JR
Pituus
—
Suosikkiseura
—
Suosikkiase
—
Suosikkipatruuna
—
Videot 2
Ampujan suorituskykyindeksi Kuntoindeksi vain valitulle lajille. Korkeampi = vakaampi ja laadukkaampi.
64.5%
Sporting
Keskimääräinen tarkkuus
Keskimääräinen tarkkuus kaikissa päättyneissä kilpailuissa nykyisessä välilehdessä.67.0%
Paras tarkkuus
Paras tarkkuus yhdessä kilpailussa.67.0%
Paras tulos
Korkein absoluuttinen tulos.134
Täydelliset sarjat
Sarjojen määrä, joissa kilpailumuodon maksimiarvo.0
Top-10-osuus
Osuus kilpailuista, joissa ampuja sijoittui top 10:een (kategoria tai kokonaistulos).0.0%
Kategorian vakaus
Kuinka vakaa pääkategoria on päättyneissä kilpailuissa.100.0%
Keskiarvo vs voittaja
Keskimääräinen suhteellinen läheisyys voittajaan.74.4%
Edistyminen ja analytiikka
Mittarit: Sporting · normalisoitu kilpailun targeteihin
Kilpailuhistoria
2026 |3 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perazzi Cup 2026 - Sporting - Germany (September 2026) Sporting5. syysk. 2026·200 targetia·Keskeneräinen | Senior | 99/200 | 49.5% | 68.8% | -45 | 36.9% | 35 | 148 |
Sarjat 171518191218 | ||||||||
| Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026 Sporting15. elok. 2026·200 targetia | Senior | 134/200 | 67.0% | 74.4% | -46 | 54.5% | 20 | 96 |
Sarjat 1514161917152315 | ||||||||
| Blaser Cup 2026 - Sporting - Germany (August 2026) Sporting1. elok. 2026·200 targetia·Keskeneräinen | Senior | 56/200 | 28.0% | 30.4% | -128 | 3.4% | 40 | 171 |
Sarjat 000012111716 | ||||||||
Perazzi Cup 2026 - Sporting - Germany (September 2026)
Sporting5. syysk. 2026·200 targetia·Keskeneräinen
Kat. / Sija kat.
Senior/35
Kokonaissija
148 (36.9%)
Tulos
99/20049.5%
Vs voittaja %
68.8% -45
Sarjat
Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026
Sporting15. elok. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Senior/20
Kokonaissija
96 (54.5%)
Tulos
134/20067.0%
Vs voittaja %
74.4% -46
Sarjat
Blaser Cup 2026 - Sporting - Germany (August 2026)
Sporting1. elok. 2026·200 targetia·Keskeneräinen
Kat. / Sija kat.
Senior/40
Kokonaissija
171 (3.4%)
Tulos
56/20028.0%
Vs voittaja %
30.4% -128
Sarjat
Johtopäätökset
Lyhyet johtopäätökset päättyneistä kilpailuista nykyisessä lajivälilehdessä.
Vahvin alue: DELoppudynamiikka: +4.50
Huippusuoritus: Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026 (67.0%).
Vaikein kilpailu: Deutsche Meisterschaft Jagdparcours DSB 2026 (67.0%).
Täydelliset sarjat (kilpailun maksimi): 0.
Keskimääräinen epäsuora suoritus vs voittaja: 74.4%.
Pääkategoria: SENIOR (100% kilpailuista).
Yleisin kilpailualue: DE.

