő kategória a befejezett versenyekben.75.0%
Átlag vs győztes
Átlagos relatív közelség a győzteshez.86.3%
Fejlődés és elemzés
Metrikák: Compak Sporting · normalizálva a verseny targetjeihez
Versenytörténet
2026 |2 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026) Compak-Sporting2026. aug. 20.·200 target | Man | 178/200 | 89.0% | 90.4% | -19 | 70.4% | 164 | 247 |
Sorozatok 2322212323232122 | ||||||||
| Grand Prix of Cyprus - Compak Sporting (March 2026) Compak-Sporting2026. márc. 28.·200 target | open | 174/200 | 87.0% | 88.8% | -22 | 67.1% | 67 | 79 |
Sorozatok 1924231723222422 | ||||||||
22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026)
Compak-Sporting2026. aug. 20.·200 target
Kat. / Hely kat.
Man/164
Összesített hely
247 (70.4%)
Eredmény
178/20089.0%
Vs győztes %
90.4% -19
Sorozatok
Grand Prix of Cyprus - Compak Sporting (March 2026)
Compak-Sporting2026. márc. 28.·200 target
Kat. / Hely kat.
open/67
Összesített hely
79 (67.1%)
Eredmény
174/20087.0%
Vs győztes %
88.8% -22
Sorozatok
2025 |1 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Abu Dhabi - Compak Sporting - United Arab Emirates (December 2025) Compak-Sporting2025. dec. 1.·200 target | Man | 183/200 | 91.5% | 92.4% | -15 | 74.5% | 64 | 85 |
Sorozatok 2220242524232322 | ||||||||
Grand Prix of Abu Dhabi - Compak Sporting - United Arab Emirates (December 2025)
Compak-Sporting2025. dec. 1.·200 target
Kat. / Hely kat.
Man/64
Összesített hely
85 (74.5%)
Eredmény
183/20091.5%
Vs győztes %
92.4% -15
Sorozatok
2024 |1 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. Világbajnoki Döntő Beretta Világkupa - Compak Sporting - Magyarország (2024. augusztus) Compak-Sporting2024. aug. 15.·200 target | Open | 175/200 | 87.5% | 88.4% | -23 | 55.6% | 349 | 465 |
Sorozatok 1922211924222325 | ||||||||
20. Világbajnoki Döntő Beretta Világkupa - Compak Sporting - Magyarország (2024. augusztus)
Compak-Sporting2024. aug. 15.·200 target
Kat. / Hely kat.
Open/349
Összesített hely
465 (55.6%)
Eredmény
175/20087.5%
Vs győztes %
88.4% -23
Sorozatok
2023 |2 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19th World Championship Finale World Beretta Cup - Compak Sporting - Greece (September 2023) Compak-Sporting2023. szept. 7.·200 target | Open | 183/200 | 91.5% | 92.0% | -16 | 70.8% | 172 | 229 |
Sorozatok 2222232323242323 | ||||||||
| 28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023) Compak-Sporting2023. jún. 15.·200 target | Open | 148/200 | 74.0% | 74.4% | -51 | 19.3% | 322 | 485 |
Sorozatok 2214162017192119 | ||||||||
19th World Championship Finale World Beretta Cup - Compak Sporting - Greece (September 2023)
Compak-Sporting2023. szept. 7.·200 target
Kat. / Hely kat.
Open/172
Összesített hely
229 (70.8%)
Eredmény
183/20091.5%
Vs győztes %
92.0% -16
Sorozatok
28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023)
Compak-Sporting2023. jún. 15.·200 target
Kat. / Hely kat.
Open/322
Összesített hely
485 (19.3%)
Eredmény
148/20074.0%
Vs győztes %
74.4% -51
Sorozatok
2021 |2 esemény
| Verseny | Kat. | Eredmény | % | Vs győztes % | Lemaradás a győztestől | Összesített percentilis | Hely kat. | Összesített hely |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17th World Championship Finale Beretta World Cup - Compak Sporting - Cyprus (September 2021) Compak-Sporting2021. szept. 16.·200 target | Open | 163/200 | 81.5% | 81.9% | -36 | 29.5% | 359 | 466 |
Sorozatok 1819232021202121 | ||||||||
| Grand Prix of Cyprus - Compak Sporting - Cyprus (September 2021) Compak-Sporting2021. szept. 11.·200 target | Open | 158/200 | 79.0% | 81.9% | -35 | 41.2% | 83 | 111 |
Sorozatok 1823172220201820 | ||||||||
17th World Championship Finale Beretta World Cup - Compak Sporting - Cyprus (September 2021)
Compak-Sporting2021. szept. 16.·200 target
Kat. / Hely kat.
Open/359
Összesített hely
466 (29.5%)
Eredmény
163/20081.5%
Vs győztes %
81.9% -36
Sorozatok
Grand Prix of Cyprus - Compak Sporting - Cyprus (September 2021)
Compak-Sporting2021. szept. 11.·200 target
Kat. / Hely kat.
Open/83
Összesített hely
111 (41.2%)
Eredmény
158/20079.0%
Vs győztes %
81.9% -35
Sorozatok
Következtetések
Rövid következtetések a befejezett versenyekből az aktuális szakág fülön.
Legerősebb régió: IIBefejezés dinamikája: +1.19
A forma javul: +11.1% az utolsó 5 versenyben.
Csúcsteljesítmény: Grand Prix of Abu Dhabi - Compak Sporting - United Arab Emirates (December 2025) (91.5%).
Legnehezebb verseny: 28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023) (74.0%).
Tökéletes sorozatok (maximum a versenyhez): 2.
Átlagos közvetett teljesítmény vs győztes: 86.3%.
Fő kategória: OPEN (75% verseny).