
Pituus
176 cm
Suosikkiseura
SAL
Suosikkiase
Beretta
Beretta DT11 Sporting Black Edition
Suosikkipatruuna
Gamebore
Videot 7
Ampujan suorituskykyindeksi Kuntoindeksi vain valitulle lajille. Korkeampi = vakaampi ja laadukkaampi.
76.3%
Compak Sporting
Keskimääräinen tarkkuus
Keskimääräinen tarkkuus kaikissa päättyneissä kilpailuissa nykyisessä välilehdessä.85.5%
Paras tarkkuus
Paras tarkkuus yhdessä kilpailussa.89.5%
Paras tulos
Korkein absoluuttinen tulos.179
Täydelliset sarjat
Sarjojen määrä, joissa kilpailumuodon maksimiarvo.4
Top-10-osuus
Osuus kilpailuista, joissa ampuja sijoittui top 10:een (kategoria tai kokonaistulos).10.0%
Kategorian vakaus
Kuinka vakaa pääkategoria on päättyneissä kilpailuissa.80.0%
Keskiarvo vs voittaja
Keskimääräinen suhteellinen läheisyys voittajaan.87.8%
Edistyminen ja analytiikka
Mittarit: Compak Sporting · normalisoitu kilpailun targeteihin
Kilpailuhistoria
2026 |3 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026) Compak-Sporting20. elok. 2026·200 targetia | Senior | 157/200 | 78.5% | 79.7% | -40 | 26.9% | 121 | 609 |
Sarjat 1421231723231521 | ||||||||
| GAMEBORE GRAND PRIX 2026 – Compak Sporting Compak-Sporting18. heinäk. 2026·200 targetia | Senior | 166/200 | 83.0% | 86.5% | -26 | 74.1% | 4 | 29 |
Sarjat 2121232318212217 | ||||||||
| Grand Prix of Hungary - Compak Sporting (April 2026) Compak-Sporting15. huhtik. 2026·200 targetia | open | 178/200 | 89.0% | 91.3% | -17 | 72.2% | 91 | 112 |
Sarjat 2022212523212323 | ||||||||
22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026)
Compak-Sporting20. elok. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Senior/121
Kokonaissija
609 (26.9%)
Tulos
157/20078.5%
Vs voittaja %
79.7% -40
Sarjat
GAMEBORE GRAND PRIX 2026 – Compak Sporting
Compak-Sporting18. heinäk. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Senior/4
Kokonaissija
29 (74.1%)
Tulos
166/20083.0%
Vs voittaja %
86.5% -26
Sarjat
Grand Prix of Hungary - Compak Sporting (April 2026)
Compak-Sporting15. huhtik. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
open/91
Kokonaissija
112 (72.2%)
Tulos
178/20089.0%
Vs voittaja %
91.3% -17
Sarjat
2024 |2 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) Compak-Sporting15. elok. 2024·200 targetia | Open | 168/200 | 84.0% | 84.8% | -30 | 40.0% | 460 | 629 |
Sarjat 2023201819212225 | ||||||||
| Grand Prix of Hungary - Compak Sporting - Hungary (April 2024) Compak-Sporting23. huhtik. 2024·200 targetia | Open | 179/200 | 89.5% | 92.3% | -15 | 87.8% | 32 | 35 |
Sarjat 2522222324192420 | ||||||||
20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024)
Compak-Sporting15. elok. 2024·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/460
Kokonaissija
629 (40.0%)
Tulos
168/20084.0%
Vs voittaja %
84.8% -30
Sarjat
Grand Prix of Hungary - Compak Sporting - Hungary (April 2024)
Compak-Sporting23. huhtik. 2024·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/32
Kokonaissija
35 (87.8%)
Tulos
179/20089.5%
Vs voittaja %
92.3% -15
Sarjat
2023 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Hungary - Compak Sporting - Hungary (April 2023) Compak-Sporting25. huhtik. 2023·200 targetia | Open | 172/200 | 86.0% | 86.9% | -26 | 60.4% | 71 | 92 |
Sarjat 1725222121222420 | ||||||||
Grand Prix of Hungary - Compak Sporting - Hungary (April 2023)
Compak-Sporting25. huhtik. 2023·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/71
Kokonaissija
92 (60.4%)
Tulos
172/20086.0%
Vs voittaja %
86.9% -26
Sarjat
2021 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Hungary - Compak Sporting - Hungary (May 2021) Compak-Sporting25. toukok. 2021·200 targetia | Open | 163/200 | 81.5% | 84.9% | -29 | 71.7% | 32 | 35 |
Sarjat 2222222020202116 | ||||||||
Grand Prix of Hungary - Compak Sporting - Hungary (May 2021)
Compak-Sporting25. toukok. 2021·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/32
Kokonaissija
35 (71.7%)
Tulos
163/20081.5%
Vs voittaja %
84.9% -29
Sarjat
2019 |2 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Austria - Compak Sporting - Austria (May 2019) Compak-Sporting17. toukok. 2019·200 targetia | Open | 178/200 | 89.0% | 92.2% | -15 | 78.9% | 21 | 24 |
Sarjat 2123222422212322 | ||||||||
| Africa Championship Africa Cup - Compak Sporting - South Africa (March 2019) Compak-Sporting23. maalisk. 2019·200 targetia | Open | 175/200 | 87.5% | 89.7% | -20 | 74.5% | 44 | 56 |
Sarjat 2423231722232221 | ||||||||
Grand Prix of Austria - Compak Sporting - Austria (May 2019)
Compak-Sporting17. toukok. 2019·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/21
Kokonaissija
24 (78.9%)
Tulos
178/20089.0%
Vs voittaja %
92.2% -15
Sarjat
Africa Championship Africa Cup - Compak Sporting - South Africa (March 2019)
Compak-Sporting23. maalisk. 2019·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/44
Kokonaissija
56 (74.5%)
Tulos
175/20087.5%
Vs voittaja %
89.7% -20
Sarjat
2017 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Austria Finale Central Europe Trophy - Compak Sporting - Austria (June 2017) Compak-Sporting3. kesäk. 2017·200 targetia | Open | 175/200 | 87.5% | 90.2% | -19 | 82.5% | 27 | 31 |
Sarjat 2124222221202223 | ||||||||
Grand Prix of Austria Finale Central Europe Trophy - Compak Sporting - Austria (June 2017)
Compak-Sporting3. kesäk. 2017·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/27
Kokonaissija
31 (82.5%)
Tulos
175/20087.5%
Vs voittaja %
90.2% -19
Sarjat
Johtopäätökset
Lyhyet johtopäätökset päättyneistä kilpailuista nykyisessä lajivälilehdessä.
Vahvin alue: IILoppudynamiikka: -0.25
Kunto heikkenee: -1.5% viimeisissä 5 kilpailussa.
Huippusuoritus: Grand Prix of Hungary - Compak Sporting - Hungary (April 2024) (89.5%).
Vaikein kilpailu: 22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026) (78.5%).
Täydelliset sarjat (kilpailun maksimi): 4.
Keskimääräinen epäsuora suoritus vs voittaja: 87.8%.
Pääkategoria: OPEN (80% kilpailuista).






